Імплантація зубів

Імплантація є найбільш ефективним і безболісним методом відновлення зубів. Завдяки використанню імплантів, штучний зуб нічим не відрізнятиметься від природного. Окрім того, використання даної технології дозволяє не лише зберегти здорову посмішку, але також і повністю відновити жувальну функцію. Дана методика набула популярності у зв’язку з поєднанням мінімального терміну відновлення з невисокою вартістю, низьким рівнем ймовірності травматизму та ефективним результатом.

Сучасна імплантація зубів в Івано-Франківську проводиться в клініці Royal Dental.

Кінцева вартість послуг залежить від застосовуваної системи в тій чи іншій нашій клініці. Для отримання більш детальної інформації про послуги перейдіть за посиланням:

Для уникнення можливих непорозумінь, просимо дізнатись про точну вартість послуг, запитавши адміністратора клініки, або поставити це питання лікарю протягом консультації. Ціни на сайті не є публічною офертою.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Зміст

Що таке імплантація зубів?

Імплантація зубів являє собою встановлення титанових дентальних імплантів у щелепну кістну тканину. Надалі вони слугуватимуть основою при встановленні незнімних протезів – коронок та мостів, або ж використовуватимуться для допоміжної фіксації знімних протезів.

Завдяки доступній вартості імплантації зубів в Івано-Франківську процедура користується великим попитом. Вона проводиться за відсутності у людини як одного, так і декількох зубів відразу. Дентальні елементи за своєю будовою і формою нагадують корінь зуба. У якості матеріалів для протезування використовуються матеріали, що є біологічно сумісними з кістковою тканиною:

 • кераміка,
 • титан,
 • діоксид цирконію.

Протягом операції з імплантації повністю ліквідуються дефекти зубного ряду. За відсутності зубів імпланти слугуватимуть допоміжною опорою для знімних протезів. Дана процедура дозволяє відновити жувальну функцію зубної емалі, а також створити психологічний комфорт – впевненість у привабливості усмішки і можливості вживати будь-яку тверду їжу.

Стоматологічна клініка «Royal Dental» допоможе вам мати голлівудську посмішку. Наші кваліфіковані стоматологи з великим досвідом роботи допоможуть позбутися дентальних дефектів.

Важливо: необхідно розуміти, що не існує якогось одного кращого імплантату. Їх підбирають індивідуально, виходячи з фінансових можливостей та враховуючи особливості пацієнта (тип щільності кісткової щелепної тканини, її об’єм в місці установки (вистачить для проведення процедури чи ні), запланований час початку навантаження на дентальний елемент).

Переваги встановлення зубних імплантів

Імплантація зубів в Івано-Франківську коштує недорого, порівняно з іншими методами дентального протезування, і являється однією з найефективніших процедур. Проведення даної процедури має наступні переваги:

 • Запобігання атрофії кісткової тканини. У ході виконання процедури імплат встановлюють у щелепу, а потім на нього одягають коронку. За своєю формою та будовою імплант є схожим на корінь справжнього зуба. Завдяки цьому протез може витримувати жувальний тиск так само добре, як і здоровий зуб. Таким чином, щелепна кістка не буде перевантаженою і не зазнає атрофії.
 • Природній вигляд. Встановлення імплантів дозволяє використовувати коронки з безметалевої кераміки. Даний вид коронок виготовляють індивідуально для кожного пацієнта, тому вони ані за своєю формою, ані за кольором не відрізняються від справжніх зубів. Використання протезів не дозволяє досягти подібного результату. Зазвичай, протези стають помітними, коли людина посміхається чи розмовляє. Саме тому імплантація є оптимальним варіантом при заміні передніх зубів, а також усіх тих зубів, які видно під час усмішки.
 • Збереження форми ясен. Дуже важливо виготовити коронку, що буде схожою на здоровий зуб. Проте не менш важливим завданням є збереження форми ясен у тих місцях, де зуби було видалено. У той час як протези не виглядають природно, формувач, що використовується у процесі імплантації, допомагає зберегти зовнішній вигляд зубів та форму ясен.
  Відсутність потреби в обробці здорових зубів. Під час встановлення звичайних протезів виникає необхідність у депульпаціі та обробці тих зубів, що знаходяться поруч з хворими зубами, з метою запобігання виникненню запальних процесів при встановленні коронок для так званих протезів-мостів. У ході виконання процедури імплантації сусідні зуби не зачіпають.
 • Можливість вживати різноманітну їжу, включаючи тверді продукти харчування. Оскільки за своєю формою та виконуваними функціями імпланти абсолютно не відрізняються від природних зубів, їх застосування дає можливість вживати будь-яку їжу. Для порівняння, пацієнтам, яким було встановлено звичайні протези не рекомендують їсти тверді продукти харчування, наприклад, жорстке м’ясо. Після виконання процедури імплантації жувальну функцію буде відновлено повністю, тому подібних обмежень у пацієнта не буде.
 • Тривалий термін експлуатації. Виживлення якісних імплантів дозволяє не турбуватися щодо терміну їх використання. Такі імпланти встановлюють довічно. При цьому приблизно раз на десять років виникатиме потреба в заміні коронок. У разі протезування зубів необхідність у заміні незнімних протезів виникатиме раз на п’ять років. Знімні ж протези доведеться замінювати щороку з причини атрофії кісткової тканини щелеп.
 • Простота догляду. Імпланти не потребують спеціального догляду. Відновлені у такий спосіб зуби можна чистити так само, як і справжні. До того ж, вони не страждатимуть від карієсу чи інших захворювань. Слід зазначити, що доведеться приділяти увагу ділянці навколо імплантів. Догляд за нею здійснюється за допомогою іригатора.
 • Здорова посмішка. Ортопедичні конструкції, встановлені на здорові зуби, поступово руйнують їх. Застосування процедури імплантації дозволяє уникнути псування сусідніх зубів і зберегти здорову посмішку.
 • Природність відчуттів. Імпланти не викликають неприємних відчуттів чи дискомфорту в ротовій порожнині. Вони також не спричиняють проблем при пережовуванні їжі, частинки якої не можуть потрапляти під імплант, як це буває у випадку використання класичних протезів. Звідси слідує, що встановлення імплантів не сприятиме розмноженню бактерій, яке могло б призвести до розвитку запальних процесів.

Які зубні імпланти використовують при імплантації в Івано-Франківську в центрі Royal Dental?

Існує багато різних видів зубних імплантів. Їх постійно вдосконалюють і покращують. Застосування імплантів у сучасній стоматологічній практиці дозволяє вирішувати безліч складних проблем. Якість імплантів прямо співвідноситься з їх популярністю. До переліку імплантів, що користуються найбільшим попитом і відрізняються максимальною надійністю та технологічністю, належить продукція виробництва наступних компаній:

 • Straumann (Швейцарія);
 • Nobel Biocare (Швейцарія);
 • 3i Biomet (США);
 • Zimmer (США);
 • AlphaBio (Ізраїль);
 • BioHorizons (США);
 • MIS (Ізраїль);
 • Lifecore (США);
 • AstraTech (Швеція).

Продукція даних виробників постачається до України і досить ефективно використовується у вітчизняних стоматологічних клініках.

Імплантація у стоматології «Royal Dental»

Процедура імплантації в Івано-Франківську виконується у клініці «Royal Dental» з 2000-х років. Ще в ті часи наші спеціалісти провели одномоментне вживлення імпланта і успішно виконали процедуру синус ліфтингу. На сьогодні даний спосіб відновлення зубного ряду є одним з найпріоритетніших напрямків нашої роботи.

З метою забезпечення високого рівня якості обслуговування та лікування наших пацієнтів ми використовуємо потужну матеріально-технічну базу. У процесі надання лікувальних послуг застосовуються сучасні інструменти і новітні технології. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб виконувати свою роботу на найвищому професійному рівні.

Ціни на зубні імпланти в Івано-Франківську залежать від компанії виробника. Наші спеціалісти підбирають імпланти, виходячи зі стану здоров’я пацієнта та враховуючи його побажання і фінансові можливості. Ми використовуємо сертифіковану дентальну продукцію, виготовлену наступними компаніями:

 • Nobel;
 • Xive;
 • Astra-tec);
 • Implantum;
 • Mis і Alfa-bio;
 • Conmet;
 • Simplamir та ін.

Окрім того, ми застосовуємо соціальну реабілітаційну програму, що є однією з особливостей нашої клініки. Імпланти допомагають навіть тим пацієнтам, у яких практично або навіть зовсім відсутні зуби. Після виконання імплантації мовна та жувальна функції відновлюються у повному обсязі.

Переваги імплантації зубів в Івано-Франківську в клініці «Royal Dental»?

Рекомендуємо звертатися до нашої стоматологічної клініки «Royal Dental». Ми робимо все можливе, щоб ротова порожнина кожного з наших пацієнтів залишалася завжди здоровою. Відмінними рисами нашої стоматологічної мережі є наступні:

 • висококваліфіковані та професійні фахівці;
 • укладення договору і проведення консультації перед виконанням процедур;
 • використання сучасного високоточного обладнання та інструментів;
 • злагоджена робота фахівців;
 • в роботі ми користуємось виключно якісними матеріалами.

Ціни на імплантацію в Івано-Франківську можна дізнатися зателефонувавши нам за номерами: 0990016106 та 0674559609 або звернутися до стоматологічної клініки «Royal Dental» за адресою: вул. Тичини 61, м. Івано-Франківськ. Ми раді працювати для Вас!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram facebook viber viber telegram telegram