Встановлення люмінірів ‒ процедура, яка набуває все більшого поширення і популярності, адже допомагає швидко отримати візуально рівний красивий зубний ряд

У 30-х роках американський стоматолог Чарльз Пінкус винайшов так звані “голлівудські вініри”. Саме його винахід активно використовували голлівудські актори. Перед зйомками на свої зуби вони одягали спеціальні накладки, які легко знімалися чи мінялися, якщо колір і форма були недостатньо ефектними. І все це ‒ заради ідеального вигляду в фокусі камери. Такі зуби на екрані виглядали більшими та рівнішими, яскраво сяяли, створюючи виразну картину зіркової зовнішності героїв.

Пізніше, щоб досягнути бездоганного вигляду зубів, бурхливий розвиток отримала, власне, технологія встановлення вінірів та люмінірів, хоча тільки нею сьогодні не вичерпується робота з зубами для отримання голлівудської посмішки.

Де зробити голлівудську посмішку в Івано-Франківську?

Люди, які своїм виглядом хочуть конкурувати з голлівудськими зірками, в першу чергу звертаються до стоматолога!

Записуйтесь на консультацію до наших лікарів, що дізнатись, яким чином буде досягнута Ваша голлівудська посмішка. В Івано-Франківську в нашій стоматології “Royal Dental” ми зібрали новітні технології та команду професіоналів, щоб реалізовувати найсміливіші мрії наших пацієнтів.

Сьогодні ми впевнені, що можемо створити досконалий та довготривалий естетичний ефект і відновити навіть дуже зруйновані зуби. Саме тому у нас є весь необхідний спектр послуг, щоб забезпечити три основні складові для голлівудської посмішки:

 1. Здоров’я зубів та ясен

  Перш ніж говорити про естетику, кожен розуміє, що зуби перш за все мають бути здоровими. Тому перше, що потрібно зробити, ‒ це виявити та пролікувати усі наявні проблеми з емаллю та зубними каналами, а також яснами. Адже досконала краса потребує надійної опори.

  Завжди починаємо з професійної гігієни порожнини рота ‒ незамінної процедури для повного очищення зубів та ясен від нальоту, бруду, зубних каменів.

  Наявні зуби лікуємо та пломбуємо високоякісним пломбувальним матеріалом “Estelite ASTERIA”, особливу увагу приділяємо зубним каналам.

 2. Цілісність зубного ряду

  Якщо в зубному ряді відсутні один або кілька зубів, обов’язково потрібно їх відновити. Це легко зробити завдяки встановленню коронок або зубних імплантів.

  Наші спеціалісти мають багаторічний практичний досвід в сфері знімного та незнімного зубного протезування. Для усунення невеликих проміжків між зубами часто використовуються адгезивні мостоподібні протези, які не потребують препарування здорових зубів. Проте вибір того чи іншого методу протезування залежить від клінічної картини, визначити яку може тільки лікар-стоматолог.

  Важливим і високоефективним способом відновити зуби та одразу надати їм найкращого естетичного вигляду є встановлення зубних імплантів. При належному догляді встановлені імпланти можуть служити практично все життя, а зовнішні фактори на їх вигляд практично не впливають.

 3. Естетична досконалість

  Основну роль у формуванні естетично досконалого вигляду зубного ряду відіграють колір та форма зубів. Опираючись на сучасні технології можна проаналізувати та “підігнати” до потрібних параметрів вигляд буквально кожного зуба.

  Якщо усі Ваші зуби на місці, то Ви завжди можете звернутись до процедури відбілювання зубів. У “Royal Dental” ми працюємо на апараті “Philips Zoom 3+”, що вважається одним з найбільш сучасних і безпечних для зубної емалі.

  Виправляти форму передніх зубів найкраще за допомогою вінірів або люмінірів. Ці накладки на зуби вирізняються своєю міцністю та естетичністю, а зубний ряд роблять симетричним та рівним. Вони не темніють та не зафарбовуються від їжі.

Яка ціна на вініри та люмініри в Івано-Франківську в “Royal Dental”?

Назва Ціна
1 Консультація стоматолога 350 грн
2 Вінір від 6400 грн
3 Люмінір від 6400 грн

Основні кроки для досягнення до голлівудської посмішки

Поняття голлівудської посмішки стало настільки популярним, що стоматологи просто не могли не взяти його на озброєння. Але варто розуміти, що це не одна якась стоматологічна послуга, а цілий комплекс заходів для того, щоб досягнути найкращого з можливих вигляду Вашого зубного ряду. Також після отримання результату все одно доведеться стежити за здоров’ям ротової порожнини і проводити регулярні огляди у стоматолога.

Довготривалий якісний ефект буде Вас радувати:

 • 15-20 років, якщо Ви встановили керамічні вініри, люмініри або коронки;
 • до 5 років, якщо Ви встановили композитні вініри;
 • завжди, якщо Ви встановили імпланти.

Одним із важливих питань для кожного пацієнта є інформація про те, скільки коштує голлівудська посмішка. В Івано-Франківську ціни часто варіюються від доволі доступних до справді високих. Проте об’єктивно вартість в найбільшій мірі буде залежати від загального тану Ваших зубів, а також тих дефектів, на виправлення яких буде зосереджена основна робота. В стоматології “Royal Dental” ми керуємося принципами доцільності та послідовності, щоб кожен пацієнт міг отримати максимальний результат по своїх фінансових можливостях.

Якщо Ви шукаєте хороший варіант зробити голлівудську посмішку і при цьому отримати найкращий сервіс за помірними цінами ‒ тоді звертайтеся до нас!

 • комплексний підхід до справи;
 • досвідчені кваліфіковані лікарі
 • індивідуальні пропозиції та система лояльності для постійних пацієнтів;
 • чистота і стерильність обладнання;
 • можна розрахуватися карткою.

Телефонуйте за номером +38 (050) 830-38-06 щодня з 8:00 до 20:00 та записуйтеся на консультацію до професіоналів “Royal Dental”!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber