Питання та відповіді

Відповіді на запитання

Син 22 роки отримав травму на футболі. Вибили центральний зуб. Зі скількох років можна проводити імплантацію? Андрій
17.03.2021
Доброго дня, Андрій. Для того, щоб визначити, чи можна проводити імплантацію Вашому сину, потрібно прийти на консультацію до хірурга-стоматолога. В середньому у віці від 19 років можна проводити імплантацію. В деяких випадках навіть раніше.
Мені 69 років. Відсутні всі зуби на верхній та нижній щелепах. Втомилася від того, що знімні протези не тримаються. Скільки мінімум імплантів треба, щоб зробити нормальні зуби. Наталія
19.03.2021
Доброго дня, Наталія. Так, дійсно, знімні протези часто не мають доброї фіксації. На допомогу приходить імплантація. Для того, щоб зробити зуби, які не знімаються зовсім (як свої колись) потрібно щонайменше 6-8 імплантів на 1 щелепу для надійної конструкції. Сама меньша кількість імплантів для незнімної конструкції(зубів) - це 4 на одну щелепу. Але тоді буде тільки 10 зубів, а не 12. Якщо від 1 до 3-х імплантів, то можливо буде зробии тільки умовно знімну фіксацію. Тобто зуби будуть защолкуватись на імпланти. Їх доведеться щодня знімати і чистити.
Чи проводите лікування зубів вагітним? Лілія
22.04.2021
Лілія, добрий день. Так, якщо є потреба, проводимо. Найоптимальніший термін для лікування зубів є другий триместр вагітності
Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
Якщо постійний зуб вирваний давно. Натомість порожнє місце. Що з цим можна зробити? Валентина
25.04.2021
Доброго дня, Валентина. Якщо вже пройшло багато часу після видалення зуба, є висока імовірність того, що кісточка в якій стояв зуб втекла. Для того, щоб зрозуміти скільки її там залишилось, потрібно зробити Комп'ютерну томографію щелеп. Після цього можливо буде запропонувати Вам кілька варіантів лікування. Це може бути або мостоподібний протеж (мостик) з цирконію, чи металокераміки, або ж імплантація з наступним протезуванням коронкою.
Хочу відбілити зуби. На скільки часу стає відбілювання Віктор
25.06.2021
Добрий день, Віктор. Завдяки професійному обладнанню, та сертифікованим гелям результат може триматися від 1 до 5 років. Це при умові дотримання всіх рекомендацій лікаря.
У мене сильний рвотний рефлекс. Як я можу полікувати зуби? Олександра
06.07.2021
Доброго дня, Олександра. Дякуємо за запитання. Ця проблема вирішується дуже легко. Завдяки анестезії у вигляді аерозолю ми знечулюємо піднебіння і рвотний рефлекс пропадає на період 1 прийому. Що дозволяє провести всі необхідні маніпуляції.

  Ви маєте питання?
  Ми з радістю відповімо на нього
  Номер телефону не буде відображатися на сайті
  Команда стоматологічної клініки Royal Dental
  Copyright © 2021-2022 RoyalDental
  +38(099) 001-61-06
  instagram skype facebook viber viber telegram telegram tiktok youtube
  Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber