Шукаєте клініку, де вартість видалення кореня зуба э невисокою? Скористайтеся послугами стоматологічної клініки «Royal Dental»! Операція пройде швидко, безболісно і безпечно! Для запису на прийом просто зв’яжіться з нами за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Коли йдеться про необхідність у видаленні кореня зруйнованої зубної одиниці, багато пацієнтів відкладають візит до стоматолога до останнього. Існує міф, що це вкрай болюча процедура. Однак сучасні методи дозволяють проводити її комфортно для пацієнта. Видалити корінь зуба в Івано-Франківську можна в стоматології «Royal Dental».

Коли потрібно видаляти корінь?

Збереження зуба – головне завдання сучасної стоматології. Однак існують випадки, при яких видалення є неминучим. Зубна одиниця може зламатися, випасти. При цьому корінь залишиться всередині ясен – це головне показання до хірургічного втручання. Залишати його небезпечно, оскільки згодом можна зіткнутися з розвитком запального або гнійного процесу.

Видалення є необхідним, якщо у пацієнта наявні наступні симптоми:

 • ясна болять з характерним «сіпанням»;

 • при натисканні відчувається різкий біль;

 • м’які тканини ясен припухли;

 • спостерігається почервоніння, запалення, кровотеча;

 • підвищилася температура тіла.

За будь-якого з перерахованих вище симптомів негайне лікування є необхідним. Якщо його не провести, наслідки можуть бути дуже серйозними – аж до сепсису, який становить загрозу для життя.

Особливості проведення видалення

Видалення кореня зруйнованого зуба – це процедура, що являє собою хірургічну операцію. Те, наскільки складною вона буде, залежить від низки факторів:

 • розміри зруйнованої зубної одиниці;

 • стан тканин, розташованих навколо неї;

 • наявність дефектів ясен;

 • тип розміщення всередині ясен.

Як правило, операція виконується з застосуванням місцевої анестезії, незважаючи на те, що під час видалення повністю зруйнованої зубної одиниці больові відчуття для пацієнта зводяться до мінімуму.

Складнощі виникають, коли корінь розташовується глибоко всередині лунки, є сильно викривленим або потовщеним. В інших ситуаціях операція вважається рядовою і проходить максимально легко.

Підготовка до видалення

На підготовчому етапі потрібно виконати обстеження всієї ротової порожнини і безпосередньо тієї ділянки, яка потребує особливої ​​уваги хірурга-стоматолога. Протягом підготовки до процедури лікар обирає спосіб знеболення. Тут все залежить від низки факторів:

 • вікові особливості пацієнта;

 • наявність тих чи інших захворювань;

 • наявність алергічної реакції на ті чи інші препарати.

Особливої ​​уваги вимагають ті випадки, коли пацієнтом є дитина. Індивідуальні схеми лікування підбирають за наявності у пацієнта епілепсії, цукрового діабету, а також інших серйозних захворювань.

Безпосередньо перед проведенням втручання проводиться обстеження тканин ясен. Це дозволяє виявити гнійні і запальні процеси, а потім на підставі отриманих даних скласти план хірургічного втручання.

Які методи видалення застосовуються?

Незалежно від обраного методу спочатку виконується сіндесмотомія. Це процедура, під час якої відшаровується кругова зв’язка зуба. Безпосередньо екстракція може здійснюватися наступним чином:

 • гемісекція – часткове видалення;

 • ампутація – повне видалення.

Гемісекція найчастіше застосовується, коли видаляють моляри нижньої щелепи. Даний метод відрізняється безпечністю, оскільки дозволяє виключити ризик розвитку різних патологічних процесів. У ході процедури видаляють власне корінь, коронку, яка до нього прилягає, а також верхню частину зуба. Потім пломбують розташовані поруч зубні одиниці.

Ампутація застосовується при виконанні операції на верхній щелепі. У її ході виконують відшарування слизових тканин ясен. Потім використовується бормашина. З її допомогою корінь відсікають, а потім видаляють з лунки за допомогою щипців. Далі лунку заповнюють особливим остеопластичним складом.

Варто зазначити, що дана операція є безболісною, не потребує багато часу і є відносно простою. У певних випадках її проводять під загальним наркозом, однак такі випадки є рідкісними.

Але навіть незважаючи на відносну простоту, процедура є хірургічним втручанням, і тому вимагає від лікаря високого рівня кваліфікації. Її виконання слід довіряти лише досвідченим фахівцям.

Скориставшись послугами стоматологічної клініки «Royal Dental», ви потрапите до надійних рук. Наші стоматологи мають великий досвід, використовують прогресивне обладнання та безпечні анестетики. З нами хірургічне втручання пройде максимально комфортно, а ціна на видалення кореня зуба в нашій клініці приємно вас здивує!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber