Вам потрібна надійна стоматологія з доступними цінами на дентальну імплантацію зубів? “Royal Dental” пропонує ефективне лікування за оптимальною вартістю! Запис на прийом – за телефонами (099) 001-61-06.

Ціни на дентальну імплантацію

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Втрата зубів – неприємність, з якою стикається більшість людей, причому не лише у похилому віці. У сучасній стоматологічній практиці існує багато способів відновити жувальну функцію, а також повернути усмішці естетичність. Найбільш ефективним способом справедливо вважається дентальна імплантація зубів.

Коли необхідна процедура?

Процедура являє собою хірургічну операцію, під час якої до тканин щелепи вживляють імплантат. Це штучна опора, яка замінює собою втрачену зубну одиницю.

Дентальна імплантація показана за відсутності одного чи декількох зубів, при одно- і двосторонніх дефектах зубних рядів, а також при повній адентії.

Втручання проводять, якщо вік пацієнта перевищує 18 років. Є також «верхні» обмеження – як правило, це 70 років, однак кожний випадок розглядають індивідуально. Індивідуальний підхід як такий є необхідним, оскільки імплантація – це досить складна процедура з великою кількістю протипоказань. Для їх виявлення перед операцією проводиться обстеження пацієнта.

Які переваги у дентальної імплантації зубів?

На сьогоднішній день вживлення імплантатів – це найпрогресивніший спосіб відновлення зубів. Його застосування дає величезну кількість незаперечних переваг у порівнянні з класичним зубним протезуванням:

 • з’являється можливість відновити дефекти, не пошкоджуючи при цьому здорові сусідні зубні одиниці;

 • можливе позбавлення від найрізноманітніших дефектів – не лише одиничних, але й дуже великих, а також відновлення зубних рядів за умов повної адентії;

 • при опорі на імплантат, а не на обточений зуб, знімна протезна конструкція дозволяє пацієнтові пережовувати їжу на 40% ефективніше, що дає можливість уникнути проблем травлення;

 • ортопедичне лікування можна проводити, навіть якщо у пацієнта наявна атрофія нижньої щелепи (у таких випадках знімне протезування є малоефективним);

 • завдяки імплантатам істотно знижується темп резорбції (деградації) кісткової тканини;

 • імплантати можна використовувати при ортодонтичному лікуванні, а також при щелепно-лицьовому протезуванні.

Основні етапи

Дентальна імплантація виконується у три етапи. Перший з них – підготовчий. Він є необхідним для успішного виконання операції та для зниження ризику виникнення післяопераційних ускладнень. На цьому етапі:

 • збирається анамнез, причому не лише стоматологічний, але і загальний;

 • оцінюється стан ротової порожнини, а також організму в цілому;

 • проводиться комп’ютерна томографія, завдяки якій можна визначити стан тканин щелепно-лицьової ділянки;

 • виявляються абсолютні та відносні протипоказання;

 • у разі необхідності проводиться додаткове обстеження і лікування наявних захворювань;

 • виконується санація порожнини рота і професійне чищення зубів.

Далі слідує хірургічний етап. Тривалість операції залежить від того, скільки імплантатів необхідно вживити. Процес може зайняти як півгодини, так і декілька годин. Операція виконується таким чином:

 • вводиться анестезія (найчастіше місцева);

 • імплантат вживляють до кісткової тканини;

 • через 7-10 днів знімають шви.

На другому етапі виконують розкриття імплантату і зняття з нього заглушки. Після цього встановлюють формувач ясен. Через пару тижнів місце формувача замінює абатмент.

Не менш важливим є ортопедичний етап. За попередньо знятими зліпками виготовляють гіпсову модель, а потім – протезну конструкцію.

Термін приживлення імплантата – від 3 до 6 місяців. Вартість дентальної імплантації є цілком доступною для більшості пацієнтів. Щоб період реабілітації пройшов максимально легко, важливо якісно виконати операцію. Фахівці стоматології “Royal Dental” володіють колосальним досвідом у галузі імплантології!

Пройдіть лікування у нас – довірте своє здоров’я висококваліфікованим уважним лікарям!

Телефон для запису: +38 (099) 001-61-06.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber