Шукаєте стоматологію, в якій імплантація зубів нижньої щелепи здійснюється на вищому рівні? Скористайтеся послугами “Royal Dental”! Кваліфіковані лікарі, кращі методики, доступні ціни – запишіться на прийом за телефоном +38 (099) 001-61-06.

Ціни на імплантацію нижніх зубів

Втративши навіть один зуб, людина відчуває великі труднощі під час прийому їжі та спілкування. Якісно виконана імплантація нижніх зубів дозволяє повноцінно відновити зубний ряд. На даний момент ця методика є найбільш ефективною.

Ціни на імплантацію нижніх зубів будуть залежати від обраного способу проведення процедури, а також від вартості необхідних імплантів. Лікар разом з пацієнтом підбирає усе необхідне для проведення такого виду імплантації і визначає орієнтовну вартість лікування. Ціни, що вказані на сайті, не є публічною офертою.

Імплантація нижньої щелепи: специфіка процедури

Вживлення імплантатів для відновлення нижніх зубів – одна з найпоширеніших стоматологічних послуг. Це пов’язано з тим, що саме знизу найчастіше починаються руйнівні процеси внаслідок наступних факторів:

 • нижні моляри і премоляри відчувають найбільш високе жувальне навантаження;

 • зуби нижньої щелепи розташовані таким чином, що їх повноцінне очищення є складною процедурою (За рахунок цього швидко накопичується наліт, який є найкращим середовищем для мікроорганізмів, що руйнують зубну емаль);

 • візуальне обстеження молярів є непростим завданням, а тому при проведенні профілактичного огляду у стоматолога каріозні процеси можуть залишитися непоміченими. Самостійно ж пацієнт і взагалі не може побачити жодних патологій.

Анатомічні особливості молярів і премолярів обумовлені функціями, які вони виконують. Ці зуби мають найбільшу поверхню, а також потужну кореневу систему. Саме тому при їх відновленні необхідно використовувати лише найнадійніші техніки, зокрема, імплантацію. Імплантатами слугують міцні титанові штифти. Це обумовлено тим, що титан відрізняється відмінними механічними характеристиками, а також чудовою здатністю інтегруватися до кісткової тканини.

Коли виконується імплантація передніх зубних одиниць нижньої щелепи, оптимальним варіантом є використання конструкцій, виготовлених з іншого матеріалу – діоксиду цирконію. Якщо застосовувати металевий абатмент, він буде просвічуватися через зубний протез, внаслідок чого знизиться естетичність. Окрім того, даний матеріал використовують, якщо у пацієнта наявна алергія на метал.

Як виконується імплантація нижніх зубів?

Вживлення імплантатів – це досить складна процедура, що вимагає часу і високого професіоналізму. Фахівцю необхідно вирішити відразу декілька найважливіших завдань:

 • забезпечення правильного кута встановлення конструкції;

 • забезпечення оптимальної форми, завдяки якій жувальне навантаження розподілиться рівномірно;

 • забезпечення надійної фіксації;

 • дотримання встановленої відстані між штифтами, якщо виконується протезування декількох зубних одиниць нижньої щелепи.

У сучасній стоматології використовують дві основні методики імплантації – класичну та експрес. Традиційна техніка передбачає виконання протезування лише після того, як остеоінтеграцію буде успішно завершено. Для цього інколи необхідно чекати півроку. Експрес-методика передбачає встановлення тимчасових протезних конструкцій відразу ж після проведення імплантації. По завершенні остеоінтеграції їх заміняють на постійні протези.

Якщо потрібно відновити моляри або премоляри, як правило, застосовують традиційну методику, оскільки в такому випадку негайне навантаження є вкрай небажаним. Експрес-метод використовують при відновленні передніх зубів, оскільки тут важливо зберегти естетичність, позбавивши пацієнта психологічного дискомфорту.

Імплантація за повної адентії

Якщо відсутні всі зуби, вживлення імплантатів – це єдиний дійсно ефективний метод відновлення зубного ряду. З’являється можливість повноцінно відновити жувальну функцію, уникнувши ризику атрофії кісткової тканини. Імплантація зубів на нижній щелепі здійснюється за допомогою різних технік:

 • встановлення окремих штифтів для кожної протезної конструкції;

 • встановлення такої кількості штифтів, яка є достатньою для міцного кріплення протезів;

 • вживлення 4-х імплантатів, на які ставиться незнімний мостоподібний протез;

 • вживлення 2-х імплантатів, що дозволяють закріпити знімний зубний протез.

Перший варіант імплантації є вкрай надійним, але дорогим. Другий на даний момент набув найбільшого поширення. Однак під час вибору методики важливо керуватися багатьма факторами.

Фахівці стоматологічної клініки “Royal Dental” проведуть ретельне обстеження і підберуть технологію, враховуючи анатомічні особливості, побажання і бюджет пацієнта. Пройдіть імплантацію, результати якої вас більш ніж приємно здивують!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber