Шукаєте надійну стоматологію, в якій ціни на виправлення прикусу в дорослих в Івано-Франківську є найоптимальнішими? Скористайтеся послугами стоматологічної клініки «Royal Dental», де вартість послуг є доступною, а їх якість – бездоганною! Для запису на прийом просто зателефонуйте нам за номерами 0990016106 та 0674559609.

Ще не так давно виправлення прикусу в дорослої людини вважалося якщо не неможливим, то вкрай складним. Однак у сучасній стоматології існує багато методик, які дозволяють вирішити дану проблему, навіть якщо пацієнт давно переступив рубіж повноліття.

Чи потрібно виправляти прикус дорослим?

На це запитання кожний кваліфікований стоматолог дасть ствердну відповідь. Неправильний прикус тягне за собою:

 • істотні зміни зовнішності (перекіс підборіддя, ранні зморшки і т. п.), які викликають психологічний дискомфорт;

 • порушення функціонування щелепної системи;

 • стоматологічні захворювання, пов’язані зі складністю виконання щоденної гігієни порожнини рота;

 • захворювання шлунково-кишкового тракту, викликані неправильним пережовуванням їжі;

 • труднощі у разі необхідності зубного протезування чи імплантації.

Саме тому важливо відкинути сумніви та приділити увагу своєму здоров’ю, звернувшись до надійної стоматологічної клініки.

Особливості корекції прикусу в дорослих

Безсумнівно, коригувати прикус краще в дитинстві та в підлітковому віці, коли відбувається активний ріст кісток. Однак, проблема також успішно вирішується на більш пізніх термінах, якщо ортодонтичне лікування ведеться за індивідуальним планом, складеним досвідченим лікарем. До того ж є певні моменти, до яких пацієнт повинен бути готовий:

 • процес лікування є більш тривалим, унаслідок чого важливо запастися терпінням і не чекати на миттєвий результат;

 • методики, що використовуються, можуть бути дискомфортними для дорослого пацієнта (Це пов’язано з тим, що доводиться працювати з уже сформованою кістковою тканиною);

 • до процедури корекції необхідно підійти досить відповідально, зокрема, спочатку важливо замінити старі пломби, усунути запальні процеси, якщо такі є.

Корекція прикусу у дорослих: брекет-системи

Для виправлення зубощелепних аномалій найчастіше використовуються брекет-системи. Вважається, що їх встановлюють виключно дітям і підліткам, однак це помилкова думка. Встановлення можливе і пацієнтам, вік яких перевищує 30-40 років. Щоправда, терапія буде більш тривалою.

Багато пацієнтів відмовляються від встановлення брекетів, вважаючи їх носіння дискомфортним. Дійсно, якщо пацієнт дорослий, неприємні відчуття будуть більш інтенсивними, але це тимчасова складність. Також дехто просто соромиться носити брекет-системи. Та важливо зазначити, що сучасні конструкції виглядають цілком естетично, а їх носіння навіть стало своєрідним трендом.

На сьогодні існують декілька найбільш поширених типів брекетів:

 • металеві (Найпопулярніший варіант. Конструкція включає в себе накладки, а також дуги, які прикріплюються до них за допомогою лігатур);

 • лінгвальні (Такі системи є внутрішніми, а значить – непомітними. Це оптимальний варіант для тих, хто соромиться носити брекети. Окрім того, лінгвальні брекет-системи є максимально ефективними);

 • керамічні (Кріпляться на зовнішній стороні, однак виготовляються зі світлого матеріалу, завдяки чому є не особливо помітними. Це також непоганий варіант, якщо важливо зберегти естетичність посмішки).

Брекет-системи відрізняються тим, що їх установлення майже не має протипоказань. Єдине, про що важливо пам’ятати пацієнту – за ними потрібний ретельний догляд.

Альтернатива брекетів: інші пристосування для виправлення прикусу

Якщо пацієнту складно зважитися на носіння брекет-систем, можна використовувати інші ортодонтичні пристосування. Одним з найбільш популярних з них є капи.

Тривалість лікування за допомогою кап – не менше 2-х років. Однак використання таких конструкцій має чимало переваг:

 • легко знімаються в разі потреби;

 • є непомітними, що знижує рівень психологічного дискомфорту;

 • не викликають фізичного дискомфорту;

 • відрізняються простотою догляду;

 • є безпечними для зубної емалі.

Альтернативою капи є трейнери. Такі системи можна використовувати в тих випадках, коли патологія є незначною. Перевага трейнерів полягає в їх невисокій вартості та у зручності використання.

Виправлення хірургічним методом

Якщо йдеться про серйозні аномалії та виражені дефекти, дорослому пацієнту може знадобитися хірургічне втручання. Головні показання – асиметрія обличчя та дисплазія підборіддя. Найчастіше операція потрібна при відкритому прикусі.

При хірургічному втручанні ясна та кісткову тканину надрізають, завдяки чому щелепа вирівнюється, а зуби приймають правильне положення. Якщо зубні одиниці, що заважають вирівнюванню, видаляють, на їх місце слід установити зубний протез.

Виправлення прикусу в дорослих – одна зі спеціалізацій лікарів нашої стоматології. В клініці «Royal Dental» вам підберуть оптимальну методику, яка дозволить усунути проблему максимально швидко та безболісно!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber