Шукаєте надійну стоматологію, де імплантація верхніх зубів виконується за вищим розрядом? Свої послуги пропонує стоматологічна клініка “Royal Dental”! Досвідчені лікарі, сучасне обладнання, приємні ціни – записуйтеся на прийом за телефоном +38 (099) 001-61-06.

Ціни на імплантацію

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Втрата навіть одного верхнього зуба призводить до порушення жувальної функції, а також до появи естетичних проблем. Оптимальним способом вирішити подібні проблеми є імплантація зубів верхньої щелепи. Вона забезпечує ефективне поновлення функціональності та, що не менш важливо, дозволяє ніяким чином не зачіпати здорові зубні одиниці.

У яких випадках підходить імплантація?

Перевага використання імплантатів полягає в тому, що даний метод відновлення зубного ряду є універсальним. Його можна використовувати, якщо у пацієнта:

  • відсутні передні зуби (на перший план виходить естетичне питання – необхідно, щоб зубний протез виглядав максимально природно. Саме тому найкращим варіантом є саме імплантація);

  • відсутні моляри і/або премоляри (у такому випадку головним завданням є створення міцної протезної конструкції, що здатна витримати велике навантаження, а також врахувати низку анатомічних особливостей);

  • спостерігається повна адентія (імплантація буде кращим методом вирішення проблеми, оскільки дана методика дозволяє забезпечити найбільш надійну фіксацію протезів. При цьому пацієнт не відчуває протези як щось стороннє).

Імплантація зубів верхньої щелепи: специфіка процедури

Вживити імплантати на верхній щелепі складніше, ніж на нижній. Це пов’язано з низкою анатомічних особливостей, які в обов’язковому порядку враховуються при проведенні процедури. Серед найбільш важливих з них можна назвати наступні:

  • з’єднання верхньої щелепи та інших кісток черепа є нерухомим;

  • у безпосередній близькості від других премолярів розташовано гайморові пазухи;

  • близько розташовано підглазничний отвір, який є виходом для нерва.

Дані фактори призводять до ускладнення виконання процедури. За рахунок цього перелік протипоказань до проведення операції дещо збільшується. У нього також включають такі захворювання, як гайморит і інші запалення придаткових носових пазух та наявність кісти гайморової порожнини.

Перед проведенням процедури вкрай важливо виключити ризик ускладнень. Саме тому спочатку рекомендовано проходження такої діагностичної процедури, як комп’ютерна томографія. Якщо при діагностиці виявляють патології, спочатку пацієнтові необхідно пройти курс лікування у отоларинголога.

Що таке синус-ліфтинг і коли він є необхідним?

Верхня щелепа відрізняється меншою щільністю кісткової тканини у порівнянні з нижньою. З цієї причини, коли знижується навантаження внаслідок втрати однієї або декількох зубних одиниць, стрімко розвивається атрофічний процес. У разі, коли пацієнт вирішив пройти імплантацію через кілька років після втрати верхнього зуба, відразу виконати процедуру часто буває неможливо через атрофію. Спочатку необхідно виконати допоміжну операцію – синус-ліфтинг.

Синус-ліфтинг являє собою процедуру, при якій штучним шляхом потовщується дно гайморової пазухи. У певних випадках її виконання є необхідним, коли у пацієнта ще не спостерігається виражений атрофічний процес. Наприклад, це може бути пов’язано з індивідуальними анатомічними особливостями – синус-ліфтинг є необхідним, якщо дно гайморової пазухи природно є розташованим дуже низько.

Переваги імплантації верхніх зубів

При втраті верхніх зубів вживлення імплантатів – це, мабуть, найкращий варіант, який може обрати пацієнт. У порівнянні з іншими технологіями зубного протезування дана технологія має величезну кількість переваг. Ключовими з них є наступні:

  • зводиться до мінімуму ризик травмувати здорові зубні одиниці;

  • використовуються гіпоалергенні матеріали;

  • вироби фіксуються максимально міцно;

  • готові протези виглядають гранично естетично.

Імплантація зубів верхньої щелепи може бути зовсім єдиним шляхом вирішення проблеми часткової або повної адентії – наприклад, якщо йдеться про пацієнтів, схильних до алергічних реакцій. Не менш важливим є те, що ця технологія дозволяє провести відновлення будь-якої кількості зубів – одного, кількох або усіх.

Єдиний недолік полягає в можливі ускладнень, якими є больові відчуття, оніміння, запальні процеси, набряклість, кровоточивість. Однак за умов професійного лікарського втручання ризик ускладнень зводиться до мінімуму.

Довіртеся досвідченим фахівцям стоматологічної клініки “Royal Dental” – пройдіть імплантацію, результати якої вас більш ніж приємно здивують!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber