Компанія Osstem почала випуск імплантів у 1992 році. З тих пір південнокорейський виробник постійно працює над удосконаленням цих систем. Сьогодні встановити зубний імплантат Остем можна в клініці «Royal Dental». Якщо хочете дізнатися більше про процедуру, запишіться на консультацію за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Особливості

Торгова марка відома тим, що першою стала випускати імплантати в Південній Кореї. Сьогодні її вироби популярні в усьому світі, а на стоматологічному ринку України вони входять до десятки найчастіше використовуваних систем.

Висока якість і технологічність цих конструкцій – надійна основа для відновлення зубів. Імпланти відрізняються унікальним покриттям:

 • Серія SA має базове покриття, яке утворюється в результаті піскоструминної обробки і травлення кислотою. Схожу поверхню коренів пропонує лише компанія Straumann (Швейцарія). Однак вартість імплантів Osstem є нижчою.

 • Серія HA додатково містить мінеральний шар гідроксиапатиту, який сприяє остеоінтеграції гвинта в оточуючих тканинах.

 • Серія CA має гідрофільний тип поверхні, який створює умови для нормалізації кровотоку, що сприяє швидкій реабілітації пацієнта після лікування.

Імпланти Osstem – це якісна альтернатива іншим видам протезування. Вони відрізняються високими показниками приживляння, простотою установки і невисокою ціною. За допомогою Остем можна відновити як одну дентальну одиницю, так і цілий ряд втрачених зубів.

Продукція компанії відповідає найвищим стандартам якості. Їй довіряють фахівці з імплантації в усьому світі. Імплантаційні системи Osstem визнано надійними і безпечними, вони стабільно користуються попитом в багатьох країнах. При цьому вартість їх залишається прийнятною.

Системи імплантів

 • TS. Відрізняються високою стабільністю і спрощеною схемою встановлення.

 • MS. Це імпланти з невеликим діаметром. Вони успішно застосовуються і для тимчасових, і для постійних протезів.

 • Ultra Wide. Імплантати широкого діаметра. Особливий дизайн апекса забезпечує гарантовану первинну стабільність при негайній імплантації.

Переваги корейських імплантів Osstem під ключ

Перед тим, як встановлювати той чи інший вид штучного кореня, поцікавтеся у лікаря, які переваги він має. При роботі з цими імплантами фахівці виділяють наступні плюси:

 1. Пори на поверхні, що сприяють швидкому вростанню конструкції в кісткову тканину.

 2. Висока стерильність виробів, що оброблюються перед імплантацією.

 3. Висока біосумісність з тканинами людського тіла, імплантати не викликають алергічних реакцій.

 4. Швидке відновлення пацієнта. Можна зайнятися протезуванням вже через пару місяців після встановлення імпланта. Така швидкість остеоінтеграції є характерною лише для імплантатів преміум класу.

 5. Міцне зчеплення деталей. Один елемент (корінь) надійно скріплюється з іншим (абатмент і коронка).

І ще один істотний бонус – імпланти Osstem йдуть з довічною гарантією. Виробник впевнений у високій якості своїх систем, що підтверджує цей гарантійний термін.

Науково-дослідний інститут

Південнокорейська компанія має власний дослідний інститут, що дозволяє постійно вдосконалювати технології та впроваджувати інновації. У дослідження вкладаються великі гроші, в наукових центрах працюють кращі фахівці галузі. Головні напрямки роботи стосуються вивчення особливостей остеоінтеграції та остеогенезу.

Протягом останніх 10 років вдалося вдосконалити поверхню імплантів Остем, що дозволило підвищити передбачуваність проведення операцій. Компанія веде розробки у галузі створення натуральних і синтетичних кісткових матеріалів для проведення синус-ліфтингу і кісткової пластики.

Етапи встановлення імплантів

Діагностика

Обстеження, метою якого є виявлення протипоказань та потенційних ускладнень. Воно включає в себе огляд, загальний аналіз крові, комп’ютерну томографію, рентгенографію, ортопантомограму. У випадку наявності хронічних захворювань – відвідування профільних лікарів.

Підготовка та планування

Проводиться санація ротової порожнини, лікуються всі захворювання, включаючи карієс і пародонтит, виконується видалення зубного каменю і нальоту. При нестачі кісткової тканини проводиться кісткова пластика. З урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта підбираються імпланти і спосіб їх встановлення.

Хірургічна операція

Хірургічний етап проходить у декілька маніпуляцій:

 • анестезія;

 • надріз м’яких тканин;

 • формування кісткового ложа;

 • вживлення штучного кореня;

 • ушивання тканин.

Якщо виконується одномоментна імплантація, на імплантат відразу ставлять тимчасові протези, а після успішного його приживлення встановлюють постійні протези.

При двоетапній імплантації після встановлення імпланта слідує період реабілітації, який може тривати від 2 до 6 місяців, після чого переходять до ортопедичного етапу.

Ортопедія

Пацієнту встановлюють заздалегідь підібрані і виготовлені постійні протези.

Записатися на консультацію до нашої стоматологічної клініки ви можете за телефонами 0990016106 та 0674559609. Також можна заповнити онлайн-форму на сайті, вписавши до неї свою контактну інформацію для зв’язку.

Наш фахівець зв’яжеться з вам для уточнення деталей візиту до клініки і допоможе обрати зручну дату для відвідування. Ми пропонуємо встановлення імплантів Osstem за помірною ціною з високим рівнем сервісу.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber