Шукаєте надійну клініку, в якій ціни на одномоментну імплантацію зубів є доступними? Звертайтеся до стоматологічної клініки «Royal Dental», де процедура виконується досвідченими лікарями з використанням кращого обладнання! Запис на прийом – за телефонами 0990016106 та 0674559609.

У сучасній стоматологічній практиці застосовуються різні методи імплантації. Одним з кращих з них визнано одномоментну імплантацію, завдяки якій можна вживити імплантат відразу після видалення зуба. За рахунок цього істотно скорочується термін реабілітаційного періоду.

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Показання

На сьогоднішній день одномоментне встановлення імплантатів – це найбільш щадна процедура. Для її проходження є безліч показань. Її виконують, якщо:

 • необхідно видалити значно зруйновану зубну одиницю;

 • немає можливості виконати традиційне протезування;

 • необхідно в терміновому порядку відновити передні зуби;

 • наявні захворювання, з причини яких потрібне видалення одного або декількох зубів.

Протипоказання

Незважаючи на те, що список показань є досить широким, для виконання процедури важливо дотримуватись низки вимог:

 • не повинно бути значних руйнувань кісткової тканини або її атрофії;

 • навколо видаленого зуба має бути досить здорових тканин ясен;

 • відсутність запальних процесів;

 • наявність збереженої міжкореневої перегородки.

Подібно до інших хірургічних операцій, одномоментна імплантація має низку протипоказань. Процедуру не можна виконувати за наявності таких захворювань, як пародонтоз, періодонтит, рак, цукровий діабет, низка інших хвороб. Також існує безліч відносних протипоказань – запалення, карієс, зубний камінь, паління, вагітність, прийом антидепресантів та ін. Таким чином, перед операцією в обов’язковому порядку необхідно провести обстеження.

Переваги методу

Дана методика, у порівнянні з класичною технологією, має досить багато переваг. Серед найбільш важливих з них можна назвати наступні:

 • менша травматичність (Завдяки цьому процедура є набагато більш щадною і легше переноситься пацієнтом. Кісткова тканина не втрачається, на яснах не робляться надрізи, а для анестезії використовується менший обсяг препаратів);

 • потрібна менша кількість хірургічних операцій (Видалення і імплантація виконуються протягом одного втручання, тоді як за класичною технологією передбачається виконання операцій у різний час. Завдяки цьому реабілітаційний період також буде лише один);

 • пацієнт не відчуває психологічного дискомфорту (Йому не доведеться миритися з відсутністю зубів протягом тривалого терміну, завдяки чому відсутній ризик виникнення так званого «комплексу беззубості»).

Як виконується процедура?

Певну складність для пацієнта може становити те, що безпосередньо в день проведення операції необхідно витратити багато часу. Зубна імплантація виконується у три етапи:

 • підготовчий етап, при якому здійснюється обстеження пацієнта і виконується ретельна санація ротової порожнини (На цьому етапі також виявляють можливі протипоказання, підбирають імплантати, знімають зліпки, щоб згодом створити тимчасову протезну конструкцію);

 • безпосередньо видалення зубної одиниці і подальше вживлення на її місце імплантату (При проведенні операції використовується місцева анестезія. Після встановлення штифта на ньому фіксують тимчасовий протез);

 • заключний етап – це встановлення постійних протезних конструкцій (Вони можуть бути виготовленими з різних матеріалів – тут усе залежить від побажань і фінансових можливостей пацієнта).

Таким чином, пацієнтові необхідно відвідати стоматологічний кабінет лише тричи. Головне завдання – знайти стоматологію, в якій цю операцію виконують якісно. Проведення процедур з одномоментної імплантації в Івано-Франківську – один із ключових напрямів діяльності клініки «Royal Dental». Її виконують досвідчені імплантологи, використовуючи найпрогресивніше обладнання, і виготовляють імплантати і протези з якісних матеріалів.

Потурбуйтесь про власне здоров’я – пройдіть одномоментну імплантацію в стоматологічній клініці «Royal Dental». Мі впевнені у тому, що результат перевершить ваші сподівання!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber