Виправлення неправильного прикусу за допомогою пластикових брекетів – це висока ефективність лікування і малопомітність. Записуйтеся на консультацію до ортодонта стоматології «Royal Dental» за номерами 0990016106 та 0674559609.

Пластикові конструкції виготовляються зі спеціального гіпоалергенного, хімічно нейтрального поліуретану, а дуги для них – з модифікованого титану з абсолютною пам’яттю форми, здатного тривалий час зберігати вихідне зусилля впливу.

Класифікація брекет-систем з поліуретану

За способом установки пластикові брекети ділять на вестибулярні і лінгвальні, а за способом з’єднання з дугою – на лігатурні і безлігатурні.

 • Вестибулярні системи встановлюються з зовнішньої сторони зубних рядів, а лінгвальні – з внутрішньої.

 • Лігатурні (також звані традиційними, або класичними), фіксуються на дугах за допомогою спеціальних пристосувань – лігатур; безлігатурні – через вже наявні на них пази і канальці.

Встановлення поліуретанових ортодонтичних апаратів, терміни лікування

Для того щоб поставити брекети із пластику, досвідченому ортодонту не буде потрібно багато часу (процедура займе не більше 3-х годин), а ось на підготовчі заходи може знадобитися декілька днів. Спеціаліст оцінює характер прикусу, поточний стан суглобового апарату, зубів і ротової порожнини, тонус привідних і відвідних м’язів, морфологічні особливості черепа та обличчя, а також цілу низку інших чинників.

Правильний анамнез дозволяє лікарю оптимально підібрати і тип, і конструкційні особливості корекційної системи, щоб забезпечити високу ефективність лікування і зручність носіння.

У стоматологічній клініці «Royal Dental» процедура встановлення брекет-систем проходить з мінімальним дискомфортом. Поліуретанові апарати встановлюються і дорослим, і дітям, допомагаючи виправити багато аномалій прикусу, навіть найважчі.

Переваги брекетів з поліуретану

Переваги сучасних пластикових систем оцінили багато пацієнтів – і дорослі, і діти. Перелічимо основні з них:

 • непомітність;

 • безпека використання (в тому числі і травматична);

 • терапевтична універсальність;

 • мінімальний період адаптації;

 • широкі можливості додаткового декоративного оформлення (важливо для дитячих систем).

Ціни на пластикові брекети

Ціни на пластикові брекети є трохи вищими, ніж на металеві аналоги, проте ця різниця з надлишком компенсується естетичним зовнішнім виглядом і практично повною відсутністю негативного впливу на зубну емаль. Ось чому вони зараз такі популярні.

Ціни на брекет-системи та супутні матеріали в стоматології «Royal Dental» відрізняються прозорістю і демократичністю. Оптимальне співвідношення ціна-якість дозволяє нашим лікарям досягати бажаного результату при мінімальних витратах пацієнта.

На вартість установки впливають такі чинники:

 • бренд: продукція відомих торгових марок коштує дорожче;

 • мета встановлення: апарати для виправлення нерівностей зубів коштують дешевше, ніж для корекції прикусу;

 • вік пацієнта: послуги для дорослих є дорожчими, ніж для дітей;

 • кількість проблемних зубів: корекція неправильного положення одного зуба потребує менших витрат, ніж аналогічна процедура для цілої щелепи.

Лікування патологічного прикусу триває близько двох років, протягом цього часу система не раз вимагатиме втручання фахівця. Обслуговування ортодонтичних пристосувань і необхідні періодичні гігієнічні процедури в клініці також входять у вартість виправлення прикусу.

Виправлення прикусу у стоматології «Royal Dental»

На сьогоднішній день стоматологічна клініка «Royal Dental» є однією з найкращих в Івано-Франківську. Тут поєднуються непорушні традиції лікування і передові технології. Бездоганна якість усіх послуг, що надаються, ґрунтується на чудових характеристиках матеріалів і обладнання, а також на досвіді першокласних фахівців. Широка різноманітність брендів і технологій дозволяє ортодонтам підібрати оптимальне рішення при будь-яких патологічних особливостях зубощелепної системи.

Не зволікайте з походом до стоматолога, телефонуйте нам просто зараз! «Royal Dental» – це високий рівень сервісу і гарантований результат!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber