Перші імплантати під торговою маркою “Bicon” американці випустили на ринок у 1968 році. Через 50 років ці системи стали популярними у 65 країнах світу. Незважаючи на доступну вартість, імпланти “Bicon” відрізняються високою якістю, неперевершеною ергономікою та високою здатністю до стабілізації.

У стоматології “Royal Dental” ви можете поставити зубний імплант за доступною ціною. Гарантуємо відмінний сервіс і комфортне обслуговування на всіх етапах лікування.

Чому імпланти Bicon є вигідними?

Високою ціна на імпланти Байкон здається лише на перший погляд. Якщо провести розрахунок з урахуванням тривалого часу експлуатації цих конструкцій, виявиться, що не така вона вже й велика. У порівнянні зі звичайними протезами імплантація постає у вигідному світлі:

  • встановлення титанового кореня виконують з урахуванням клінічної картини пацієнта. (Виріб підбирають у відповідності до параметрів втраченого зуба);

  • процедура є повністю безпечною для пацієнта, адже медичний титан імплантату є біосумісним з тканинами людського тіла (Хірургічний сплав Ti 6A1-4V не відторгається організмом);

  • імпланти мають 100%-во подібний до природних зубів вигляд (Та ж анатомія, той же зовнішній вигляд і прозорість справжньої зубної емалі);

  • Імпланти Бікон відновлюють естетику посмішки і беруть на себе відтворення жувальної функції з рівномірним розподілом навантаження по поверхні щелепної кістки.

Імплантати Bicon не викликають дискомфорту у пацієнта після вживлення і потребують мінімального періоду адаптації. З ними легко зберегти правильну дикцію та артикуляцію. Спеціальне покриття імплантів сприяє швидкому приживленню. Виріб може ставитися як за одномоментним, так і за двоетапним протоколом (відразу після видалення зуба або через деякий час після резекції).

Особливості імплантації та переваги імплантів Bicon

Якісне установлення імплантату вимагає від лікаря високого рівня майстерності і відповідного досвіду. Процедура в середньому займає 30-40 хвилин. Її проводять із застосуванням сучасного анестетика для усунення неприємних і болісних відчуттів.

Встановлення тимчасової коронки після імплантації кореня дозволяє закрити прогалину в зубному ряді. Відразу після фіксації імпланта Bicon пацієнт може спілкуватися з людьми і посміхатися, не соромлячись свого зовнішнього вигляду.

Переваги:

  • ергономічний дизайн, естетика (У разі встановлення подібного імпланта у вас ніколи не виникатимуть такі дефекти, як темна смуга в області шийки зуба, яка утворюється через рецесію ясен після встановлення коронки);

  • усі частини конструкції щільно прилягають одна до одної, що забезпечує зручність у використанні та відсутність умов для розвитку патогенної мікрофлори в місці вживлення гвинта;

  • імпланти Bicon встановлюють навіть у складних клінічних випадках, завдяки їх універсальності та технологічності (У багатьох ситуаціях навіть не потрібно виконувати заповнення недостатньої за обсягом кісткової основи. Спеціальна модифікація кореня дозволяє йому міцно фіксуватися в лунці);

  • імпланти Байкон є придатними для операцій з негайним функціональним навантаженням, коли відразу після вживлення кореня на нього встановлюють протез. Це зручно для пацієнта, оскільки допомагає йому не змінювати звичок на час післяопераційного відновлення.

Щоб встановити імплантати Bicon в Івано-Франківську, запишіться на консультацію до стоматологічної клініки «Royal Dental». Запис ведеться за телефонами 0990016106 та 0674559609 і через онлайн-форму на офіційному сайті. Залиште заявку, і наш фахівець негайно зв’яжеться з вами для уточнення деталей запису.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber