Шукаєте стоматологію з найдоступнішими цінами на базальну імплантацію зубів? Свої послуги пропонує стоматологічна клініка “Royal Dental”! Розумні розцінки, прогресивне обладнання, досвідчені лікарі – запишіться на прийом за телефонами (099) 001-61-06.

Ціни на базальну імплантацію зубів

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Сьогодні існує безліч методик відновлення втрачених зубів. Найефективнішою з них є імплантація, яка може проводитися за різними технологіями. На даний момент великого поширення набула базальна методика.

Що являє собою процедура?

Базальна імплантація має чимало інших назв – одноетапна, однофазна, компресійна, експрес і т. п. Однак усе це – різні назви однієї методики, що дозволяє вживляти імплантати до твердих відділів щелепної кістки, а саме до кортикальної пластини і до базального шару.

Термін походить від латинського слова “basis”, тобто “основа”. Імплантати вживляють до глибоких шарів кістки, що дозволяє відмовитися від нарощування кісткової тканини. Їх форма нагадує форму перевернутої літери “Т”. Абатмент, або конструкція, що дозволяє виконати з’єднання з коронкою, і тіло імплантата являють собою односкладну конструкцію.

Базальну імплантацію було вперше застосовано в середині дев’яностих років. Через високу ефективність даної процедури вона стрімко поширилася в Європі, а потім і в усьому світі.

Переваги базальної імплантації

На даний момент методика вважається новаторським і прогресивним способом відновлення зубів. Його використання дає безліч переваг. Найбільш значущими з них є наступні:

 • з’являється можливість відмовитися від нарощування кісткової тканини (це дозволяє спростити процес імплантації для пацієнтів з атрофією);

 • в ході хірургічного втручання виконується не розріз, а прокол (це знижує інвазивність процедури, дозволяє мінімізувати ризик відторгнення і скорочує терміни інтеграції);

 • протезну конструкцію можна зафіксувати вже через три дні з моменту операції (Встановлюють легкий тимчасовий протез, що не чинить тиск. За бажанням пацієнта на його базі згодом виготовляють постійний протез);

 • відразу ж після проведення операції у пацієнта відновлюється жувальна функція (збільшення жувального тиску дозволяє стимулювати відновлювальні процеси в тканинах ротової порожнини);

 • методику можна використовувати, навіть у разі наявності захворювань пародонту (багато більш традиційних методик є недоступними для пацієнтів з такими захворюваннями);

 • при пошкодженні коронок не доведеться міняти імплантат (заміні або реставрації підлягає виключно пошкоджена частина);

 • вартість базальної імплантації зубів у нашій клініці є цілком демократичною. Це обумовлено тим, що на її виконання потрібно менше часу і сил.

Показання до проведення імплантації

Дана методика відновлення набула великого поширення. Вона видається гранично ефективною, якщо:

 • наявний пародонтит, через що звичайні штифти неможливо закріпити;

 • існує потребу у відновленні трьох або більшої кількості зубів;

 • кісткова тканина має недостатній об’єм для того, щоб можна було провести класичну операцію.

Як виконується базальна імплантація?

Процедура, хоча і є більш щадною, ніж традиційна операція, відрізняється складністю і вимагає високого професіоналізму від лікаря. Вона виконується в декілька етапів:

 • попередній, під час якого здійснюється обстеження пацієнта (лікарю важливо отримати інформацію не лише про стан ротової порожнини, але і всього організму в цілому. За необхідності на цьому етапі проводиться попереднє лікування різних захворювань);

 • хірургічний, під час якого пацієнтові імплантується опорна частина імплантата (дана операція виконується під місцевою анестезією, а тому неприємні відчуття зведено до мінімуму – пацієнт відчуває хіба що певні незручності, пов’язані з тимчасовою вимушеною нерухомістю);

 • ортопедичний, під час якого на абатменти закріплюється протезна конструкція (її підганяють під прикус пацієнта. На даному етапі також можливе проведення додаткових оглядів, що дозволяють контролювати стан пацієнта).

За умов правильного виконання процедури результат виявляється чудовим – жувальна функція відновлюється повністю, а посмішка набуває належної естетичності. Базальна імплантація зубів в Івано-Франківську – це одна зі спеціалізацій клініки “Royal Dental”. Наші фахівці володіють колосальним досвідом проведення даної процедури, а тому її результати завжди бездоганні.

Подбайте про своє здоров’я – запишіться на прийом просто зараз! Телефон для запису: +38 (099) 001-61-06.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber