Шукаєте клініку, в якій доступні ціни на лікування карієсу без свердління зубів в Івано-Франківську? Скористайтеся послугами стоматології «Royal Dental»! Сучасне обладнання, кращі методики — гарантія результату! Для запису на прийом телефонуйте за номерами 0990016106 та 0674559609.

Панічний страх, що виникає при згадуванні стоматологічного кабінету, найчастіше пов’язаний з неприємними спогадами про процедуру свердління зубів. Через цей страх пацієнти часто не поспішають звертатися до стоматолога. Однак сьогодні лікування карієсу можна виконати без свердління зубів.

Переваги лікування без свердління

Сучасна стоматологія просунулася далеко вперед — було знайдено нові способи оброблення каріозних уражень. Їх застосування відрізняється цілою низкою важливих переваг:

 • видаляються виключно уражені тканини, тоді як здорові не зачіпаються;

 • процедури є безболісними, внаслідок чого не потрібно застосовувати анестезію;

 • пацієнт перебуває в комфортній обстановці, не відчуває стресу;

 • процедури виконуються в короткий термін;

 • процедури є безконтактними, завдяки чому ризик перегріву пульпи відсутній.

Додатковою перевагою можна назвати різноманітність неінвазивних методів. На сьогодні лікування зубів без свердління може виконуватися за допомогою інфільтраційного методу, озонотерапії, лазера, повітряно-абразивної обробки.

Інфільтраційний метод лікування карієсу

Процедуру інфільтрації проводять за технологією Icon, розробленою німецькими лікарями. Icon являє собою малоінвазивний метод, при застосуванні якого уражену ділянку заповнюють полімерною сумішшю.

Каріозне ураження покривають гелем, який розщеплює пошкоджену емаль. Потім гель змивають за допомогою спирту, а очищену емаль висушують. Після цього здійснюється нанесення полімерної суміші, що заповнює мікропори емалі. Після цього інфільтрат сушать за допомогою полімерної лампи. Проведення такої процедури займає лише близько пів години.

Методика застосовується в наступних випадках:

 • потрібно усунути крейдяні плями після зняття брекетні-системи;

 • необхідно вилікувати каріозне ураження на початковій стадії;

 • каріозне ураження знаходиться у важкодоступному місці;

 • пацієнт є дитиною, а тому необхідно підібрати максимально комфортну методику.

Лікування карієсу методом озонотерапії

Основою цієї технології є безконтактний вплив на карієс за допомогою озону. Процедура виконується таким чином:

 • на зуб надягають ковпачок, приєднаний до апарату для озонотерапії;

 • між ковпачком і зубом формується закрите середовище, яке нагадує вакуум;

 • апарат вмикають, після чого всередині ковпачка відбувається утворення озону, який впливає на мікрофлору, що призводить до загибелі мікроорганізмів;

 • після того як каріозну зону знезаражено, на поверхню зуба наносять спеціальний засіб.

Терапію озоном можна застосовувати в багатьох випадках. Вона підходить, якщо у пацієнта наявні захворювання слизової оболонки ротової порожнини, запалені ясна, є грибкові ураження зубної емалі. Вона дозволяє боротися з карієсом на початковій стадії, а також з каріозними запаленнями кореневих каналів.

Лікування карієсу лазером

Препарування твердих тканин здійснюється з застосуванням лазерного променя. Лікар індивідуально підбирає його довжину, що забезпечує ефективне випаровування уражених тканин. При цьому здорові тканини не зачіпаються. Лазер має бактерицидну дію, а тому зупиняє розмноження патогенних мікроорганізмів в порожнині рота.

Методика є безконтактною, а отже – безболісною. Що не менш важливо, ризик рецидиву після проведення процедури зводиться до мінімуму. Також великою перевагою застосування лазера є те, що зуб не піддається вібраційному впливу, як у випадку зі свердлінням бормашиною. Це виключає ризик виникнення тріщин і відколів на емалі.

Лікування методом повітряно-абразивного оброблення

Технологія являє собою вплив на каріозне запалення за допомогою стоматологічного піскоструменевого апарату. Повітряна суміш, що подається під високим тиском, видаляє уражені тканини, не пошкоджуючи здорові. Методика нагадує традиційну, проте має ряд переваг:

 • відсутня вібрація, що виключає ризик появи тріщин;

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber