Стоматологічна клініка «Royal Dental» пропонує послугу встановлення керамічних брекет-систем. З їх допомогою ви зможете ефективно виправити неправильний прикус та повернути собі гарну посмішку! Записуйтеся на консультацію до ортодонта за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Керамічна брекет-система — це сучасний засіб боротьби з неправильним прикусом та викривленнями зубів, колір матеріалу якої є схожим з природною емаллю. Ось чому така конструкція не впадає в очі та виглядає набагато естетичніше металевої. Однак у кераміки є й інші переваги.

Конструкція та особливості

Брекети з кераміки відрізняються від металевих аналогів тільки матеріалом виготовлення. Принцип дії та вид фіксації у них такий же — вони кріпляться на зуби із зовнішнього боку щелеп. Брекет-систему влаштовано досить просто, вона містить в собі:

 • керамічні пластинки, які кріпляться до зубів;

 • металеву дугу, що сполучає пластинки та забезпечує натяг, необхідний для вирівнювання прикусу;

 • кріплення, що втримують дугу в пазі.

Різновиди та ціни

Вартість встановлення керамічних брекетів з лігатурами в Івано-Франківську є нижчим, ніж вартість встановлення безлігатурних конструкцій. Однак загальна ціна лікування буде приблизно однаковою, тому що лігатурні системи потребуватимуть додаткових відвідувань ортодонта.

За способом кріплення керамобрекети діляться на 2 види.

 • Лігатурні. Естетичні системи, в яких дуга, що випрямляє, фіксується за допомогою тонких проволок (лігатури). Дані моделі вимагають періодичного спостереження у лікаря для регулювання натягу конструкції. Недолік лігатурних пластин полягає в тому, що між ними можуть накопичуватися дрібні шматочки їжі, що провокують утворення твердого нальоту.

 • Самолігуючі або безлігатурні. У них замість лігатур використовуються замкові кріплення. Такі моделі встановлюються швидше, догляд за ними є простішим, а носіння вважається більш комфортним, оскільки замочки, на відміну від лігатур, не натирають слизову рота.

Виготовлення та встановлення

Брекети з кераміки встановлюють без болю протягом 2-3 години. Процедура проходить за декілька етапів. Перед тим як приступати до виправлення прикусу, лікарю необхідно переконатися в тому, що всі зуби пацієнта є здоровими. У разі наявності пародонтиту, карієсу і яскраво вираженого нальоту стоматолог призначить попереднє лікування в клініці. Окрім того, необхідно буде зробити:

 • рентген голови та зубного ряду,

 • фотографії особи в профіль та анфас.

Після цього лікар зможе точно розрахувати вартість та спрогнозувати терміни лікування.

Зубні пластинки виготовляють на основі заздалегідь виконаних гіпсових зліпків. За допомогою клею й замків вони прикріплюються до кожного зуба, потім об’єднуються металевою дугою.

Встановлення лікувальних пластин може потребувати корекції натягу дуги або замків. Як тільки ви відчуєте будь-які зміни в конструкції, відразу ж звертайтеся до лікаря.

Переваги та недоліки

У кераміки багато переваг, серед яких варто відзначити: естетичність, міцність конструкції, зручність використання, атравматичність і нешкідливість. Розглянемо їх докладніше.

 • Пластинки є візуально непомітними, тому що колір матеріалу схожий з зубною емаллю. Такі брекети не впадають в очі та не викликають почуття ніяковості. Якщо маєте бажання, то можна виготовити пластинки під індивідуальний колір емалі пацієнта.

 • Міцна конструкція забезпечує ідеальне вирівнювання навіть найскладніших викривлень. При цьому пластини легко знімаються і не залишають слідів на емалі.

 • Кераміка не травмує ясна, а металева дуга, до якої кріпляться пластини, є абсолютно нешкідливою для слизової.

 • Харчові барвники не змінюють колір матеріалу.

До недоліків варто віднести:

 • досить м’який вплив на прикус, через що необхідний тривалий термін носіння;

 • високі ціни на керамічні брекети в Івано-Франківську в порівнянні з аналогами з металу;

 • складність встановлення та необхідність корекції;

 • дискомфорт при носінні лігатурних виробів (через наявність в них великих замків).

Терміни носіння

Ефективність лікування ви відчуєте вже через декілька місяців. Однак яскравих результатів можна досягти лише через рік або півтора. Термін виправлення прикусу може збільшитися або скоротитися в залежності від віку пацієнта, особливостей його організму, а також від якості матеріалу, з якого виробляються пластини.

Протягом періоду носіння необхідно дотримуватися таких правил:

 • чистити зуби 2 рази на день;

 • не вживати тверду та липку їжу;

 • не вживати їжу і напої з барвниками;

 • відмовитися від жувальних гумок;

 • після споживання їжі споліскувати ротову порожнину.

Якщо ви не наважуєтеся почати виправлення прикусу за допомогою помітних металевих конструкцій, кераміка — це те, що вам потрібно! Телефонуйте просто зараз, і ми допоможемо вам здобути правильний прикус та гарну посмішку!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber