Шукаєте клініку, в якій ціни на видалення зубів під наркозом в Івано-Франківську є доступними? Скористайтеся послугами стоматології «Royal Dental», де працюють досвідчені лікарі і застосовується найякісніша анестезія! Запис на прийом – за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Давно минули ті часи, коли видалення зубів проводилося без знеболювання і було справжніми тортурами. У сучасній хірургічній стоматології найчастіше виконується місцеве знеболення. Однак нерідко виникають ситуації, коли зуби потрібно видаляти під наркозом.

Коли і якими методами виконується наркоз?

У кожної людини різний больовий поріг, а також фізіологічний і психологічний стан. Саме тому до питання підготовки пацієнта до видалення зуба підходять індивідуально. Операцію під повною анестезією найчастіше проводять, якщо:

 • є панічний страх (Це може бути страх болю, а також безпосередньо страх самої операції – вигляду стоматологічних інструментів, шуму при роботі обладнання, запаху ліків. Таке буває не лише у дітей, але і у дорослих пацієнтів, які мали негативний досвід звернення до некваліфікованих лікарів);

 • виявлено ​​індивідуальну непереносимість місцевих анестезуючих препаратів (У цьому випадку повний наркоз – єдиний спосіб провести операцію безболісно).

Занурення в стан наркозу може здійснюватися різними методами. Розрізняють власне наркоз і метод седації.

Загальний наркоз при видаленні зубів

Наркоз з повною втратою свідомості виконують у два способи:

 • внутрішньовенний – виконується шляхом ін’єкції (Препарат вводиться в організм пацієнта через вену);

 • інгаляційний – використовуються наркотичні суміші, які подаються до дихальних шляхів через маску. Відрізняється більшою безпекою, ніж внутрішньовенний).

Видалення зубів під загальним наркозом має чимало протипоказань. Операцію не проводять, якщо є гострі захворювання печінки, пневмонія, катар дихальних шляхів.

Практика проведення хірургічних втручань дозволяє говорити про те, що ризик для пацієнта незначний через нетривалість впливу препаратів на організм. Проте це накладає певні обмеження. У стоматології тривалість усипляння зі втратою свідомості не повинна перевищувати 1,5 години, а в найбільш складних випадках цього часу недостатньо для того, щоб видалити зуб.

Седація при видаленні зубів

Седація – це загальне потужне заспокоєння, при якому пацієнт перебуває у стані, близькому до сну. Седація застосовується шляхом внутрішньовенного введення спеціальних седативних препаратів. Препарати, що використовуються, відрізняється високим рівнем безпеки – ризик розвитку алергічної реакції є мізерно низьким.

Пацієнти, які перебувають під впливом седативних препаратів, здатні виконувати прості дії (наприклад, на прохання лікаря відкрити рот). Однак після операції вони не згадують про свої дії.

У седації є величезна кількість переваг:

 • немає протипоказань до проведення (може використовуватися при таких хронічних захворюваннях, як цукровий діабет, гіпертонія, бронхіальна астма і т. п.);

 • відрізняється безпекою – смертність відсутня;

 • нормальний стан повертається вже через кілька хвилин після закінчення дії препарату, відсутні проблеми з орієнтацією в просторі;

 • підходить для пацієнтів з алкогольною чи наркотичною залежністю;

 • видалення зуба під седацією можна проводити дітям будь-якого віку.

Використання наркозу: переваги та ризики

Застосування наркозу (класичного або седації) при видаленні зуба має низку переваг:

 • гарантовано повну відсутність больових відчуттів;

 • відсутність страху, при якому пацієнт може перешкоджати роботі лікаря (що нерідко буває, якщо пацієнт – це дитина);

 • відсутність тактильної чутливості, емоційного перенапруження, стресу.

Слід розуміти, що загальна анестезія все-таки пов’язана з певними ризиками. Ускладнення можуть бути досить серйозними – блювота, зупинка дихання, зупинка серця. Однак на даний момент настільки серйозні ускладнення є крайньою рідкістю, оскільки використовується надійне обладнання для моніторингу роботи серця і контролювання загального стану організму.

Проте після операції може спостерігатися нервове збудження, запаморочення, порушення координації, нудота. Після седації такі симптоми виникають дуже рідко.

Видалити зуб під загальним наркозом або під седацією можна, скориставшись послугами стоматології «Royal Dental». Наші лікарі мають колосальний досвід, використовують найбезпечніші препарати і прогресивне стоматологічне обладнання. Операція пройде якнайкраще – без ризиків і без болю!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber