Ізраїльську компанію MIS було створено в 1995 році. Понад 25 років її засновники займаються виробництвом технологічних систем для імплантації. Щорічно на стоматологічний ринок виходять нові моделі, які відрізняються високою якістю та доступною ціною.

У клініці «Royal Dental» імпланти Mis застосовуються для відновлення втрачених зубів. Їх встановлення виконується з використанням сучасних методів анестезії. Отримати детальнішу інформацію можна за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Особливості імплантатів MIS

Торгова марка МІС стала популярною не лише в Ізраїлі, але й в усіх країнах світу. Її розробники створюють дентальні імплантати в широкому діапазоні модифікацій. Кращі фахівці галузі працюють над впровадженням інновацій у стоматологічній галузі.

У числі продукції, що випускається компанією – імпланти MIS, супраструктури і матеріали, що використовуються для заміщення кісткової тканини. Власний науково-дослідний інститут дозволяє впроваджувати результати розробок у практичну діяльність. Вчені бренду часто бувають доповідачами на найбільших міжнародних конференціях і конгресах.

Виділяють наступні види імплантів торгової марки:

  • MIS C1 – зубні імплантати з конічним з’єднанням, подвійним різьбленням і позиціонером шестигранної форми. Легко стабілізуються, не схильні до рухливості, не завдають істотних пошкоджень кістковій основі при встановленні. Розроблені за принципом перемикання платформ, що сприяє відновленню м’яких тканин і перешкоджає втраті об’єму щелепної кістки.

  • MIS Seven – відрізняється неперевершеною універсальністю. Застосовується на будь-якому типі кісткової основи, сумісний з різними технологіями проведення кісткової пластики. Дає чітко передбачуваний результат за рахунок високого ступеня остеоінтеграції. Після імплантації зубний імплант не чинить негативний вплив на кістку, не провокує її резорбцію. Добре стабілізується, не вимагає складного формування ложа. Ризик відторгнення зведено його творцями до нуля. На такі випадки розробники дають гарантію. У такому разі, стоматологія, в якій проводилося встановлення імплантанта, замінить відторгнутий елемент на новий безкоштовно. Однак це можливо лише за тієї умови, що пацієнт дотримувався рекомендацій лікаря.

  • MIS M4 – має форму циліндра. Ріжуча здатність гвинта і звуження донизу дають лікареві можливість самостійно коригувати кут нахилу в ході встановлення. Рівномірне різьблення забезпечує стабільність при вживленні. SLA-поверхня є шорсткою, що дозволяє штучному кореню швидко освоюватися в оточуючих його тканинах.

  • MIS UNO – стоматологічний імплант, що підходить для встановлення в місцях з обмеженим простором. Відрізняється гармонійною геометрією, простим встановленням і швидкою остеоінтеграцією.

Розрізняють також тимчасові імплантати і міні-імплант Link, який виступає додатковою опорою для встановлення протезної конструкції.

Де пройти імплантацію

Запрошуємо пройти імплантацію і протезування в стоматологічній клініці «Royal Dental». На зубні імплантати MIS ціна завжди є вигідною. У нашій клініці працюють кваліфіковані лікарі-стоматологи. Ми використовуємо новітні технології та сучасне обладнання.

Ознайомтеся з пропозиціями на сайті, а потім задайте запитання безпосередньо протягом консультації у лікаря. Записатися на прийом можна за телефонами 0990016106 та 0674559609 або через форму на сайті.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber