Стоматологічна клініка “Royal Dental” пропонує імплантацію зубів під ключ в Івано-Франківську. Що це означає? Висока ефективність, найкраще обладнання, жодних переплат!

На консультацію і огляд записуйтеся за телефоном +38 (099) 001-61-06.

Ціни на імплантацію зубів “під ключ”

Визначити повну вартість такого виду послуги зможе Ваш лікар-стоматолог ортопед після детального огляду ротової порожнини, проведення різних видів діагностики, вибору конкретної методики і матеріалів. Також будуть враховані Ваші індивідуальні побажання, можливі протипокази та ризики.

Відповідно, ціни на імплантацію зубів під ключ для кожного конкретного пацієнта в стоматології “Royal Dental” можуть бути різними. Це обумовлено тим, що на вартість впливає низка факторів. Основними факторами ціноутворення є наступні:

 • обсяг кісткової тканини;

 • вартість необхідних імплантів;
 • обрані матеріали і метод фіксації протезної конструкції.

Вартість імплантації стартує від 11500 грн. Ціни, вказані на сайті, не є публічною офертою.

Що таке імплантація “під ключ” і які вона має переваги?

Втратити один або декілька зубів (чи навіть всі зуби) можна з різних причин. Коли таке трапляється, у людини з’являється лише одне бажання – виправити це якнайскоріше. Сором заважає відкрито посміхатися, розмовляти, приймати їжу. На щастя, вирішити цю непросту проблему дозволяють сучасні стоматологічні технології.

Процедура імплантації під ключ передбачає вживлення на місцях втрачених зубних одиниць спеціальних міцних імплантів, що являють собою титанові штифти. Згодом на штифти встановлюють протезні конструкції.

Дана методика має безліч незаперечних переваг:

 • найвища ступінь естетичності – штучні зуби зовні неможливо відрізнити від справжніх, а тому пацієнт перестає відчувати психологічний дискомфорт;

 • локальність впливу – немає потреби зачіпати сусідні зубні одиниці, зокрема, використовуючи їх для кріплення моста;

 • універсальність – можливість усувати будь-які дефекти;

 • широкий діапазон варіантів і цін – вживляння імплантів є ідеальною базою для подальшого протезування, при якому можна буде використовувати будь-які конструкції;

 • ефективність – можна повністю відновити жувальну функцію і запобігти атрофії;

 • довговічність – за умов належного догляду імпланти слугуватимуть пацієнтові протягом усього його життя.

Що являє собою послуга встановлення імпланта “під ключ”?

Варто зазначити, що вживлення імплантатів є досить складною процедурою, яка нерідко потребує виконання лікарем додаткових дій, що призводить до збільшення вартості операції.

Саме тому у наш час послуга пропонується комплексно. До вартості імплантації зуба під ключ вже включено усі додаткові послуги, що дає можливість пацієнту точно розрахувати свій бюджет і уникнути додаткових витрат.

Виконання процедури – це цілий комплекс дій. До нього входять наступні заходи:

 • первинний огляд і діагностика (Робляться знімки і комп’ютерна томографія зубів. Пацієнт здає необхідні аналізи);

 • встановлення імплантата пацієнту під анестезією;

 • встановлення заглушки, формувача (Далі встановлюється абатмент (проміжний елемент), після чого на ньому фіксується протез).

Види зубної імплантації

На сьогоднішній день в стоматології існує чимало ефективних, різних за ціною методик. Якщо йдеться про імплантацію, найчастіше мається на увазі проведення таких процедур, як:

 • одноетапна імплантація – імплант встановлюють замість щойно втраченого або видаленого зуба, коли лунка все ще залишається відкритою і готовою до імплантації штифта (Даний метод дозволяє мінімізувати хірургічне втручання і больові відчуття, а також скоротити тривалість реабілітаційного періоду);

 • двоетапна імплантація – найпоширеніший метод, оскільки далеко не завжди є можливість відразу ж пройти процедуру (спочатку розрізають м’які тканини, імплантують штифт, встановлюють заглушка. Потім, після закінчення загоєння слизової, здійснюють фіксацію абатмента і протеза).

Істотна відмінність полягає в тому, що за умов виконання одноетапної операції можливе використання цілісних конструкцій, які відразу ж встановлюються в повному обсязі. А двоетапна процедура передбачає, що пацієнтові доведеться досить часто відвідувати стоматологічний кабінет.

Поспішаємо запевнити, що імплантація під ключ в стоматологічній клініці “Royal Dental” у будь-якому випадку буде оптимальною за параметрами “ціна/якість”. Дозвольте собі йти по життю з посмішкою – зробіть імплантацію зубів недорого і з гарантією якості!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber