Шукаєте стоматологію, в якій професійне чищення зубів в Івано-Франківську виконується за вищим розрядом? Скористайтеся послугами “Royal Dental”! Сучасні методики, досвідчені лікарі, приємні ціни – запишіться на прийом, просто зателефонувавши за телефонами +38 (099) 001-61-06.

Щоденна гігієна порожнини рота – це необхідне правило, якого повинна дотримуватись кожна людина. Однак для збереження здоров’я зубів цього найчастіше виявляється недостатньо. Найнадійніший варіант – зробити професійне чищення зубів у стоматології.

Що являє собою професійне чищення?

Головною загрозою для здоров’я ротової порожнини є шкідливі бактерії, які залишаються після їжі. Через них утворюється наліт. Це може привести до дуже неприємних наслідків – зубного каменю, карієсу, запалення ясен і подальшої адентії.

Запобігти цьому допомагає видалення зубного нальоту. Виникає логічне запитання: для чого звертатися до стоматолога, якщо кожний з нас щодня чистить зуби? Відповідь на це питання є дуже простою. Професійна стоматологічна процедура істотно відрізняється від домашньої, оскільки використовуються:

 • спеціалізоване обладнання;

 • професійні препарати для очищення.

Це дозволяє видалити наліт у важкодоступних місцях, до яких не добереться жодна зубна щітка. Спеціальні препарати дозволяють виконувати максимально ефективне очищення – навіть найдорожча зубна паста не дасть такого результату.

Коли професійне чищення є необхідним?

Міжнародною асоціацією стоматологів рекомендовано проходити дану процедуру двічі на рік. Це дозволить попередити розвиток карієсу. Пацієнтам, які проходили комплексне стоматологічне лікування, дана процедура дає можливість зберегти і підтримувати результат протягом тривалого терміну.

Стоматолога-гігієніста також рекомендовано відвідувати перед початком стоматологічного лікування. Для чого це потрібно? Це дозволяє поліпшити стан ясен, виявити карієс на ранній стадії, повернути емалі природний відтінок, спростити процес постановки пломб, підбору їх відтінку або відтінку зубних протезів.

Під час виконання процедури здійснюються такі заходи:

 • видаляється міжзубний наліт;

 • очищаються ділянки між яснами і під яснами;

 • очищається жувальна поверхня зубів;

 • усуваються утворення з боку щік;

 • усуваються утворення в місцях контактування язика з емаллю.

Гігієнічне чищення може проводиться не лише дорослим, але й дітям. Усупереч поширеній думці молочні зуби також потребують ретельного догляду.

Переваги професійного чищення

Процедура отримала широке розповсюдження. До неї вдаються навіть ті пацієнти, у яких немає жодних захворювань порожнини рота. Її проведення дозволяє запобігти:

 • запаленню ясен;

 • розвитку карієсу;

 • появі неприємного запаху з рота;

 • розхитуванню і випаданню зубів.

Окрім того, в результаті виконання процедури емалі повертається її природний відтінок – вона освітлюється на 1-2 тони. Таким чином, є і певний естетичний ефект.

Важливий і той факт, що ціна на професійне чищення зубів у стоматолога є невисокою. Така профілактична процедура коштуватиме набагато дешевше, ніж безпосередньо лікування.

Як виконується професійне чищення?

Чищення проводиться протягом одного відвідування стоматолога. Процедура виконується за декілька етапів:

 • підготовчий – стоматолог проводить консультування пацієнта, визначає наявність карієсу або зубного каменю, тих чи інших патологій (У разі необхідності проводяться аналізи);

 • далі за допомогою ультразвукового апарату здійснюється видалення зубного каменю (Це мінімально травматична процедура, під час якої зубні тканини не зачіпаються);

 • після усувають зубні бляшки (Це тверді відкладення, для видалення яких застосовують повітряно-абразивний метод);

 • далі виконується полірування за допомогою спеціальної абразивної пасти (Це дозволяє надати зубам гладкості, а також захистити пломби від передчасного руйнування);

 • на останньому етапі зубні поверхні покриваються препаратом, що містить фтор (Це дозволяє зробити емаль більш міцною).

На сучасному рівні розвитку стоматологічних послуг кожний з цих етапів є абсолютно безболісним. На проходження процедури необхідно лише близько години.

Ціни, передусім, залежать від загальної клінічної картини. Поспішаємо вас запевнити, що вартість професійного чищення зубів у клініці “Royal Dental” є найоптимальнішою. З вами працюватимуть висококваліфіковані лікарі, які використовують прогресивне обладнання, а також безпечні та якісні препарати для чищення.

Скориставшись послугами стоматологічної клініки “Royal Dental”, ви залишитеся повністю задоволеними результатом!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber