Шукаєте стоматологію, в якій ціни на фотовибілювання зубів в Івано-Франківську є доступними? Скористайтеся послугами «Royal Dental»! Ви будете здивовані приємною вартістю, а також відмінним результатом процедури! Записуйте на прийом за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Хочете мати білосніжну усмішку? Це можливо лише завдяки проходженню спеціалізованих стоматологічних процедур, однією з яких є фотовибілювання зубів. Дана процедура є простою і доступною. Вона дає можливість швидко отримати бажаний результат.

Що таке фотовибілювання і як воно виконується?

Фотовибілювання (або, як його ще називають, лампове відбілювання) являє собою процедуру, під час виконання якої зубна емаль просвічується променями – галогенними, світлодіодними або ж ультрафіолетовими. За рахунок цього досягається ефект висвітлювання.

Промені виконують роль каталізатора, який підсилює і прискорює дію спеціального вибілюючого препарату. Таким препаратом є гель, до складу якого входить 30-35% окислювача (як правило, це перекис водню). Під впливом лампи активні молекули кисню починають виділятися. Вони проходять у дентин, вивільняючи накопичені ним пігменти. Унаслідок такої хімічної реакції структуру зубів не буде порушено.

Фотовибілювання виконують протягом одного відвідування стоматологічного кабінету. Сеанс триває приблизно одну годину. Процедура включає в себе декілька етапів:

 • у ротовій порожнині пацієнта фіксують щічні ретрактори, завдяки чому можна впливати світлом на весь зубний ряд;

 • ясна покривають захисною речовиною (це дозволяє виключити ризик того, що м’які тканини зазнають опіку);

 • вибілюючий гель наносять на зубні поверхні;

 • активізується лампа (тривалість впливу залежить від запланованого результату і, як правило, становить від 15 до 30 хвилин);

 • залишки гелю змивають;

 • якщо бажаного результату не досягнуто, процедуру повторюють.

Перед сеансом потрібна додаткова підготовка. Це лікування карієсу (у разі його наявності), а також виконання професійного чищення для видалення нальоту і зубного каменю. Якщо знехтувати цими правилами, можливі ускладнення, а також зниження вибілювального ефекту.

Фотовибілювання: переваги і недоліки

В естетичній стоматології фотовибілювання є однією з процедур, що користуються найбільшим попитом, і не випадково. Вона має низку вельми вагомих переваг:

 • лише протягом одного сеансу можна висвітлити емаль на 8-10 тонів за шкалою VITA;

 • вибілювання усього зубного ряду проводиться одночасно;

 • вибілювання є безпечним, оскільки не призводить до руйнування дентину;

 • вартість такого вибілювання є оптимальною в порівнянні з деякими іншими видами вибілювання.

Недоліки також є, проте їх небагато. Найбільш явним з них можна вважати те, що за допомогою лампового вибілювання неможливо усунути тетрациклінові плями, а також флюороз. Окрім того, є ще один невеликий мінус: після процедури підвищується чутливість зубів. Однак дане явище є тимчасовим і в тій чи іншій мірі характерним для більшості вибілювальних процедур.

Догляд за зубами після фотовибілювання

Після проходження процедури пацієнту слід дотримуватися певних правил догляду:

 • протягом двох днів витримується «біла» дієта – необхідно виключити з раціону всі продукти з барвниками (кава, вино, газовані напої, ягоди, буряк);

 • рекомендовано утримуватися від паління мінімум протягом двох днів;

 • перші кілька днів варто виключити з раціону тверду їжу, яка може травмувати емаль;

 • для зниження чутливості варто користуватися зубними пастами з ефектом ремінералізації.

Якщо дотримуватися цих нескладних правил, ефект вибілювання буде тривалим. Середній термін становить три роки.

Чи безпечно виконувати фотовибілювання зубів?

У разі, коли процедура виконується згідно з усіма нормами, вона є абсолютно безпечною для пацієнта. Під час первинної консультації стоматолог повинен здійснити повний огляд ротової порожнини, щоб визначити можливі протипоказання. У разі наявності захворювань пародонту, карієсу або пошкоджень емалі можливі ускладнення, наприклад: алергічна реакція, подразнення слизової оболонки, больові відчуття.

Найбільш неприємним наслідком може бути перегрів пульпи, здатний призвести до її некрозу. Це можливо, якщо вплив світлової лампи буде занадто довгим або занадто інтенсивним.

Саме тому для виконання фотовибілювання необхідно знайти надійну стоматологію. Фахівці стоматологічної клініки «Royal Dental» суворо дотримуються режиму проведення процедури і використовують найпрогресивнішу апаратуру. А отже, вибілювання пройде повністю безпечно і дасть бездоганний результат!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber