Стоматологічна клініка «Royal Dental» пропонує послуги ортодонтії – вирівнювання зубного ряду за допомогою лінгвальних брекет-систем. Їх не видно на зубах, але при цьому вони є дуже ефективними і здатними виправити навіть складні аномалії прикусу. Записатись на прийом до лікаря можна за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Лінгвальна брекет-система – це абсолютно непомітне пристосування, яке кріпиться до внутрішніх стінок коронок, поруч з язиком. Звідси, до речі, і її назва (лат. Lingua – «язик»). Комфортні і невидимі пластинки дозволяють пацієнтові відчувати себе впевнено протягом усього курсу лікування.

Виготовлення та встановлення апаратів

Внутрішні брекети виготовляються у вигляді пластинок з пазами, через які протягується дуга, що їх утримує. Їх встановлення здійснюється за допомогою гіпсового зліпка, знятого з коронок пацієнта (зліпок точно повторює анатомію щелепи, що забезпечує повне прилягання коригуючого пристрою до емалі). Коли гіпсова модель готова, на неї наносять замочки і покривають їх особливим композитним матеріалом. Після цього конструкція одягається на коронки і об’єднується ортодонтичною дугою.

Дугу закріплюють одним з 2-х способів:

 • лігатурами (еластичними резинками або тонкими дротиками зі сталі, алюмінію або срібла);

 • мікрозамочками з кришечкою (їх застосовують в безлігатурних моделях).

Ефективність лікування за допомогою лігатурних моделей є досить високою, вони здатні виправити складні викривлення зубів. Їх вартість в 2-3 рази дешевше безлігатурних, проте термін лікування варіюється від 1 року до 3,5 років.

Встановлення конструкцій триває близько 3-х годин, а в деяких випадках часу потрібно набагато більше. Тривалість процедури пояснюється тим, що кожний елемент виготовляється індивідуально.

Варто врахувати, що будь-яке ортодонтичне втручання є можливим виключно після того, як всі зуби пацієнта буде повністю вилікувано.

Період адаптації, переваги і недоліки

Адаптаційний період зазвичай триває від декількох днів до 1 місяця. У перші дні у пацієнтів можуть спостерігатися порушення мовлення, які швидко проходять. Нерідко виникають посилене слиновиділення, незвичне відчуття від стороннього предмета в роті. окрім того, внутрішньощелепні апарати часто провокують випадкове прикушення язика.

Внутрішні брекети мають багато плюсів. Вони є абсолютно невидимими, тому що приховані коронками. Під час лікування виключається утворення твердого нальоту на зубах. Встановлення пластин не пошкоджує емаль. Завдяки індивідуальним гіпсовим моделям конструкція забезпечує максимальний комфорт при використанні.

Є у систем і мінуси:

 • висока вартість у порівнянні з іншими пристосуваннями для виправлення прикусу;

 • тривалий термін носіння (на 2-3 місяці довше, ніж у кераміки і металоконструкцій);

 • тривала і досить складна адаптація;

 • необхідність відвідування лікаря для корекції дуги і дотримання правил гігієни.

Догляд за пластинами

Внутрішні брекети вимагають від пацієнта періодичних візитів до ортодонта. Лікар оглядає стан щелепи і коригує положення дуги для ефективності результату.

Пластинам також знадобиться гігієна за допомогою:

 • щіток і йоржиків в домашніх умовах;

 • ультразвукового чищення і Air Flow в стоматології.

Вартість лікування

Ціни на лінгвальні брекети є приблизно на 10-20% вищими, ніж на керамічні. Ось кілька факторів, від яких залежить вартість встановлення лінгвальних брекетів в Івано-Франківську:

 • первинний огляд і попереднє лікування в клініці;

 • рентген-знімки щелепи;

 • підготовка гіпсових зліпків;

 • виготовлення та фіксація апарату;

 • повторні консультації лікаря для корекції дуги;

 • зняття пластин з щелепи;

 • встановлення ретейнерів (пристроїв, необхідних для підтримки зубів після виправлення прикусу).

Також на ціну можуть вплинути складність аномалії прикусу і особливості зубів пацієнта.

Встановити лінгвальні брекети недорого в Івано-Франківську у вас навряд чи вийде, тому що індивідуальне виготовлення кожної деталі є досить затратним. І все ж такі системи мають великий попит завдяки особливій естетичності, адже багато пацієнтів не наважуються на лікування через громіздкість конструкцій на зубах.

Лінгвальні «брекети-невидимки» – це оптимальне рішення для тих, хто хоче ефективно виправити прикус не на шкоду естетиці. Телефонуйте, і ми з задоволенням допоможемо вам!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber