Відгуки наших пацієнтів

Зинаида
23.12.2022
Искренне благодарю Владимира Александровича и Вашу клинику за проведенную повторную консультацию и осмотр после удаления зуба. Благодарю за то,что ушло волнение и появилась уверенность в положительной динамике. Начала принимать препараты,которые порекомендовал доктор.Еще раз СПАСИБО за внимание и Ваш труд.
Ольга
21.11.2022
Вперше тут лікувала зуби собі і доні, дуже задоволена результатом. Окремо дякую лікарям Тарасу і Марії за лікування зубчиків мені і дочці, а Альоні за професіональне видалення зуба мудрості. Весь персонал в клініці дуже уважний і привітний. 👍😘
Світлана
29.08.2022
Хочу висловити свою вдячність за якісне лікування, лікарську етику та професіоналізм у своїй справі лікарю стоматологу-хірургу ШЕВЦОВУ Олександру Олександровичу, лікарю стоматологу, ортопеду СЕМЕНЮКУ Тарасу Ігоровичу, асистенту лікаря ПЕРЕГІНЕЦЬ Богдані. Дякую за нескінченну доброту і тепле ставлення. У цій клініці привітний персонал, досвідчені спеціалісти і найкращі лікарі!!! Бажаю всім міцного здоров'я і МИРУ!!!
Перун Галина Іванівна
08.08.2022
Відвідавши стоматологічну клініку Royal Dental вже з першої зустрічі з її працівниками я відчула чуйне, доброзичливе і уважне ставлення до пацієнта, а також високу культуру спілкування. Мені була надана необхідна медична допомога досвідченими спеціалістами, які використовують в роботі найсучасніші європейські технології та обладнання. Тут мені повернули здоров’я і усмішку, а також надали висококваліфіковані консультації. Весь персонал клініки працює над тим, щоб кожен пацієнт був задоволений результатом їхньої роботи. Від щирого серця хочу побажати всім працівникам клініки Royal Dental міцного здоров’я, щастя, успіхів у вашій благородній праці і висловлюю всім вам глибоку повагу і щтру вдячність.
Дмитро
Дмитро
25.07.2022
"Впевнено можу сказати - зуби можна лікувати без болю, що коли стоматолог може розказати і пояснити в чому різниця матеріалів для пломб, лікування, це дуже і дуже переконує тебе, що це варто зробити." "Я, тепер, для себе чітко вирішив - лікувати зуби треба вчасно, профілактично і не затягувати." "Коли ти попадаєш до хорошого стоматолога, лікувати зуби - не страшно." "Відкладати лікування не варто - воно не стане ні дешевшим, ні менш болісним і тому звертатись відразу, коли є якась потреба, а найкраще - профілактично"
Олена
19.07.2022
Хочу висловити велику подяку та захоплення лікарю стоматологу, хірургу-імплантологу Шевцову Олександру Олександровичу, який проводив мені операцію з встановленням імпланта. Дуже задоволена умовами, комфортом, гарним відношенням, увагою та професійним підходом до пацієнта! Олександр Олександрович Шевцов - прекрасний лікар, фахівець та професіонал своєї справи. Я побачила та відчула як висока професійність цього лікаря поєднується з скромністю та добродушністю. Це дуже уважна, ввічлива, турботлива та порядна людина! Це людина з великим серцем, людина з великої букви, яка віддана своїй професії, спеціаліст своєї улюбленої справи! Усе пройшло на вищому рівні! Якісно, швидко та безболісно! Вдячна! Задоволена! Рекомендую!
1 2 3 6

    Залишити відгук

    Номер телефону не буде відображатися на сайті

    +38(099) 001-61-06
    instagram facebook viber viber telegram telegram