Шукаєте стоматологію, в якій ціни на вибілювання зубів Zoom 4 в Івано-Франківську є оптимальними? Скористайтеся послугами «Royal Dental»! Виконати процедуру вибілювання у нас ви зможете безпечно і доступно! Записуйтеся на прийом за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Білозуба посмішка – це один з критеріїв краси. У разі її відсутності люди відчувають психологічний дискомфорт і, на жаль, можуть піддаватися громадському осуду. Однак далеко не в кожного з нас колір зубів є світлим від природи. Окрім того, він може змінюватися внаслідок безлічі факторів. Вирішити цю проблему покликане революційне вибілювання Zoom 4.

Що являє собою вибілювання Zoom 4?

Фотовибілювання Zoom є хімічним методом освітлення зубної емалі, який було винайдено в США. Сутність методики є наступною: використовується спеціальний вибілювальний гель, який активізується під впливом ультрафіолетового випромінювання.

Спочатку у цієї методики були серйозні недоліки. Найбільш істотний з них – це руйнування зубної емалі або її ерозія. Однак система поступово удосконалювалася, ставала все більш безпечною. Найбільш прогресивною системою на сьогоднішній день є Zoom 4. Вдаючись до такого вибілювання, пацієнт повністю позбавляється усіх ризиків, а також економить свій час.

Переваги вибілювання Zoom 4

Вибілювання Зум 4 – це найбільш щадна процедура, що дає максимальний результат. Можна виділити величезну кількість її переваг:

 • Лише протягом одного відвідування стоматологічного кабінету можна відбілити зуби на 8-12 тонів;

 • ефект є тривалим – він зберігається протягом 4-5 років;

 • процедура підходить для пацієнтів з підвищеною чутливістю емалі, а також для хворих на флюороз;

 • вона відрізняється ефективністю у разі необхідності в усуненні ефекту «тетрациклінових зубів» (потемнілих у результаті прийому антибіотиків з групи тетрацикліну);

 • можливо освітлити зубну емаль, що має темний колір внаслідок генетичних особливостей;

 • зубна емаль не пошкоджується, не стоншується;

 • апарат, який застосовується, має холодне світлодіодне джерело світла, завдяки чому глибокі тканини не перегріваються;

 • при високій ефективності процедури її проведення не вимагає великої кількості часу – необхідно лише 45 хвилин!

Вибілювання Zoom 4: показання та протипоказання

Показанням для проведення процедури є бажання пацієнта поліпшити колір зубів. Вони можуть мати темний колір через вплив зовнішніх чинників, а також завдяки спадковості. Зум 4 – це технологія, що здатна усунути негативні наслідки обох факторів.

Проте варто знати, що існує досить значний список протипоказань для проведення вибілювання:

 • стоматологічні захворювання (карієс, гінгівіт, пародонтит);

 • онкологічні захворювання;

 • певні психічні захворювання;

 • прийом низки препаратів, які підвищують світлочутливість (антибіотики, системні ретиноїди і т. п.);

 • алергія на компоненти гелю;

 • вагітність і період грудного вигодовування.

Таким чином, перед виконанням процедури обов’язково проводиться дослідження, необхідне для виявлення можливих протипоказань. Окрім того, перед її виконанням проводять професійне чищення зубів, що дозволяє освітлити зубну емаль рівномірно.

Як здійснюється вибілювання?

На першому етапі лікарю необхідно визначити природний і бажаний відтінок зубної емалі. Для цього використовується стандартна шкала VITA. Далі пацієнта готують до процедури: на щоки і губи наноситься крем, що захищає від ультрафіолету, ясна захищають за допомогою спеціального гелю, а очі – за допомогою стоматологічних окулярів.

Безпосередньо процедура вибілювання виконується за декілька послідовних етапів:

 • на «зону посмішки» (10 нижніх і 10 верхніх зубних одиниць) наносять двокомпонентний гель (До його складу входить перекис водню і лужний компонент);

 • здійснюється вплив за допомогою УФ-лампи (Це дозволяє запустити активність перекису водню. Термін дії становить 15-20 хвилин);

 • після закінчення цього терміну зуби обробляють повторно, якщо бажаного результату не було досягнуто. У переважній більшості випадків двох нанесень буває досить);

 • на останньому етапі зуби обробляють за допомогою ремінералізуючого гелю. До його складу входить аморфний фосфат кальцію, який відновлює емаль і знижує чутливість.

Zoom 4 – це абсолютно нова стоматологічна послуга! Стоматологія «Royal Dental» крокує в ногу з часом. Ми раді надавати пацієнтам можливість обрати найефективнішу методику, яка є цілком безпечною. Результати вас просто вразять, а оптимальна вартість відбілювання Zoom 4 стане додатковим приємним бонусом.

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber