Унікальність імплантів “Nobel” полягає в їх універсальності. Їх часто використовують для фронтальної та бокової зон, вони підходять для складних клінічних випадків. Імпланти “Nobel Biocare” застосовують в одномоментних протоколах імплантації коренів і для негайного навантаження протезами відразу після операції.

Коротка історія “Nobel Biocare”

Завдяки новітнім імплантам “Nobel” вже тисячі людей повернули собі можливість впевнено посміхатися і позбулися незручностей, пов’язаних зі знімними протезами.

“Nobel Biocare” – лідер і першовідкривач у галузі дентальних імплантатів. Головна мета компанії – зробити якісну сучасну стоматологію доступною для максимально великої кількості людей.

Уже понад півстоліття вчені компанії покращують методи протезування, розробляють способи і методики лікування, що підвищують якість і знижують вартість імплантації.

Саме фахівці “Nobel Biocare” зробили революцію в стоматології, розробивши новітню методику встановлення титанових імплантатів. У 1982 році зубні імплантати з титану схвалили американські експерти, а слідом за ними і європейські лікарі.

Переваги імплантів “Nobel Biocare”

Швидка остеоінтеграція в тканинах стає можливою завдяки анатомічній будові імпланта. Він має загострені леза для полегшеного вживляння, глибоко входить до лунки і щільно прилягає до тканин, що гарантує надійне встановлення.

Імпланти “Nobel Biocare” відрізняються високою якістю, про що свідчать і інші їхні переваги:

 • забезпечують відновлення бездоганної естетики посмішки (зовнішній вигляд встановленого імплантата нічим не відрізняється від природного зуба);

 • точно сконструйовані леза і ріжучі канавки дають можливість виконувати коригування гвинта під час вживляння, що дозволяє оптимально його позиціонувати в тканинах;

 • конструкція відрізняється неперевершеною міцністю (такі властивості є націленими на 100% передбачуваний результат).

На американський імплант ціна є вищою, ніж на його південнокорейські аналоги. Однак це виправдано великою кількістю переваг, які дає його встановлення.

Великої популярності набув імплант зуба “Nobel Active 3.0”, створений компанією для встановлення в умовах обмеженого міжзубного простору. Раніше в таких місцях не можна було встановлювати імплантати, але сучасний стоматологічний винахід дозволив робити це без особливих проблем. До того ж, гарантія на продукцію преміум класу є довічною, вона не поширюється лише на коронку.

Етапи встановлення

Головною особливістю встановлення імплантів “Nobel Biocare” є попереднє комп’ютерне моделювання і проведення віртуальної операції. Це дозволяє уникнути помилок при імплантації та можливих ускладнень.

Процедура виконується в кілька етапів:

 • діагностика – огляд і обстеження, аналізи, рентген, томографія, санація ротової порожнини та інші необхідні процедури;

 • зняття зліпків і знімків для протезів, їх виготовлення;

 • планування і візуалізація – на комп’ютері створюється тривимірна модель щелепи і відтворюється процес встановлення імпланта: підбирається оптимальне місце для встановлення, глибина та інші параметри (усі розрахунки виконуються програмою, що повністю виключає помилку і гарантує успішне приживлення);

 • хірургічний етап (м’які тканини надрізають, в кістці свердлять заглиблення, куди під заздалегідь розрахованим кутом вкручують імплант, м’які тканини повертають на місце і зашивають);

 • на вживлений імплант встановлюють протез.

Вся операція займає не більше години, а власне вживлення імпланта – кілька хвилин.

Відгуки фахівців

Фахівці клініки “Royal Dental” пропонують встановити імпланти “Nobel” під ключ за доступними цінами.

Відгуки наших експертів про ці системи є наступними:

 • Прості у встановленні, не вимагають складного свердління. З ними легко контролювати кожний етап вживляння кореня до щелепи. Є можливість зміни кута нахилу вже після того, як свердління підійшло до кінця. З таким інструментом результат процедури є повністю передбачуваним.

 • Для мене це найкращі системи, які вийшли на ринок протягом останніх 10 років. У дизайні чітко простежується належна біомеханіка у поєднанні з високою технологічністю. До того, як я відкрив ці імплантати, користувався аналогами з Південної Кореї. Тепер працюю повністю на американському продукті.

 • Встановлення імпланта “Nobel” не викликає жодних труднощів навіть у пацієнтів з ускладненим анамнезом. Штучний корінь відмінно стабілізується, що сприяє його стійкості і комфорту пацієнта в майбутньому. Для мене це найкращий вибір, коли йдеться про оформлення фронтальної зони посмішки.

Якщо Вам потрібна імплантація і Ви знайомитеся з доступними в інтернеті матеріалами по темі імплантів, то зверніть увагу, що лікар стоматолог-імплантолог зможе порадити Вам виробника, який найкраще підійде саме Вам, адже багато чого буде залежати від індивідуальної ситуації з Вашими зубами, правильно оцінити яку зможе тільки фахівець.

Зв’яжіться з нашими фахівцями! Запишіться на прийом до імплантолога і задайте йому всі свої запитання. +38(099) 001-61-06, +38(067) 455-96-09

У нашій стоматології працюють досвідчені лікарі. Обслуговування ведеться із застосуванням кращих матеріалів і новітнього обладнання.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber