Для досвідчених лікарів стоматологічної клініки «Royal Dental» видалення зуба мудрості на верхній щелепі є абсолютно нескладним завданням. Кваліфікований персонал зробить все, щоб навіть найнеприємніші процедури не спричинили вам дискомфорту. Залиште свої страхи і запишіться на консультацію за телефонами 0990016106 та 0674559609!

Складність проведення процедури екстракції верхнього зуба мудрості обумовлена ​​його анатомічними особливостями. Горезвісні «вісімки» дуже часто мають неправильне положення: ростуть у напрямку щоки або зовсім горизонтально, пізно прорізуються, зростаються з коренями інших елементів. Саме тому видалення 8 зуба зверху здійснюється із застосуванням інструментів, що є розробленими спеціально для проведення даної операції. Довіряти таку процедуру варто виключно кваліфікованим хірургам.

Особливості екстракції верхнього зуба мудрості

Як правило, при наявності показань для видалення верхньої «вісімки» спостерігається кілька варіантів клінічної картини:

  1. Повністю прорізані «вісімки», розташовані в зубному ряду під правильним кутом або зростаючі у напрямку до щоки. Такий варіант є найбільш сприятливим для пацієнта, адже прорізаний зуб мудрості не спричиняє особливих незручностей, а його видалення пройде без додаткового хірургічного втручання. Перед виконанням процедури пацієнту вводиться анестезуючий препарат місцевої дії. Після того як знеболююче подіє, лікар переходить до стандартної процедури екстракції. Вона проводиться за допомогою спеціальних щипців і елеваторів. Рекомендації з післяопераційного догляду після такої маніпуляції є стандартними: притиснути до лунки, що утворилася після видалення зуба, ватний тампон для зупинення кровотечі на 15-20 хвилин, утриматися від прийому їжі протягом 3-4 годин, не гріти місце екстракції і не приймати твердої їжі протягом перших діб.

  2. Зуби мудрості ретиновані (знаходяться всередині ясен). Наявність такої клінічної картини змусить фахівця вдатися до складного видалення зуба мудрості за допомогою хірургічного втручання. Ретиновану «вісімку» видаляють лише після розрізання ясен і тканин слизизово-надкісного клаптя, що знаходяться під нею. Лікар повинен оцінити, наскільки глибоко розташовано елемент, якій належить видалити: у деяких випадках прихована під тканиною ясна «вісімка» не має зв’язку з тканинами окістя і є повністю звільненою від неї. У складних ситуаціях може знадобитися видалення і кісткової тканини. Однак переживати нема про що: такі процедури виконуються в стоматологічній клініці «Royal Dental» за допомогою інноваційних методик, наприклад, лазера, що дозволяє звести ризик можливих ускладнень і болісні відчуття під час процедури до мінімуму. Окрім того, усі маніпуляції виконують під дією потужних анестезуючих препаратів місцевої дії.

Не можна не зазначити, що ціни на видалення верхнього зуба мудрості безпосередньо залежать від ступеню складності процедури і визначаються індивідуально, після огляду пацієнта стоматологом-хірургом.

Показання до видалення «вісімок» на верхній щелепі

У разі, коли верхній зуб мудрості не викликає дискомфорту у пацієнта, а рентгенографічне дослідження підтверджує, що він знаходиться глибоко в окісті, видаляти його не рекомендовано. Однак винятком є ​​ортодонтичні показання, до яких належать:

  • Ретиновані або дістопіровані «вісімки»;

  • карієс або його ускладнення, що не піддаються іншим методам терапії;

  • мікротравми, завдані зубом мудрості, що прорізується, внутрішній стороні щоки, язика або ясен;

  • необхідність екстракції перед протезуванням інших елементів зубного ряду.

Екстракція восьмого верхнього зуба в «Royal Dental»

Якщо ви шукаєте, де провести видалення 8 зуба в Івано-Франківську, телефонуйте до «Royal Dental». Наша стоматологічна клініка відрізняється застосуванням новітніх технологій і відповідальним ставленням до здоров’я кожного з пацієнтів. Саме тому процедурі екстракції передує як візуальний огляд ротової порожнини, так і рентгенографічне дослідження. Воно дозволяє виявити глибину розташування коренів, їх стан і розмір, а також уникнути травмування здорових елементів зубної дуги верхньої щелепи.

Стоматолог обов’язково збирає детальний анамнез пацієнта, який дозволяє виявити наявність протипоказань до проведення процедури, патологічні стани, а також встановити переносимість тих чи інших анестетиків. Окрім того, пацієнту буде надано вичерпні рекомендації щодо післяопераційного догляду.

«Royal Dental» – з нами не боляче і не страшно!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber