Шукаєте клініку, де якісно виконують імплантацію жувальних зубів? Скористайтеся послугами стоматології «Royal Dental»! Кращі методики, уважне ставлення, розумні ціни – запишіться на прийом за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Переваги імплантації жувальних зубів

Методики, при застосуванні яких у якості опори для протезів застосовується імплантат, мають низку незаперечних переваг. Серед найбільш важливих з них необхідно відзначити наступні:

  • жувальна функція відновлюється повністю (Завдяки тому, що конструкції мають основу високої міцності, пацієнт може пережовувати навіть жорстку їжу);

  • виключається можливість розвитку атрофічних процесів (Завдяки встановленню імплантатів стимулюються природні обмінні процеси у кісткових тканинах. За рахунок цього кістки не просідають, що дозволяє зберегти прикус);

  • імплантація є менш травматичною для сусідніх здорових зубних одиниць (Їх не потрібно використовувати у якості опори для протеза);

  • конструкції є максимально зручними для пацієнта (Штучні конструкції відчуваються як власні зуби. Вони не травмують слизову і не призводять до порушення дикції);

  • протези виглядають дуже естетично (Зовні їх практично неможливо відрізнити від справжніх зубів);

  • конструкції відрізняються тривалим терміном служби (Імплантати, за умов належного догляду, слугують пацієнтові протягом усього життя. Встановлені протези можуть прослужити десять років і більше).

Також перевагою можна назвати те, що імплантація може проводитися різними методами, що дає пацієнтові можливість вибору. У сучасній стоматології найпоширенішими є дві методики – двоетапна та одноетапна.

Як проводиться двоетапна імплантація?

Двоетапний метод визнаний традиційним. Якщо потрібно відновити жувальні зуби, його використовують найчастіше. Процедура включає в себе два етапи. Перший з них – хірургічне втручання. У ході операції пацієнтові в кісткову тканину на місці втраченої зубної одиниці вживлюється імплантат. Для цього просвердлюють лунку, в яку ставиться штифт. Після цього ясна зашивають.

Якщо зуби відсутні вже протягом довгого часу, може спостерігатися кісткова атрофія. З цієї причини перед операцією попередньо виконується нарощування кісткової тканини.

Далі пацієнтові встановлюють абатмент. Це проміжна конструкція, яка з’єднує штифт і протез. Потім встановлюється тимчасова коронка. Після закінчення реабілітаційного періоду, коли відбувається приживлення, можна встановити постійні коронки.

Даний метод є надійним, однак відрізняється тривалістю відновного періоду. Саме тому багато пацієнтів надають перевагу іншій методиці – одноетапній.

Як проводиться одноетапна імплантація?

Одноетапна технологія використовується тоді, коли важливо гранично швидко відновити жувальні зуби на верхній і нижній щелепах. Вона має багато переваг у порівнянні з класичною методикою:

  • можливість встановлення навіть на кісткову тканину невеликого обсягу (Це дозволяє проводити операцію навіть пацієнтам з атрофією. Таким чином, забезпечується стабільність системи);

  • процедура є менш травматичною (У її ході не потрібно робити розрізи ясен – виконуються лише проколи. Завдяки цьому скорочується термін реабілітаційного періоду, а переноситься він пацієнтом куди легше);

  • навантаження на протезні конструкції є можливим відразу після їх встановлення. За рахунок цього гранично швидко відновлюється жувальна функція).

Вибір методу імплантації

Оптимальна технологія завжди підбирається індивідуально. Це обумовлено тим, що у кожної процедури є свій перелік протипоказань. Перед проведенням операції завжди здійснюється повне обстеження. Це дає можливість звести усі ризики до мінімуму.

Фахівці нашої стоматологічної клініки ROYAL DENTAL використовують найбільш прогресивне діагностичне обладнання, що дозволяє коректно підібрати методику. При виборі технології також враховуються індивідуальні вимоги пацієнта та його фінансові можливості. Пройдіть імплантацію в «Royal Dental» – ви залишитеся задоволеними дбайливим ставленням, розумними цінами і, звичайно ж, чудовим результатом!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Саме завдяки жувальним зубам люди можуть пережовувати їжу. За їх відсутності проблеми з травленням швидко дадуть про себе знати. Окрім того, може змінитися прикус, овал обличчя, початися викривлення щелепи. Тому вкрай важливо пройти імплантацію шостого зуба нижньої щелепи.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber