Шукаєте клініку, в якій вартість імплантації одного зуба є невисокою? Фахівці стоматології “Royal Dental” проведуть лікування за вищим розрядом, а наші ціни приємно здивують вас! Запис на консультацію – +38 (099) 001-61-06.

Скільки коштує імплантація 1 зуба: ціни

Вартість імплантації одного зуба буде залежати від вартості обраного імпланта, а також виду самої імплантації. На неї також може впливати ціна додаткових послуг, які можуть бути потрібні для повноцінного відновлення зуба. Ціни на сайті не є публічною офертою.

У чому переваги імплантації?

Втрата навіть однієї зубної одиниці є стоматологічною проблемою, оскільки через це порушується жувальна функція. Хоча для пацієнтів найчастіше головним є питання естетики.

Вживляння зубного імплантата для відновлення одного зуба має низку переваг:

 • відсутня необхідність використовувати у якості опори здорові зубні одиниці і травмувати їх, виконуючи їх обточування;

 • застосовуються найсучасніші матеріали, які дозволяють створити надійну конструкцію, щоб міцно зафіксувати коронку;

 • завдяки надійності фіксації підвищується жувальна ефективність, з’являється можливість використовувати протези, що не створюють незручностей;

 • виключається ризик розвитку кісткової атрофії, що є наслідком відсутності жувального навантаження;

 • зубні імплантати відрізняються довговічністю, а за умов правильної імплантації та догляду слугують пацієнтові протягом усього життя;

 • можна використовувати протезну конструкцію, яка відрізняється високою естетичністю;

 • різноманітність імплантатів дозволяє підібрати оптимальний варіант для конкретного випадку.

Особливості імплантації 1 жувального зуба

Бічні зубні одиниці виконують найважливішу жувальну функцію, витримуючи при цьому суттєві навантаження. Вони є найбільш схильними до каріозного ураження. За умов відсутності належного лікування карієсу розвивається пульпіт, потім – періодонтит, запалення ясен, кісти. Це призводить до необхідності видалити зубну одиницю з коренем.

Оптимальне рішення для відновлення – це використання коренеподібних імплантатів. Його переваги:

 • забезпечується нормалізація жувального процесу;

 • для пацієнта відсутні будь-які незручності, що є можливими за умов використання інших методів відновлення (наприклад, переміщення протеза, порушення дикції, подразнення ротової порожнини і т.п.);

 • заради встановлення протеза не потрібно пошкоджувати здорові зубні одиниці;

 • протезна конструкція виглядає максимально природно, а завдяки особливостям розташування візуально абсолютно не відрізняється від природних зубів.

При втраті моляра операція може проводитися в один або в два етапи. Якщо зуб було втрачено недавно, попередні процедури не є потрібними. Здійснюється хірургічне втручання, при якому в щелепу вживляють імплантат.

При втраті моляра, з моменту якої минуло більше 3-х місяців, уже спостерігається зниження навантаження на щелепну кістку. Тому іноді товщини кісткової тканини недостатньо для вживлення імплантату. Потрібно проводити кісткову пластику.

Конструкції для відновлення молярів виготовляють з титану. Цей метал відрізняється чудовою міцністю і здатністю приживатися в тканинах. Він не вступає в хімічні реакції з внутрішнім середовищем.

Особливості імплантації 1 переднього зуба

Відсутність навіть одного переднього зуба – це величезна естетична проблема, приховати яку неможливо. Тому на перший план виходить косметична сторона операції, тим більше що передні зубні одиниці несуть невелике жувальне навантаження.

Таким чином, необхідно використовувати:

 • імплантати, які надійно фіксуються і є міцними;

 • протези, зовнішній вигляд яких є максимально природним.

Імплантат, що використовується в даному випадку, є довшим і тоншими, ніж штифти, за допомогою яких відновлюють моляри. Це обумовлено анатомічною будовою щелепи.

Звертайтеся за послугами імплантації зубів в Івано-Франківську в стоматологічну клініку “Royal Dental”! Запис проводиться через форми на сайті або за телефоном +38 (099) 001-61-06.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber