Висока кваліфікація медичного персоналу та новітнє обладнання, яке використовується у стоматологічній клініці «Royal Dental», дозволяє проводити видалення зуба на верхній щелепі з максимальним комфортом для пацієнтів. Облиште свої страхи – запишіться на консультацію за телефонами 0990016106 та 0674559609 і зробіть перший крок назустріч здоров’ю та красі!

Як правило, навіть сама перспектива видалення зуба викликає у більшості пацієнтів справжній жах, і багато з них у будь-який спосіб відкладають візит до стоматолога. Боязнь болю, можливих ускладнень і дискомфорту змушує особливо недовірливих людей упаковками вживати сильні знеболюючі препарати і вдаватися до нетрадиційних методів лікування. Однак відвідування стоматолога, особливо у випадках, коли екстракція – це єдиний можливий варіант лікування, є неминучим.

Щоб ця процедура не перетворилася для вас на справжній кошмар, до вибору медичного центру варто підходити з відповідальністю. Ми гарантуємо, що стоматологічна клініка «Royal Dental» змінить ваше уявлення про лікування зубів і цей процес перестане асоціюватися з болем і дискомфортом!

Особливості екстракції зубів на верхній щелепі

Багатьом здається, що видалення верхнього зуба – це дуже тривала і болісна процедура, проте це не так. Анатомічні особливості розташованого тут зубного ряду є такими, що процес екстракції не займає багато часу: зуби мають прямі корені, а застосування анестезуючих препаратів робить процес практично безболісним. Видалення верхнього зуба виконують у випадках:

 • сильного запального процесу і нагноєння, що становить загрозу здоров’ю пацієнта;

 • повного руйнування зубної коронки;

 • необхідності в імплантації;

 • наявності щелепно-лицевих травм, лікування яких є неможливим без екстракції окремих елементів зубного ряду.

У більшості випадків це проста операція, яка потребує хірургічного втручання. Складне видалення може знадобитися, якщо:

 • необхідно видалити ретинований або дістопірований зуб;

 • елемент, що підлягає екстракції, зрісся з кістковою тканиною щелепи;

 • для подальшого протезування потрібно видалити кілька розташованих поруч зубів;

 • зуб має складну кореневу систему.

У випадках, коли ці свідчення відсутні, процедура не займає більше 20 хвилин. Ціни на видалення зуба на верхній щелепі безпосередньо залежать від стану елемента, який підлягає екстракції, і складності майбутньої операції.

Чи боляче видаляти зуби на верхній щелепі?

Завдяки використанню передових методик лікування та екстракції зубів процедура видалення окремих верхніх елементів є практично безболісною. У стоматологічній клініці «Royal Dental» широко застосовують лазерне обладнання, яке дозволяє мінімізувати ризик можливих ускладнень і болісних відчуттів, а також зробити процес реабілітації максимально комфортним.

Окрім того, видалення зуба може бути виконано як під дією місцевого знеболюючого, так і під загальним наркозом. Останній застосовується у випадках:

 • необхідності видалення декількох елементів;

 • сильного страху перед процедурою і викликаного ним стресу;

 • складних хірургічних втручань;

 • яскраво вираженого блювотного рефлексу під час проведення будь-яких стоматологічних маніпуляцій.

Для екстракції зубів на верхній щелепі використовуються і спеціальні інструменти, які дозволяють провести операцію швидко і безболісно.

Етапи проведення процедури

У стоматології прийнято розрізняти планову і термінову екстракцію зубів. Планове видалення включає в себе наступні етапи:

 • діагностика, яка дозволяє визначити елемент, який підлягає видаленню, і виявити можливі протипоказання до процедури, а також підібрати оптимальний метод екстракції (На даному етапі проводиться обов’язкове рентгенографічне дослідження);

 • вибір препарату для проведення місцевої анестезії і введення його в ясна (Якщо пацієнт добре витримує такі ліки, то уколів може бути зроблено декілька);

 • видалення зуба за допомогою спеціальних щипців і елеватора (Досвідчений хірург діє дуже акуратно, практично не застосовуючи фізичної сили, тому процес вилучення зуба з тканини ясен не буде болісним);

 • кюретаж лунки і обробка її антисептиками;

 • зупинка кровотечі з лунки.

Після закінчення процедури хірург обов’язково дає рекомендації щодо післяопераційного догляду. Їх ретельне дотримання гарантує прискорення процесу загоєння ранки, а також відсутність ускладнень. Звернувшись до клініки «Royal Dental», ви можете бути впевнені, що здорові зуби і красива посмішка – це просто!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь просимо уточнювати вартість послуг у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber