Понад 30 років шведська компанія Astra Tech виробляє стоматологічні імплантати. Ці системи створені для ефективного відновлення втрачених зубів. З їх допомогою досвідчений лікар легко відтворює естетику посмішки та жувальні функції.

У клініці «Royal Dental» імпланти Astra Tech представлені у великій різноманітності. Вибрати належний варіант допоможе лікар, ґрунтуючись на проведеному огляді та обстеженні. Записатися на прийом, лікування та протезування ви можете за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Особливості імплантатів

Імпланти Astra Tech – це продукція високої якості, яку використовують в своїй роботі фахівці нашої стоматології. Відмінні характеристики цих систем:

  • 100% біологічна сумісність з тканинами людського тіла – гвинти не сприймаються як чужорідний об’єкт, а тому не відторгаються і не викликають ускладнень;

  • завдяки точно виміряній ергономіці і біомеханіці, імплантати Астра Тек сприяють рівномірному розподілу жувального навантаження на щелепу;

  • у кожному конкретному випадку для пацієнта підбираються імпланти відповідної модифікації, вони встановлюються з урахуванням поточного стану кісткової основи та особливостей анатомічно важливих структур, розташованих поруч.

Виробник випускає штучні корені з найчистішого медичного титану. Кожна система складається з кореня, абатмента, коронки. При встановленні гвинта ставиться заглушка, пізніше її замінюють на мікропротез у вигляді коронки. Довічна гарантія на титановий гвинт – показник високої надійності.

Класифікація імплантів Astra Tech

Процес створення імплантаційних систем шведського концерну проходить три послідовні стадії: виробництво, знезараження, стерильне пакування. Імплантати Астра Тек класифікуються у відповідності до свого розміру:

  • TX 3S – сюди входять найкомпактніші моделі (Діаметр таких гвинтів не перевищує 3 мм. Ці корені встановлюють при діагнозі атрофії кісткової основи. Оптимальні для заміни бічних різців, які практично не беруть участі в жуванні);

  • TX 4S або 5S – добре підходять для заміни ікл, мають середній розмір;

  • TX 5 – випускаються в більш значному розмірі (Їх можна обирати для встановлення на місце втрачених молярів);

  • Profile 5 – ідеальне рішення для корінних зубів.

Незважаючи на різницю в модифікації і розмірі, всі моделі мають приблизно одну вартість.

Переваги

Ці імпланти створені за всіма законами імплантології, розраховані на різні клінічні випадки. Переваги цих виробів:

  • технологія виготовлення Micro Thread з мікрорізбленням на всій поверхні кореня сприятливо позначається на процесах регенерації пошкоджених тканин;

  • технологія обробки поверхні фторидом Osseo Speed, за рахунок якої покриття зубного імпланта Astra набуває шорсткості, що прискорює остеоінтеграцію чужорідного тіла в кістці;

  • контур Connective, що забезпечує щільне прилягання до м’яких тканин (Завдяки спеціальному травленню зводиться до нуля ризик інфікування рани, утвореної внаслідок вживлення кореня).

На імпланти Astra Tech ціна здається високою лише на перший погляд. Ця конструкція слугуватиме не один і не два роки. За умов дотримання рекомендацій лікаря термін експлуатації обчислюється десятиліттями.

Вартість імплантів Astra є вищою, ніж на південнокорейські аналоги. Ці системи належать до преміум класу. Ціни на всі послуги та матеріали ви зможете знайти у прайсі нашої клініки, який розміщено на сайті. Однак остаточну вартість вам озвучить наш лікар після огляду і вивчення особливостей клінічної картини.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber