Лікування зубів в Івано-Франківську

Подбайте про своє здоров’я – пройдіть лікування зубів в Івано-Франківську у стоматології «Royal Dental»! Фахівці нашої стоматологічної клініки гарантують ефективність та безпеку процедур. Запишіться на прийом за телефонами (099) 001-61-06.

Лікування зубів передбачає здійснення цілої низки різних стоматологічних процедур. Вони спрямовані на те, щоб відновити пошкоджені тканини і зберегти здорові. Відвідувати стоматолога настійно рекомендується один раз на шість місяців. Стоматологи «Royal Dental» мають високу кваліфікацію і користуються сучасним обладнанням. Це дозволяє ефективно боротися навіть з найскладнішими захворюваннями.

Чому виникає необхідність в лікуванні карієсу зубів?

Карієсом називається патологічний процес, при якому вражається зубна емаль і дентин. Зубний наліт – благодатне середовище для життєдіяльності бактерій, які виділяють органічні кислоти. Це призводить до руйнування зубних тканин. Щоб уникнути серйозних проблем необхідно пройти своєчасне лікування.

Серед поширених причин утворення карієсу можна виділити наступні:

 • порушення гігієни порожнини рота;
 • недотримання принципів правильного харчування;
 • порушена мікрофлора ротової порожнини;
 • спадкова схильність або наявність системних захворювань;
 • механічні пошкодження зубних тканин;
 • негативний вплив зовнішніх факторів (прийом лікарських препаратів, несприятлива екологія).

Симптоматика захворювання відрізняється різноманітністю. На ранніх етапах пацієнт може помітити невеликі плями на емалі. Якщо карієс глибокий, підвищується чутливість. Також ця стадія супроводжується відчуттям болю.

Методика лікування карієсу зубів в Івано-Франківську в стоматології Royal Dental залежить від стадії захворювання. Якщо стадія рання, пошкоджений тільки поверхневий шар емалі. Це оборотний процес, при якому необхідно відновити і зміцнити емаль. Для цього використовуються медичні препарати, які містять кальцій, фосфор, фтор. Якщо карієс середній або глибокий, потрібно видалити уражені тканини, а потім провести пломбування.

Які захворювання зубів лікують в Івано-Франківську в стоматології Royal Dental?

В нашому стоматологічному центрі Івано-Франківська проводять лікування захворювань зубів різних видів:

 • періодонтит, який є запальним процесом, здатним привести до втрати зуба (При консервативному лікуванні виконується чищення кореневого каналу, використовуються антибіотики, при хірургічному – здійснюється резекція верхівки, ампутація кореню або ж проводиться повне видалення зубної одиниці;
 • пульпіт, являє собою запалення пульпи, пухкої сполучної тканини (Запалення усувається терапевтичним методом, при якому використовуються антибіотики і антисептики, або ж хірургічним, при якому здійснюється чистка, а кореневі канали герметизуються);
 • гіпоплазія емалі, що є вадою розвитку, при якій лікування може полягати у шліфуванні емалі, медикаментозному відбілюванні, встановленні коронок;
 • ерозія емалі, що є захворюванням, при наявності якого можуть бути призначені лікарські препарати, що містять кальцій, фосфор, вітаміни, проведено електрофорез, пломбування, встановлення коронок або вінірів;
 • флюороз, який виникає за умов надлишку фтору. Лікування здійснюється шляхом відбілювання, реставрації або протезування;
 • підвищена чутливість або гіперестезія, метод лікування якої залежить від причин захворювання. Найбільш поширеними методами є пломбування та ремінералізаційна терапія;
 • захворювання пародонту, найпоширенішими з яких є такі хвороби, як гінгівіт, пародонтоз, пародонтит. При хворобах пародонту використовують консервативні і хірургічні методики в залежності від виду та рівня складності захворювання.

Особливості лікування передніх зубів

При лікуванні передніх зубів, які завжди на виду, велику роль відіграє естетичність. Процедури покликані відновити не лише функціональність, але також форму та колір. До найпоширеніших хвороб передніх зубів належать карієс, ерозія емалі, механічні травми, а також різні естетичні дефекти (наприклад, наявність щілин).

Звернутися за стоматологічною допомогою необхідно, якщо:

 • спостерігається потемніння зубної емалі;
 • виникла каріозна порожнина;
 • є больові відчуття при вживанні холодної та/або гарячої їжі;
 • на зубах є сколи.

Протипоказаннями до здійснення лікування є гострі респіраторні захворювання, а також III триместр вагітності та гострий пародонтоз.

Лікування зубів мудрості

Зуб мудрості, або «вісімка», у переважній більшості випадків прорізується після 18-ти років або навіть набагато пізніше. Найчастіше проводиться видалення зубу мудрості, навіть якщо він повністю здоровий, оскільки він може зіпсуватися прикус. Видалення не показане, якщо «вісімка» не заважає іншим зубам або виконує роль опори для імплантатів. Також її залишають, якщо зуби поруч (5-й, 6-й, 7-й) видалені – тоді «вісімка» може вирости рівно на звільненому місці.

Від чого залежать ціни на лікування зубів в Івано-Франківську?

Ціни на лікування зубів можуть бути дуже різними. Однозначно назвати вартість стоматологічних послуг не можна, оскільки вона формується з урахуванням багатьох чинників, а саме:

 • вид захворювання та ступінь його тяжкості;
 • складність конкретно взятого медичного випадку;
 • обсяг майбутніх стоматологічних робіт;
 • різновид використовуваних матеріалів.

Тому, точний розрахунок фахівці стоматологічної клініки «Royal Dental» здійснюють після проведення консультації та діагностики. Однак ми підготували для вас приблизний прайс-лист, який дозволить зорієнтуватися у вартості послуг.

Пам’ятайте: чим раніше виявлено захворювання, тим легше і швидше його вилікувати. Слід врахувати також той факт, що навіть найскладніші лікувальні процедури обійдуться дешевше, ніж протезування при повній втраті зуба. Не нехтуйте своїм дорогоцінним здоров’ям! Пройдіть лікування у надійній стоматологічній клініці «Royal Dental» – ефективно, безболісно, ​​доступно!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram facebook viber viber telegram telegram