Стоматологічній клініці «Royal Dental» можна довірити навіть складне видалення зуба! Ця непроста процедура вимагає високої кваліфікації медичного персоналу, використання сучасних інструментів і технологій. Запишіться на консультацію за телефонами 0990016106 та 0674559609, наші лікарі підберуть оптимальну методику лікування!

Чим складне видалення зуба відрізняється від простого?

До простих методів видалення вдаються у разі відсутності протипоказань і ускладнень, найчастіше, для того щоб позбутися молочних хворих зубів або зубів з одиничним коренем, а також елементів, які є нещільно закріпленими у кістковій тканині або хитаються внаслідок пародонтозу чи інших захворювань. Процедуру виконують під дією місцевих анестезуючих препаратів. Вона триває від 5 до 20 хвилин.

Складне видалення у залежності від показань:

  • займає від 30 до 60 хвилин, а у деяких випадках виконується за декілька етапів;

  • часто вимагає хірургічного втручання і подальшого накладення швів, які знімають через 7-10 днів;

  • є неможливим без використання спеціальних інструментів для розрізання і відсування тканин ясен, розпилювання або роз’єднання кореневої системи зуба, захоплення глибоко розміщених коренів;

  • пов’язане з тривалим реабілітаційним періодом, необхідність якого викликана глибокими надрізами ясенної тканини, складними маніпуляціями з коренями зубів, а також запобіганням можливому розвитку інфекцій та ускладнень.

Нерідко стоматолог призначає пацієнтові антибіотики. Не можна не зазначити, що і ціни на складне видалення зуба є набагато вищими, ніж за простої процедури.

Показання до проведення процедури

Визначити, яку методику видалення зуба використовувати, може тільки кваліфікований стоматолог. Для цього проводиться не лише огляд ротової порожнини, але і рентгенографічне дослідження. Дуже важливо не затягувати з відвідуванням лікаря. Своєчасне лікування може запобігти екстракції, а видалення на ранніх етапах є менш болісним, ​​ніж у занедбаних випадках. Абсолютними показаннями до проведення складного видалення є наступні:

  • ретиновані зуби (Цим терміном позначають елементи, які з яких-небудь причин своєчасно не прорізалися. Як правило, це вісімка, або зуб мудрості, який прорізується набагато пізніше від інших зубів, а місця у щелепному ряді для нього вже не залишається. Процес прорізування пов’язаний з розвитком запалення і гострим болем. Як правило, екстракція такого зуба потребує розрізання ясна. Процедура його видалення може тривати до 60 хвилин);

  • дістопіровані зуби (Це елементи зубного ряду, що мають неправильне положення. Вони можуть повертатися навколо своєї осі, змінювати нахил і кут росту, чинячи тиск на сусідні зуби і формуючи неправильний прикус, а також певні естетичні дефекти. Найчастіше, дістопірованими бувають моляри-трійки. Відмова від видалення такого зуба загрожує розвитком пародонтозу, пародонтиту та різних запалень);

  • наявність декількох коренів ( Деякі нижні зуби, з причин своїх анатомічних особливостей, а нерідко й у разі наявності патологій, мають не один корінь, а декілька. Вони можуть зростатися, проростати у кісткову тканину. Діагностувати наявність такої проблеми дозволяє рентгенографічне дослідження).

Окрім того, причинами складної екстракції можуть стати:

  • кісти або свищові ходи;

  • використання для пломбування зубів резорцин-формалінової пасти, яка робить емаль дуже крихкою (такий зуб руйнується при простому видаленні, а корінь залишається всередині ясна);

  • сильне викривлення або часткове руйнування зубного кореня.

Передові технології лікування та видалення зубів у «Royal Dental»

Кваліфікація медичного персоналу стоматологічної клініки «Royal Dental», який пройшов навчання у кращих вітчизняних і закордонних ВНЗ, багаторічна практика і, звичайно ж, оснащені за останнім словом техніки кабінети, гарантують, що будь-які, навіть найскладніші операції з видалення зубів пройдуть з мінімальним дискомфортом для вас!

Ми використовуємо інноваційні технології для лікування та екстракції зубів. Це дозволяє повністю виключити ризик виникнення ускладнень, а також максимально скоротити реабілітаційний період навіть після непростих операцій. Якщо вам потрібно виконати складне видалення зуба в Івано-Франківську, телефонуйте до клініки «Royal Dental»! Наша успішна робота є наочним підтвердженням нашої бездоганної репутації.

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь просимо уточнювати вартість послуг у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber