Шукаєте надійну клініку, в якій ціни на видалення зуба мудрості в Івано-Франківську є доступними? Скористайтеся послугами стоматології «Royal Dental»! Досвідчені лікарі, прогресивні методики, максимальний комфорт – для запису на прийом телефонуйте за номерами 0990016106 та 0674559609.

Зуби мудрості (вісімки, треті моляри) не беруть участі в жувальному процесі і є атавізмом. Вони не виконують практичної функції, а тому в сучасній стоматології склалася єдина думка щодо того, що їх варто видаляти хірургічним шляхом. Це дозволяє уникнути ризику появи різних проблем.

Показання для видалення вісімки

Існує маса показань для того, щоб видаляти зуб мудрості. Усі такі операції умовно розподіляють на 2 категорії – планові та екстрені.

Термінове хірургічне втручання є необхідним у таких випадках:

 • пацієнт відчуває сильний зубний біль;

 • наявність гнійного процесу, який приведе до періоститу або остеомієліту;

 • наявний вісьовий перелом або ж перелом коронкової частини, який не дозволяє провести ортопедичне лікування або виконати пломбування.

Планове видалення вісімки найчастіше виконується в наступних випадках:

 • нетипове розташування, здатне викликати травми слизової оболонки або ускладнити процес прийому їжі;

 • наявність на щелепі пухлинного утворення;

 • необхідно провести ортодонтичне лікування;

 • сталася механічна травма.

Окрім того, операцію часто виконують за бажанням пацієнта. Це можливо, якщо під час попереднього огляду не було виявлено жодних протипоказань.

Видалення зуба мудрості: чи це боляче?

Дане питання виникає у переважної більшості пацієнтів. Існує думка, що видалення восьмого зуба – це вкрай болюча процедура. Однак це не більше ніж міф, який виник у той період, коли хірургічна стоматологія не відрізнялася настільки високим рівнем розвитку, як сьогодні.

Якщо операцію виконує досвідчений лікар, який використовує сучасне обладнання, і анестезію проведено правильно – больові відчуття виключені. Про болючість процедури розповідають ті пацієнти, яким не пощастило потрапити до рук некваліфікованого лікаря.

Анестетики, які на даний момент застосовуються стоматологами-хірургами, дають можливість виключити ризик виникнення болісних відчуттів. Неприємні відчуття можуть виникнути лише безпосередньо під час ін’єкції.

Зараз стоматологи домагаються повного знеболення навіть за наявності гнійних запалень. Операцію може бути проведено не під місцевою анестезією, а під повним наркозом, однак необхідність у цьому виникає відносно рідко.

Як виконується видалення?

Операція може бути простою і складною. Просте хірургічне втручання займає лише 2-10 хвилин. Увесь процес складається з декількох етапів:

 • спочатку збирається анамнез (Це дозволяє лікарю виявити протипоказання, підібрати тип анестезії і врахувати усі можливі ризики);

 • далі проводиться анестезія (Препарат обирають індивідуально. Анестезія починає діяти через 4-8 хвилин);

 • потім виконують безпосередньо видалення (Зуб витягують, після чого лунку обробляють протизапальним препаратом. Це знижує ризик розвитку альвеоліту);

 • після цього накладають шви (Не завжди вважається обов’язковим. Це майже повністю виключає ризик появи кровотечі).

Складне видалення є необхідним тоді, коли вісімка ще не прорізалася. Також воно застосовується, якщо у зуба зруйновано коронку, корені викривлені або сильно розгалужені, наявний сильний нахил. Перед складною операцією попередньо обов’язково робиться рентгенівський знімок.

Ясна, як правило, розрізають. Кісткову тканину висвердлюють або ж зуб розпилюють і видаляють по частинам. Накладення швів є обов’язковим. Дана операція може тривати від 20 хвилин до 2 годин.

Труднощі при видаленні восьмих зубів

Видалення вісімок є непростим хірургічним втручанням. Це пов’язано з низкою особливостей:

 • доступ до третіх молярів сильно обмежено через особливості їх розташування;

 • найчастіше кореневий канал є викривленим;

 • найчастіше вісімка, виростаючи, вже має ознаки руйнування.

Те, наскільки складною буде операція, залежить від наступних факторів:

 • особливості форми кореня;

 • того, якою мірою прорізався зуб;

 • наявності нахилу убік і того, наскільки він сильний;

 • рівня кваліфікації лікаря.

Найбільш значущим фактором слід вважати останній. Саме від професіоналізму стоматолога залежить успіх операції. Стоматологічна клініка «Royal Dental» пропонує послуги висококваліфікованих фахівців. Ми використовуємо найбільш прогресивне обладнання та якісну анестезію. Операція пройде в максимально комфортних умовах, а вартість видалення 8 зуба приємно вас здивує!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber