Пломбування зубів — одна із найбільш знайомих всім процедур, яка супроводжує нас протягом всього життя. Багато різноманітних проблем з зубами з’являються ще в дитячому віці, тому постійний правильний догляд та вчасне пломбування стануть найкращим рішенням для збереження цілісності зубного ряду.

Як правило, до стоматолога звертаються, коли каріозні ураження на зубах вже стали видимими. Адже шкідливі бактерії, які швидко розмножуються в ротовій порожнині, призводять до виникнення ушкоджень зубної емалі та внутрішніх тканин коронки зуба. В результаті з’являються темні плями, діри та запальні процеси всередині пульпи.

Виділяють такі основні причини виникнення карієсу:

  • знижений імунітет;
  • нерегулярне чищення зубів, недотримання правил гігієни;
  • неправильне харчування, в якому переважають продукти з великим вмістом вуглеводів;
  • захворювання шлунка, печінки, кишківника;
  • гіповітаміноз та ін.

Проте лише кваліфікований спеціаліст допоможе розібратися в причинах виникнення патологій зубів та провести якісне пломбування зубів. В Івано-Франківську в стоматології “Royal Dental” ми допомагаємо лікувати карієс дорослим і діткам, проводимо професійну гігієну ротової порожнини, здійснюємо реставрацію передніх зубів та багато іншого. Своїм пацієнтам ми пропонуємо комплексний підхід до здоров’я зубів та ясен, щоб людина могла зберегти саме власні зуби якомога довше.

Матеріали та технологія лікування карієсу в клініці Royal Dental в Івано-Франківську

Наші стоматологи в “Royal Dental” використовують високоякісні матеріали “Estelite ASTERIA” від японського виробника “Tokuyama Dental”, а також проводять процедури на сучасному стоматологічному обладнанні.

Переваги пломбувальних матеріалів “Estelite ASTERIA”:

  • прості у використанні та моделюванні під час безпосередньої роботи з зубами пацієнта;
  • мають значну кількість відтінків, що дозволяє зробити пломбування більш естетичним, а пломбу практично невидимою на зубі;
  • легко поліруються та мають природний блиск;
  • пломбувальний матеріал герметично заповнює каріозні порожнини, що значно знижує можливість виникнення вторинного карієсу;
  • пломби міцні, добре тримаються, не випадають, забезпечують довготривалу цілісність зуба, якщо не було пошкоджень емалі в інших місцях.

“Estelite ASTERIA” використовується для закриття діастем, реставрацій фронтових та жувальних зубів, в композитних вінірах та ін. Простіше кажучи, завдяки таким матеріалам запломбований зуб на вигляд практично нічим не відрізнятиметься від своїх здорових “сусідів”, а людина надовго забуде про карієс.

Ціна пломбування зуба в Івано-Франківську

Матеріал, з якого виготовляються пломби, безпосередньо впливає на вартість пломбування зуба. В Івано-Франківську, як відомо, ціни на послугу пломбування коливаються від цілком доступних до вищих, що зумовлено різними причинами. Обравши найбільш сучасні сертифіковані матеріали, ми дотримуємося оптимального співвідношення “ціна/якість” і запрошуємо кожного пацієнта скористатися перевагами звернення до нашої стоматологічної клініки.

Назва Ціна
Консультація стоматолога 350 грн
Пломбування каріозної порожнини Estelite ASTERIA 900 грн
Реставрація зуба 1500 грн
Постановка кофердаму 150 грн
Герметизація фіссур 450 грн
Скловолоконний/парапульпарний штифт 400 грн
Пломба тимчасова 100 грн
Ремінералізуюча терапія 400 грн
Силіконовий ключ 100 грн
Фторування 400 грн
Bulid up 350 грн
Лікувальна прокладка 250 грн
Ізолююча прокладка 150 грн

Як відбувається пломбування зубів?

Приступаючи до роботи, стоматолог вводить знеболюючий препарат в місце проведення маніпуляції. Далі спеціальним стоматологічним буром видаляється уражений карієсом дентин та висушує порожнину зуба.

Наступний етап – це заповнення зуба пломбувальним матеріалом і формування пломби. Після постановки пломби зуб освітлюється УФ-лампою, щоб матеріал повністю затверднув.

Щоб пацієнт не відчував жодного дискомфорту від пломби, залишки пломбувального матеріалу зішліфовуються.

Після постановки “Estelite ASTERIA” їжу можна вживати одразу, а догляд за зубами такий же, як і завжди.

Отримайте швидке та безболісне пломбування зубів та пломбування каналів зуба в Івано-Франківську в стоматологічному центрі “Royal Dental”. Записуйтесь через форму на сайті або телефонуйте щодня +38 (050) 366-29-76.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber