За допомогою даної методики можна заповнити втрачені зуби при повній адентії, а також при їх частковій відсутності. Імплантація зубів “All-оn-6” (усі на шести) передбачає надійне утримання протезної конструкції на місці. Хочете дізнатися більше про процедуру? Телефонуйте за номером +38 (099) 001-61-06 і записуйтеся на консультацію.

Показання до імплантації “All-on-6” (усі на шести)

Сутність технології: на вживлені до щелепної кістки імпланти-опори встановлюється міст. Імплантація зубів “усі на 6”, ціна якої не є надто високою в порівнянні з іншими технологіями, користується попитом у пацієнтів з різним рівнем доходу.

Головні переваги методики: надійність, привабливий результат, доступна вартість. Таке протезування лікарі стоматологічної клініки “Royal Dental” можуть виконати протягом лише одного дня. Показання до операції такі:

  • повна адентія (відсутність 100% зубів на щелепі, що послужило причиною атрофії кісткової основи);

  • часткова адентія (коли в зубному ряду пацієнта на верхній або на нижній щелепі ще залишилися зубні одиниці, які не можна використовувати у якості опор через їх поганий стан);

  • запалені тканини пародонту, діагностовані пародонтит або пародонтоз;

  • заборона на корекцію недостатнього обсягу щелепної кістки за допомогою операцій синус-ліфтингу і кісткової пластики.

Також, у тому випадку, коли лікар вважає, що метод “All-on-4” виявиться неефективним і не зможе забезпечити достатню стійкість протезної конструкції, застосовується імплантація зубів на 6-ти імплантатах. Технологія рекомендована тим пацієнтам, які не хочуть довго чекати на результат і прагнуть пройти відновлення зубів “під ключ” лише за 1 візит до клініки.

Як проходить процедура

Імплантація “All-on-6” передбачає вживлення шести штучних коренів до щелепної кістки. Імплантати мають гвинтове кріплення і абатменти, за допомогою яких фіксується коронка. Для встановлення протеза вони розподіляються так, щоб згодом легко витримувати навантаження при жуванні:

  • 2 одиниці вживляють у фронтальному сегменті щелепи (вертикальна проекція);

  • 2 титанових кореня імплантують у бічні відділи (також у вертикальній проекції);

  • ще 2 імпланта ставлять у похилій проекції в бічних ділянках щелепної кістки.

Похиле розташування бічних імплантів дозволяє обійти нервові закінчення і синуси, що прискорює процес реабілітації пошкоджених тканин. Корені вживляють у найміцніших ділянках основи, де обсяг кісткової тканини є найбільшим. За умов тотальної нестачі кісткової тканини у верхній щелепі можуть застосовуватися спеціальні виличні імпланти. Вони міцно фіксуються в місці імплантації і з легкістю витримують прикладене на них навантаження.

Одноетапна імплантація

Протокол такого вживлення титанових коренів належить до методів одноетапного або одномоментного обслуговування. Встановлення імплантів виконується протягом одного візиту до стоматології. Незнімну протезну конструкцію встановлюють відразу, хоча у деяких випадках цю процедуру може бути відкладено на термін до 72 годин.

Дізнатися більш детально про те, як проводиться імплантація зубів “All-on-6” в Івано-Франківську і яким чином відбувається одужування пацієнта після імплантації титанових коренів до щелепи, ви можете в стоматологічній клініці “Royal Dental” за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Тичини, 61.

Залишайте заявку за допомогою форми на сайті, вказавши свої координати і телефон для зв’язку. Наш адміністратор перетелефонує Вам, щоб узгодити дату і час візиту до клініки.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber