Зробіть свою посмішку білосніжною, пройшовши вибілювання зубів Zoom! Дану послугу пропонує стоматологічна клініка «Royal Dental». Кваліфікований підхід, оптимальні ціни, чудовий результат – просто запишіться на прийом за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Навіть за умов ретельній щоденної гігієни ротової порожнини неможливо повністю позбутися нальоту, що додає зубам жовтуватого відтінку. Окрім того, у багатьох людей природний колір зубної емалі є досить темним. Вирішити цю проблему можна! Допоможе одна з найбільш ефективних стоматологічних процедур – вибілювання Zoom.

Що являє собою вибілювання Zoom?

Дана процедура належить до хімічних методів вибілювання. На зубну емаль наносять спеціальний засіб. Після цього здійснюється вплив за допомогою ультрафіолету, що викликає хімічну реакцію. Одним з компонентів гелю є перекис водню, що розпадається і виділяє кисень внаслідок впливу ультрафіолетового випромінювання.

Виділені іони кисню проникають до зубних тканин. Вступаючи в реакцію з іонами барвників, вони буквально витісняють їх. Унаслідок цього емаль світлішає.

Вибілювання Zoom: показання та протипоказання

Медичних показань для проведення даної процедури немає. Вона виконується за бажанням пацієнта, який прагне зробити свою посмішку більш естетичною. Потемніння зубної емалі можна спостерігати при палінні, частому вживанні цукру або продуктів і напоїв з барвниками, прийомі ряду лікарських препаратів. Окрім того, колір може бути темним через спадкові фактори або ставати таким внаслідок вікових змін. Таким чином, проходження даної процедури може бути бажаним для багатьох людей.

Однак варто зазначити, що до проведення процедури є протипоказання. Так, її не проводять, якщо:

 • наявні стоматологічні захворювання – карієс, пародонтоз;

 • наявні онкологічні захворювання;

 • пацієнт не досяг повноліття;

 • спостерігається підвищена чутливість зубів.

Переваги методу Zoom

Система Zoom отримала дуже значне поширення. Саме таку процедуру проходять голлівудські зірки, щоб отримати білосніжну усмішку. Переваг у методики чимало:

 • ефективність (Дану перевагу можна вважати визначальною. Зубну емаль можна освітлити на 8-12 тонів);

 • відновлювальний ефект (Одним з компонентів гелю є аморфний фосфат кальцію. Дана речовина сприяє зміцненню структури зубів);

 • комфорт для пацієнта (Проходження процедури не займає багато часу – вона виконується протягом одного сеансу. Пацієнт не відчуває больових відчуттів);

 • тривалий ефект (Результат зберігається протягом мінімум трьох років. За умов дотримання усіх рекомендацій лікаря цей термін може становити близько п’яти років).

Як виконується вибілювання?

Процедура здійснюється в декілька етапів. Так, спочатку необхідно провести підготовку. Лікар консультує пацієнта, збирає анамнез. У разі наявності стоматологічних захворювань, які є протипоказаннями до виконання вибілювання, виконується їх лікування. Також на попередньому етапі за шкалою VITA визначають відтінок емалі (усього їх існує 16). Це дозволяє спрогнозувати, якого результату може бути досягнуто в конкретно взятому випадку.

Безпосередньо вибілювання зубів Зум виконується наступним чином:

 • на ясна і губи пацієнта наноситься спеціальна захисна плівка, на очі надягають стоматологічні окуляри, губи захищають за допомогою крему-фотопротектору, а зуби – за допомогою гелю, який знижує їх чутливість;

 • потім здійснюється нанесення гелю, який згодом активізують за допомогою ультрафіолетового випромінювання (Вибілювальний засіб і світло комплексно впливають на зубну емаль. Гель наноситься тричи терміном на 15 хвилин);

 • на кінцевому етапі виконують фторування зубів (Це сприяє зниженню чутливості, а також зміцненню їх структури).

Після вибілювання емаль буде максимально вразливою для будь-яких пігментів. Саме тому протягом двох діб пацієнту слід дотримуватися «білої дієти» – відмовитися від вживання напоїв і продуктів, які мають у своєму складі фарбувальні речовини.

Важливо! Проведення даної процедури вимагає виключно професійного підходу. У іншому випадку пацієнт може отримати хімічний опік. Саме тому необхідно користуватися послугами досвідчених стоматологів. Ви приймете правильне рішення, якщо звернетеся до стоматологічної клініки «Royal Dental». Ми можемо гарантувати безпеку і ефективність процедури, а ціни на Зум відбілювання в Івано-Франківську вас приємно здивують!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber