Шукаєте надійну клініку, в якій ціни на видалення кісти зуба із застосуванням лазера є доступними? Скористайтеся послугами стоматології «Royal Dental»! Кваліфіковані лікарі, найкраще обладнання, увага до пацієнта – запишіться на прийом за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Кіста – це новоутворення, яке виникає на верхівці кореня зуба. Її виникнення – це наслідок захисної реакції організму на інфекцію або травму. Дана патологія становить серйозну загрозу для здоров’я, а тому її лікування є вкрай необхідним.

Чому з’являється кіста і навіщо її лікувати?

Є безліч причин, з яких може розвинутися дане захворювання. Найчастіше воно виникає через різні запалення, наприклад, пульпіт або періодонтит. Також воно може розвинутися при карієсі, бути наслідком травми зуба або свідчити про неправильну роботу імунної системи.

На ранніх стадіях пацієнт, як правило, не помічає симптомів. Вони з’являються вже на пізніх стадіях. Тоді пацієнт може відчувати сильний біль, спостерігати набряк тканини ясен, підвищення температури тіла.

Захворювання є небезпечним, тому що веде за собою найсерйозніші наслідки:

 • гнійні запалення, які призводять до формування абсцесу;

 • хронічні запалення і гайморит;

 • втрату зубної одиниці;

 • перелом щелепи, що може статися у результаті стоншування кістки;

 • сепсис, який становить загрозу для життя пацієнта.

Таким чином, після виявлення кісти за допомогою рентгенографії провести лікування слід негайно. У сучасній стоматології існує безліч методів лікування даної патології, і найбільш прогресивним з них є видалення кісти зуба лазером.

Переваги застосування лазера в лікуванні

У стоматології лазерна хірургія є відносно новим напрямком, проте вона вже отримала визнання. Вона здатна допомогти навіть там, де інші методи лікування безсилі.

Використовувати в лікуванні лазер варто з безлічі дуже вагомих причин:

 • метод є універсальним (Його можна застосовувати на всіх стадіях розвитку захворювання);

 • при роботі з лазерним устаткуванням хірург-стоматолог не впливає на м’які тканини і зуб (За рахунок цього операція є максимально безпечною для здорових тканин);

 • лазерний промінь має бактерицидну дію (Це дозволяє не використовувати додаткові антисептичні препарати, оскільки лазер знищує 99% бактерій);

 • больові відчуття зведено до мінімуму (Пацієнт може відчувати неприємні відчуття хіба що під час введення місцевого анестезуючого препарату. Якщо операція не передбачає видалення нерва, можна обійтися навіть без місцевої анестезії);

 • загоєння відбувається в найкоротші терміни (За рахунок біостимулюючого впливу лазерного обладнання клітини швидко регенерують. Як правило, кореневий канал можна запломбувати відразу ж після операції);

 • за рахунок того, що обладнання не стикається з тканинами, відсутні кровотечі (Це плюс не лише для пацієнтів, чутливих до виду крові. За відсутності кровотеч зводиться до мінімуму ризик розвитку сепсису).

Величезною перевагою можна вважати і те, що лазерна хірургія має мінімальну кількість протипоказань. Операцію неможливо провести лише за наявності онкологічних захворювань.

Як лікують кісту зуба лазером?

Перед операцією обов’язково збирається анамнез і робиться рентгенівський знімок зуба. Це дозволяє виключити протипоказання і точно визначити місце локалізації новоутворення.

Безпосередньо лікування здійснюється в декілька етапів:

 • спочатку розчищається шлях до новоутворення (Як правило, до нього отримують доступ через кореневий канал зуба. На цьому етапі найчастіше використовується бормашина. В область кореня робиться анестезуюча ін’єкція, а тому пацієнт не відчуває болю);

 • після того як канал розширено, від кісти необхідно позбутися (На даному етапі вже застосовується лазерне обладнання. Використання світловода дозволяє усунути бактерії і загоїти пошкоджені ділянки);

 • найчастіше після цього виконується пломбування кореневого каналу (Проте, у деяких серйозних випадках, коли немає впевненості в тому, що біостимулюючого лазерного впливу буде досить, в порожнину вводять спеціальний препарат, що сприяє загоюванню. Після цього порожнину закривають тимчасовою пломбою, яку через певний період часу замінюють на постійну).

Методика лікування лазером вимагає від лікаря високої кваліфікації. Ви приймете правильне рішення, якщо довірите своє здоров’я фахівцям стоматологічної клініки «Royal Dental». Ми використовуємо найсучасніше лазерне обладнання та якісну і безпечну анестезію, а тому операція з видалення кісти зуба пройде швидко і дасть найкращі результати!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора 0990016106 та 0674559609 або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber