Вам потрібна надійна клініка, в якій можна пройти видалення нерва зуба в Івано-Франківську? Свої послуги пропонує стоматологія «Royal Dental»! Лише найбезпечніші, ефективні та безболісні методики – запишіться на прийом за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Зубний нерв, або пульпа – це нервово-судинний пучок, який відрізняється складністю своєї будови. Він реагує на зовнішні подразники і слугує бар’єром для бактерій. Видалення нерву в зубі може бути необхідним з безлічі причин, і найважливіше – зробити це у максимально безпечний спосіб для пацієнта.

Коли необхідно видалення зубного нерва?

У результаті видалення пульпи припиняється кровопостачання зуба. Це прискорює процес його руйнування, а тому таку процедуру не виконують без гострої необхідності. Дипульпацію виконують у наступних випадках:

  • запущені каріозні процеси;

  • механічні травми зубів, за наявності яких руйнується зубна коронка;

  • сильні больові відчуття.

Видалення є необхідним тоді, коли з’явилося запалення пульпи – пульпіт. Його головним симптомом є пульсуючий біль, що віддає в область шиї, вуха, скроні.

Підготовка до видалення нерва

Депульпація являє собою досить складну операцію, перед якою потрібна ретельна підготовка. На підготовчому етапі виконують наступні процедури:

  • рентгенографія (Вона дозволяє провести точне обстеження, якщо у лікаря під час огляду виникли сумніви щодо постановки діагнозу);

  • анестезія (Як правило, застосовуються знеболюючі препарати місцевої дії. Іноді операція виконується під загальним наркозом);

  • ізоляція робочого поля (Накладається спеціальна плівка з метою захисту хворого зуба від попадання на нього слини. Окрім того, в таких умовах лікарю легше виконувати усі необхідні дії);

  • обробка каріозних тканин (Вона супроводжується повітряно-водяним охолодженням, завдяки чому створюються умови для зручного доступу до пульпової камері.

Якими методами виконується видалення нерва?

У стоматологічній практиці застосовуються наступні методи депульпації:

  • за допомогою миш’яку (Такий спосіб вважається класичним. Він вимагає великої кількості часу і є досить болісним);

  • за допомогою анестезії (Ця методика є набагато сучаснішою. Виконується анестезія. Далі відкривається доступ до пульпи. Зруйновані тканини зуба видаляють, пульпу витягують за допомогою стоматологічних інструментів).

Депульпація миш’яком – це традиційна методика, яку використовують вже десятки років. Канал кореня розширюють бормашиною, після чого всередину поміщають миш’як – сильнодіючу отруту. Потім виконують тимчасове пломбування.

Дія миш’яку призводить до загибелі пульпи. Даний процес проходить болісно для пацієнта. Через якийсь час пломбу видаляють, а з каналу виймають мертвий нерв. Потім виконують чищення каналу і встановлюють постійну пломбу.

Застосування миш’яку є потенційно небезпечним. Така методика вимагає ретельної підготовки. Окрім того, для пацієнтів ця процедура є болісною. Саме тому зараз депульпацію все частіше виконують сучасними методами, за яких пульпу видаляють під анестезією.

Депульпація з введенням анестезії – це швидка операція, що триває близько півгодини. При цьому біль відсутній, а ризик ускладнень є мінімальним за рахунок того, що лікар отримує можливість повністю взяти під контроль процес депульпації і чищення каналу.

Видалення зубного нерва: потенційні ризики

Депульпація може спричинити певні негативні наслідки. Після такої операції зуб стає більш крихким. Нерідко змінюється колір зубної емалі – вона тьмянішає і сіріє.

З цієї причини багато пацієнтів зволікають з візитом до стоматолога до останнього. Чинити так не слід, адже саме своєчасне лікування дозволяє зберегти депульпований зуб.

Досить частим ускладненням є поява болісних відчуттів і запальних процесів. У таких ситуаціях слід негайно відвідати стоматолога, оскільки з часом ситуація лише погіршиться.

Варто зазначити, що ускладнення найчастіше є наслідками неправильно проведеної процедури. Саме тому депульпацію повинні виконувати лише кваліфіковані стоматологи.

Довірте проведення операції фахівцям стоматологічної клініки «Royal Dental»! Наші стоматологи виконають рентгенографію, що дозволить вивчити форму зубного каналу, підберуть максимально відповідні інструменти і безпечну анестезію. За умов лікування в стоматології «Royal Dental» ризики розвитку ускладнень зводяться до мінімуму, а ціна на видалення нерва зуба вас приємно здивує!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber