Шукаєте стоматологію, де можна пройти повне протезування зубів? Свої послуги пропонує клініка «Royal Dental». Кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання, ефективні методики. Записуйтесь на прийом за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Втрата навіть одного зуба ‒ це проблема, що вже говорити про втрату одразу всіх зубів? Раніше це було незворотною катастрофою, однак наразі можливе протезування зубів навіть за повної їх відсутності. Протезування зубів виконується різними методами та дає чудові результати.

Чим небезпечна відсутність зубів?

Гарна посмішка грає важливу соціальну роль, тому відсутність зубів, або адентію, по-перше, прийнято розглядати,як естетичну проблему. Безумовно, цим не варто нехтувати, проте є безліч інших чинників, які можуть бути небезпечними для людей без зубів. Наприклад:

  • неправильна вимова, яка може стати значною проблемою при розмові;

  • проблеми з шлунково-кишковим трактом, що виникають, бо їжа не пережовується як слід;

  • шкода для анатомії людини: м´язи щік втрачають еластичність, унаслідок чого шкіра провисає і лицьовий контур спотворюється;

  • поступова атрофія кісткових тканин, відновлення яких є дуже складним.

Отже, протезування зубів за їх відсутності ‒ це питання естетики, здоров’я, а також соціального добробуту.

Які методи протезування використовуються за повної відсутності зубів?

Сучасна стоматологія бореться з адентією різними методами. Це може бути:

Найкращий метод лікування обирається індивідуально. Однак, якщо говорити про абсолютну адентію, оптимальним варіантом у більшості випадків буде стоматологічна імплантація.

Чому імплантація – це найкращий варіант?

Головна перевага протезування на імплантатах за повної відсутності зубів – міцна фіксація. Пацієнт може не турбуватися про те, що протез випаде з рота, що нерідко трапляється з повними знімними протезами. Окрім того, можна назвати інші важливі переваги імплантації:

  • не відбувається атрофія кісткових тканин;

  • пацієнту максимально зручно вживати їжу, що позитивно впливає на стан шлунково-кишкового тракту;

  • процес жування і говоріння не викликає болісних відчуттів.

Скільки потрібно імплантатів?

Максимальне число імплантатів для нижньої щелепи – 14. На кожному з них буде закріплено коронку, тобто відновлюється весь зубний ряд. Така методика підходить не всім, бо вимагає достатнього обсягу кісткової тканини. Крім того, процедура не є дешевою.

На сьогодні існують інші оптимальні варіанти, де ціни на повне протезування зубів є більш доступними. Серед цих варіантів можна виділити такі:

  • встановлення 2 імплантатів: така кількість є мінімальною для того, щоб забезпечити фіксацію (цей метод можна використовувати лише при протезуванні невеликої ділянки щелепи);

  • 4 імплантати – універсальний варіант, бо дозволяє здійснити відновлення як на нижній, так і на верхній щелепі, забезпечує надійну фіксацію;

  • 6 імплантатів – кращий варіант для верхньої щелепи (конструкція довговічна і дозволяє домогтися рівномірного розподілу жувального навантаження).

Фахівці стоматологічної клініки «Royal Dental» підберуть ідеальну методику, враховуючи особливості вашого організму та фінансові можливості. Ми повернемо вам здорову і щасливу посмішку!

Ціни на протезування за повної відсутності зубів.

Скільки коштує повне протезування за відсутності зубів верхньої і нижньої щелепи? Орієнтовні ціни наведено у нашому прайс-листі.

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber