Імпланти “Super Line”

Південнокорейська торгова марка “Dentium” була заснована 20 років тому. За цей час фахівці компанії пройшли великий шлях в освоєнні технологічних інновацій і довели, що висока якість імплантів не завжди супроводжується високою ціною на ці вироби. Імпланти “Super Line” сьогодні використовуються в усьому світі. Цей виробник випускає імпланти як преміум-сегменту, так і економ-класу.

Особливості імпланта “Super Line”

Імплантати “Super Line” (Супер Лайн) з Кореї призначені для найскладніших випадків імплантації. Особливими характеристиками цих систем є:

  • подвійне різьблення, наявність якого полегшує встановлення імпланта до призначеної для нього лунки, а також збільшений крок різьблення, що сприяє більш швидкій і менш ускладненій остеоінтеграції штучного гвинта в тканинах, при чому анатомічна форма забезпечує швидке встановлення штучного кореня в щелепній кістці;

  • шестигранне з’єднання кореневої частини з абатментом, завдяки якому забезпечуються особливі умови герметизації (цей параметр виключає можливість утворення зазорів і люфтів в місцях стикування елементів конструкції);

  • різноманітність конструкційних рішень у виготовленні імплантатів є вагомою підставою для вибору найзручніших моделей навіть у найскладніших ситуаціях.

Широкий асортимент моделей дозволяє підібрати дентальний імплант під будь-яку клінічну картину. Зразки з лінійки “Супер Лайн” підходять як для одномоментної, так і для двоетапної імплантації. Це чудове рішення для відновлення естетики фронтальної зони посмішки. Сучасні імплантати “Super Line” по ширині не перевищують 3,4-5,8 мм. Їх довжина коливається в діапазоні 7-14 мм.

Яким чином встановлюють імпланти “Super Line”

Стоматологія “Royal Dental” пропонує своїм пацієнтам заміщення втрачених зубів імплантами “Super Line”. Ця технологія тільки на перший погляд здається дорогою. При розрахунку з урахуванням терміну служби цих конструкцій протезування таким методом допоможе Вам мати здорову посмішку на довгі роки.

Установка імплантів здійснюється за наступною схемою:

  1. Проводиться діагностика зубощелепної системи, проводиться моніторинг стану м’яких тканин і зубів, виконується огляд, робиться панорамний знімок щелепи.

  2. Призначається день операції, обирається метод знеболення (місцева анестезія, легка або глибока седація, загальний наркоз).

  3. Лікар готує зону імплантації зуба (ложе), досліджує обсяг кісткової основи на цій ділянці. У разі необхідності спеціаліст доповнює кістку вживленим матеріалом.

  4. Після імплантації гвинта корінь закривають спеціальною заглушкою, щоб у рану не потрапила інфекція, здатна викликати відторгнення чужорідного тіла. На м’які тканини накладають шви.

  5. Через 5-6 місяців заглушку заміняють на формувач ясен, після чого встановлюється абатмент. Це дозволяє зберегти “рожеву” естетику порожнини рота в ідеальному стані.

Заключним етапом є встановлення коронки на абатмент. Цей крок допомагає сформувати привабливість усмішки і відновити функціональність зубних рядів при пережовуванні їжі.

Плюси і мінуси імплантів “Супер Лайн”

Імпланти “Super Line” в Україні не мають яскраво виражених мінусів. Вони зібрали виключно позитивні відгуки. Цей продукт є дуже популярним і за кордоном, наприклад, в США або Великобританії. За вартістю такий імплантат є вигіднішим, ніж його європейські аналоги, а результат ні в чому їм не поступається.

В м. Івано-Франківську імпланти “Super Line” можна вживити у клініці “Royal Dental”. Індивідуальний підбір анестезуючих засобів гарантує відсутність болю та мінімальний ризик відторгнення конструкції. Наші лікарі домагаються відмінних результатів у використанні корейських імплантаційних систем.

Запишіться на прийом вже сьогодні, вказавши зручну дату і час для відвідування клініки.

Тел. +38 (099) 001 61 06, +38 (067) 455 96 09

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber