Швейцарські імпланти Штрауман є придатними для виконання протезування навіть у найскладніших клінічних випадках. Неперевершена якість, передові технології, інноваційні розробки в оформленні поверхонь – ці переваги дозволили компанії Straumann створити продукцію преміум класу, яка користується популярністю в усьому світі.

Вибрати дентальні імплантати Штрауман в Івано-Франківську і встановити їх під ключ з максимальним рівнем комфорту ви зможете в стоматологічній клініці «Royal Dental».

Негайне застосування

У стоматологічній галузі ця торгова марка є добре відомою. Виробництво базується на власних наукових розробках. У міжнародній науковій мережі бренду працюють найкращі вчені у сфері імплантології. Компанія розробляє якісні імпланти, які можуть застосовуватися лікарем навіть у найсерйозніших клінічних випадках.

Продукція для протезування від даного виробника зарекомендувала себе найкращим чином. Імплантологи цінують її універсальність і простоту застосування. Імпланти цієї марки є ідеальними у тих випадках, коли протезування проводиться відразу після вживлення штучного кореня.

Переваги цих систем полягають в наступному:

 • надійна фіксація забезпечується ергономічними конструктивними особливостями гвинтів;

 • швидкого загоєння без ускладнень легко досягти за рахунок унікальних покриттів поверхні титанових коренів;

 • простий і зрозумілий процес встановлення робить лікування цілком прогнозованим;

 • наявний широкий ряд моделей різного типу для будь-яких ситуацій і проблем з зубними одиницями;

 • імплантати Штрауман не містять домішок алюмінію чи ванадію, виключно чистий титан;

 • вони є універсальними і можуть застосовуватися за будь-якого типу кістки та при будь-якій методиці імплантації;

 • дана продукція є придатною для імплантації в зоні передніх зубів;

 • вони можуть бути використані за умов браку об’єму кісткової тканини;

 • термін їх служби перевищує 10 років.

На імпланти Штрауман ціна є цілком доступною. Уточнити суму ви зможете протягом консультації, коли лікар, ґрунтуючись на проведеному обстеженні обере відповідну імплантаційну систему.

Головною перевагою негайного встановлення імпланта є мінімальна кількість хірургічних маніпуляцій і комфорт для пацієнта. У результаті скорочується кількість візитів до лікаря, а період реабілітації стає менш тривалим.

Імпланти Штрауман під ключ: мінімальна інвазивність

Багато пацієнтів бояться болю, що виникає при імплантації. Однак імплантат Straumann сконструйований таким чином, що його застосування дозволяє знизити інвазивність процедур. По-перше, він має менший розмір. По-друге, спеціальне покриття поверхонь стимулює швидке приживлення в тканинах. Усе це дає можливість зменшити вартість процедур при обслуговуванні, зменшити відчуття болю і скоротити кількість візитів до клініки.

Встановлювати імпланти Штрауман в Івано-Франківську вигідно з кількох причин:

 • невеликі за розміром, короткі і вузькі гвинти при імплантації скорочують кількість пошкоджених тканин, що зменшує післяопераційний період;

 • компактні зубні імплантати Straumann не зачіпають анатомічно важливі структури під час вживлення, і кровопостачання в зоні імплантації швидко відновлюється;

 • велика кількість систем дозволяє підібрати модель імплантату під різні ситуації.

Записатися на прийом до клініки «Royal Dental» ви можете просто зараз. Знайдіть на карті нашу адресу: вул. Тичини 61, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, або зателефонуйте нам за телефонами 0990016106 та 0674559609. Орієнтовні ціни на послуги ви знайдете в прайсі, розміщеному на сайті. Також доступний запис на прийом через спеціальну онлайн-форму.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber