Здобути приголомшливу рівну посмішку допоможе система кап Invisalign! Унікальна американська технологія тепер є доступною для пацієнтів стоматології «Royal Dental»! Безпечно, зручно, ефективно – записуйтеся на прийом онлайн або за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Носіння класичних ортодонтичних апаратів може викликати незручності. Вихід є: для тих, хто хоче виправити положення зубів, не відчуваючи труднощів у спілкуванні, було створено інноваційні прозорі капи Інвізілайн – розробка американської компанії Align Technologies.

Що таке Invisalign?

Інвізілайн – прогресивне рішення для тих, хто хоче використовувати непомітні, естетичні та безпечні ортодонтичні апарати. Система складається з серії прозорих кап (елайнерів), що виготовляються індивідуально для пацієнта.

Спочатку з щелеп знімаються зліпки, виконується рентгенограма. Дані відправляються в США. У лабораторії Align Technologies створюються 3D-зображення, які потім обробляє комп’ютерна програма. В результаті виготовляється комплект індивідуальних кап у кількості від 20 до 42 (залежить від клінічної картини).

Протягом лікування пацієнт змінює елайнери через певні проміжки часу. Кожна нова капа по-своєму впливає на зубний ряд.

Чому варто обрати систему Invisalign?

Виправлення прикусу елайнерами Invisalign – це революційний підхід в боротьбі за рівну і гарну посмішку. Система має такі переваги:

  • Невидимість (Капи виготовляються з прозорих матеріалів. Вони є непомітними для оточуючих навіть на близькій відстані. Пацієнт не відчуває сорому і незручностей);

  • швидкість звикання (При встановленні пацієнт не відчуває неприємних відчуттів, які є неминучими у випадку з класичними брекетами. На звикання до капи знадобиться лише декілька годин);

  • зручність (Елайнери можна зняти і надягнути самостійно, без допомоги стоматолога. Це дозволяє спростити виконання щоденних гігієнічних процедур);

  • безпека (Для виготовлення застосовуються спеціальні гіпоалергенні полімери. Завдяки своїй м’якості і гладкості вони не травмують тканини ротової порожнини);

  • швидке лікування (Конструкції охоплюють всі зубні одиниці, що сприяє ідеальній передачі і розподілу коригуючого тиску. За рахунок цього лікування займає лише 12-18 місяців).

Додатковою перевагою можна назвати те, що результат майбутнього лікування візуалізується за допомогою спеціальних програм. Завдяки цьому пацієнт бачить, якою стане його посмішка.

Invisalign: показання до застосування

Прозорі капи – це багатофункціональна система, яка застосовується для виправлення різних дефектів зубного ряду:

  • неправильний прикус (відкритий, дистальний, перехресний, мезиальний);

  • треми і діастеми;

  • скупченість зубів.

Систему Інвізілайн призначено для пацієнтів, у яких вже завершилося формування зубного ряду. Якщо зростання триває, неможливо дати точні прогнози щодо результатів ортодонтичного лікування.

Скільки коштує лікування за допомогою Invisalign?

Відразу потрібно сказати, що ціни на капи Інвізілайн для вирівнювання зубів є досить високими. Це пов’язано з тим, що для їх виготовлення застосовуються дорогі полімери і складне комп’ютерне моделювання, а готові елайнери пересилаються з США.

У стоматологічній клініці «Royal Dental» вартість лікування каппами Invisalign і брекетами може змінюватися в залежності від клінічної ситуації. Однак ми можемо гарантувати доступні ціни на послуги наших фахівців і професійний підхід. З нами ви отримаєте чудовий результат!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber