Стоматологічна клініка «Royal Dental» надає послуги вирівнювання зубів за допомогою металевих брекетів. Гарантуємо безпеку, зручність, високу якість лікування і пропонуємо недороге, але ефективне вирішення проблем прикусу! Записатися на огляд до лікаря-ортодонта можна за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Металеві брекети – це найнадійніша конструкція для виправлення зубних аномалій та покращення прикусу. Системи з металу відрізняються невисокою ціною і легким встановленням, а за ефективністю перевершують будь-які інші аналоги.

Конструкція, встановлення та види брекетних систем

Металобрекет – це пристрій у вигляді замків і ортодонтичної дуги, що з’єднує і утримує їх. Апарат встановлюється на зовнішню сторону зубів і закріплюється спеціальними кільцями (їх наносять на шості, сьомі або на восьмі зуби). І кільця, і замочки приклеюються до емалі за допомогою стоматологічного цементу з додаванням фтору.

Принцип дії апарату полягає у створенні тиску на щелепу: зуби поступово змінюють положення на правильне, прикус виправляється.

Розрізняють 2 види брекет-системи з металу:

 • вестибулярні – менш естетичні апарати, що кріпляться з зовнішнього боку коронок;

 • лінгвальні – надягаються на внутрішню сторону щелепи, тому в порожнині рота їх зовсім не видно.

За способом кріплення різняться і скоби:

 • лігатурні – в них система фіксується на спеціальних еластичних гумових канатах – лігатурах, іноді замість них використовується міні-тяжі зі сталі, срібла або алюмінію;

 • безлігатурні – в таких апаратах дуга кріпиться на мікрозамках або кліпсах.

Лігатурні системи відрізняються низькою ціною і комфортом в носінні. Однак еластичні кріплення мають властивість розтягуватися, тому їх необхідно міняти хоча б один раз на місяць чи півтора.

Безлігатурні конструкції коштують дорожче, зате вони не вимагають зміни замків. У разі встановлення цих апаратів потреба в частих візитах до стоматології відсутня.

Переваги і недоліки

Головні переваги брекетів з металу – це доступність і здатність витримувати серйозні навантаження. Матеріалом для їх виготовлення можуть слугувати:

 • сплав нікелю й титану,

 • нержавіюча сталь,

 • золото.

Такі високоміцні метали захищають апарати від виходу з ладу і дозволяють виправляти навіть серйозні аномалії щелепи.

Але це ще не всі плюси. Завдяки особливій конструкції металобрекетів тертя між елементами майже не виникає. За рахунок цього прикус коригується швидше, ніж при використанні інших видів «скоб» (наприклад, сапфірових). В середньому тривалість терапії становить 1-2 роки. Точні терміни лікування призначає лікар-ортодонт.

Що стосується мінусів, у металевих моделей їх лише два.

 • У порівнянні з керамікою метал відразу кидається в очі. Однак, лінгвальні моделі, що кріпляться з внутрішньої сторони коронок, залишаються непомітними.

 • Замочки даних конструкцій можуть викликати подразнення слизової рота і ясен.

Правила догляду

Частинки їжі можуть потрапляти в отвори між замками, дугою і зубами. З часом це призводить до утворення нальоту, карієсу і пародонтиту, а тому після встановлення металобрекетів за ними необхідний ретельний догляд. Ось кілька важливих порад і рекомендацій.

 • Слідкуйте за гігієною порожнини рота, особливо після прийому їжі. Під час чищення зубів і брекетів найкраще використовувати спеціальні щіточки і йоршики.

 • Вчасно відвідуйте ортодонта і приходьте на професійне чищення зубів. Лікар запропонує вам індивідуальний графік відвідувань.

 • Металоконструкції – міцні і надійні системи, однак після їх встановлення не варто зловживати твердої їжею, а також клейкими продуктами (сухариками, ірисками, козинаками та ін.).

Скільки коштує лікування?

Ціни на металеві брекети в Івано-Франківську варіюються в досить широкому діапазоні в залежності від виробника брекет-системи, складності дефектів і індивідуальних особливостей пацієнта. У будь-якому випадку вартість металевих брекетів є істотно нижчою у порівнянні з вартістю керамічних.

Курс лікування включає в себе:

 • первинну консультацію та діагностику;

 • підготовку порожнини рота до встановлення брекет-систем (лікування карієсу, видалення нальоту та ін.);

 • зняття відбитка і виготовлення на його основі брекетів;

 • встановлення системи;

 • корекцію ортодонтичної дуги і замків у разі їх деформації (у нашій клініці в Івано-Франківську ця процедура оплачується окремо);

 • зняття «дужок» після закінчення терапії (сюди входить шліфування коронок і процедура ремінералізації емалі).

Брекети з металу – це найпростіший, швидкий і недорогий спосіб виправлення прикусу. Щоб нарешті позбутися викривлених зубів, зателефонуйте нам і приходьте на консультацію. Ми підберемо оптимальний і ефективний спосіб лікування, і вже зовсім скоро ваша усмішка стане бездоганною!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber