Шукаєте клініку, в якій якісно виконується імплантація зубів “All-on-4”? Скористайтеся послугами стоматології “Royal Dental”, де про вас подбають досвідчені лікарі, а ціни приємно здивують! Записатися на прийом можна за телефоном +38 (099) 001-61-06.

Сучасна стоматологія може запропонувати безліч методик відновлення втрачених зубів. Найбільш надійною з них є застосування імплантатів. У ході процедури може бути використано різну їх кількість. Сьогодні великого поширення починає набувати імплантація зубів “All-on-4”.

Що являє собою методика “Аll-on-4”?

“All-on-4” з англійської можна буквально перекласти як “усі на 4”. Уперше цю методику було застосовано два десятиліття тому в Португалії лікарем П. Мало. Сутність методики полягає в наступному: опорою для протезної конструкції слугують чотири імплантати – по два на передній ряд і на жувальні зуби.

Завдяки точному розрахунку місця встановлення після закінчення операції буде досягнуто максимально рівномірного розподілу жувального навантаження. Методика дозволяє виконати незнімне протезування, навіть коли у пацієнта спостерігається повна адентія.

Наразі технологія “All-on-4” є торговою маркою одного з найбільших виробників імплантатів – фірми “Nobel Biocare”. Методику з успіхом використовують прогресивні стоматологічні клініки в усьому світі.

Показання до процедури

Імплантація зубів “All-on-4” проводиться при наступних показаннях:

 • повна адентія верхньої, нижньої або обох щелеп;

 • велика кількість відсутніх зубів;

 • велика кількість пошкоджених, дуже зруйнованих зубів, що підлягають видаленню;

 • недостатній обсяг кісткової тканини для класичної імплантації за умов неможливості синус-ліфтингу;

 • неможливість або небажання носити знімний протез;

 • необхідність відновити зуби протягом обмеженого часу – за технологією “все на 4” відновити усі зуби на щелепі можна за 1 день.

Переваги методу “все на 4 імплантатах”

Для пацієнтів, які прийняли рішення про те, що для них буде оптимальною імплантація зубів “All-on-4”, ціна найчастіше є найважливішим чинником. Не секрет, що це складна процедура, яка вимагає високої кваліфікації, а тому вартість її є досить високою. Методика “все на чотирьох” відрізняється набагато більш доступною вартістю в порівнянні з повною імплантацією. Це дозволяю виконати відновлення зубів навіть тим пацієнтам, які мають обмежений бюджет.

Однак невисока ціна – це не єдина перевага імплантації зубів на 4 імплантатах. Метод “All-on-4” відрізняється великою кількістю інших, не менш важливих плюсів:

 • досягнення чудової стійкості протезів, яку давно вже було доведено практичним шляхом;

 • кожен імплантат несе однакове навантаження, завдяки чому протез не чинить тиск на окремі ділянки ясен;

 • відсутній ризик розвитку атрофічних процесів кістки під протезною конструкцією;

 • менша кількість протипоказань у порівнянні з класичною методикою;

 • відсутність необхідності у виконанні синус-ліфтингу (кісткової пластики) за умов наявності атрофії;

 • можливість встановити як знімну, так і незнімну протезну конструкцію – за бажанням пацієнта;

 • істотно скорочується термін лікування, а також тривалість реабілітаційного періоду.

При всіх наявних перевагах у клінічній практиці не було виявлено істотних недоліків технології “All-on-4”.

Недоліки методу

Недоліків у методики не так багато, це наявність протипоказань та необхідність видалення всіх зубів, що залишилися на щелепі.

Окрім того, “All-on-4” – це порівняно новий метод, який ще недостатньо відпрацьовано, і його застосовують не в усіх клініках. Для проведення імплантації за даним протоколом існує потреба в досвідченому фахівцю з високим рівнем кваліфікації, щоб гарантувати успішне проведення операції та відсутність ускладнень.

За умов надмірно пухкої кісткової тканини і наявності кісткових захворювань у пацієнта проведення операції не завжди є можливим, що також є недоліком.

Протипоказання

У технології “All-on-4” ті ж протипоказання, що й у класичної імплантації:

 • наявність ВІЛ та інших аутоімунних захворювань;

 • діабет першого типу;

 • порушення в роботі кровотворної системи, погане згортання крові;

 • серцево-судинні, дихальні, онкологічні захворювання;

 • наявність психічних розладів і захворювань нервової системи у пацієнта.

Варто назвати і тимчасові протипоказання. Це вагітність і лактація, захворювання ротової порожнини, включаючи пародонтоз і пародонтит, порушення в роботі скронево-щелепного апарату, алкоголізм і наркозалежність. Ці фактори усуваються самі собою або за допомогою лікування, після чого імплантація стає можливою.

Як виконується імплантація зубів на 4 імплантатах?

Ключова особливість методу “All-on-4” полягає в тому, що два імплантати, які встановлюються на задній частині щелепи, розташовують під кутом 30-45° щодо зубних осей, тоді як передні встановлюють паралельно осям. За рахунок їх різноскерованості досягається відмінна первинна стабілізація протезної конструкції, що дозволяє виконати протезування відразу після оперативного втручання.

Імплантацію “All-on-4” виконують у декілька етапів:

 • підготовчий, під час якого проводиться стоматологічне і загальне обстеження (також проводять комп’ютерну томографію – отриманий знімок стає основою для складання діагностичного плану лікування);

 • хірургічний, під час якого під місцевою анестезією виконується вживлення імплантатів (поки пацієнт відпочиває після операції, в зуботехнічній лабораторії виробляють тимчасову протезну конструкцію);

 • через кілька годин виконують протезування тимчасовими конструкціями, виготовленими з акрилової пластмаси, після чого пацієнт залишає клініку (у наступні десять днів буде потрібно кілька разів відвідати стоматологію знову, щоб лікар провів повторний огляд і зняв шви);

 • після повного приживлення (на це потрібно від трьох місяців до півроку) виконується протезування постійними протезами (вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів – металокераміки, діоксиду цирконію і т. п.).

Як і будь-які інші хірургічні операції, імплантація “All-on-4” вимагає від лікаря високого професіоналізму. У стоматологічній клініці “Royal Dental” в Івано-Франківську з вами будуть працювати досвідчені фахівці, які використовують прогресивне медичне обладнання.

Буде проведено повне обстеження для виключення ризику ускладнень, а також виконано індивідуальний підбір способу протезування.

Подбайте про своє здоров’я – пройдіть імплантацію зубів в стоматології “Royal Dental”, результат якої перевершить ваші очікування!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber