Гарна, здорова посмішка – природне бажання кожної людини. Але зберегти зуби неушкодженими багато років вдається рідко і не всім. Крім того, погана екологія та інші несприятливі фактори призводять до втрати зубів уже в досить молодому віці.

Якщо Вам потрібно вставити зубні коронки в Івано-Франківську, то звертайтесь в наш центр “Royal Dental”. Ми допоможемо Вам повернути здорову посмішку, де кожен зуб буде відновлено, навіть якщо у Вас складний випадок.

Сучасна стоматологія пропонує дієві методи відновлення зубів, серед яких одним з найпопулярніших є встановлення штучних зубних коронок. З їх допомогою можна швидко відновити втрачені або сильно зруйновані зуби з повним поверненням їх жувальної функції.

Коронка – це верхня видима частина зуба, яка тримається в зубному ряду за допомогою кореня.
У стоматології коронка – це спеціально виготовлений протез, який може бути встановлений на власний зуб, на вживлений імплант або входити в конструкцію зубного моста. Залежно від того, яку частину зуба (зубів) треба відновити, коронки бувають повні, півкоронки, тричвертні коронки.

Коли потрібно встановлювати зубні коронки?

Види зубних коронок

Вже зараз до нас часто звертаються пацієнти на встановлення зубних коронок у таких випадках:

 • прогресуючий карієс дуже швидко руйнує основну частину зубів і потрібно замінювати їх протезами;
 • треба відновити один зуб або кілька зубів після механічного пошкодження, але при цьому корінь зуба має бути цілий;
 • потрібно повторно встановити коронки після роботи іншого стоматолога, якщо встановлені коронки викликають у пацієнта дискомфорт або інші ускладнення;
 • при естетичних реставраціях, коли власна коронка зуба має змінений колір, який неможливо виправити відбілюванням, або специфічні дефекти, які важко виправити в інший спосіб.

Перед вставленням зубних коронок в Івано-Франківську, наші стоматологи проводять консультацію з детальним оглядом ротової порожнини, при потребі комп’ютерну томографію зубної щелепи.

Під час огляду лікар орієнтується на положення пошкодженого зуба, ступінь його зруйнованості, загальну клінічну картину та побажання пацієнта. Після того, як зібрані дані анамнезу, стоматолог пропонує можливі варіанти лікування, озвучує його необхідні етапи та тривалість, а також вартість.

Зубні коронки завжди виготовляються індивідуально для кожного пацієнта. Матеріали їх виготовлення відрізняються від природних компонентів зубів більшою міцністю та зносостійкістю. Допомогти у виборі матеріалу і виду коронки може тільки фахівець стоматолог-ортопед, який професійно розуміє властивості різних матеріалів, їх термін служби та доцільність їх використання в тому чи іншому випадку.

Види ортопедичних конструкцій та зубних коронок, які можна встановити у стоматології “Royal Dental”

У “Royal Dental” ми спеціалізуємося саме на ортопедичній стоматології. Наші лікарі пройшли спеціалізоване навчання, мають відповідні сертифікати, кожного дня доповнюють свій практичний досвід у роботі з різними видами патологій зубів, встановлюючи зубні коронки в Івано-Франківську та імпланти.

За час роботи клініки були визначені певні види кращих матеріалів, що допомагає нашим спеціалістам бути впевненими у хорошому результаті та здійснювати протезування без ускладнень, якісно та надовго.

 1. Цирконієва коронка конструкція з двох елементів: каркасу з цирконію та зовнішнього покриття з фарфорової емалі. Такі коронки дуже міцні, стійкі, не фарбуються від харчових барвників, тому їх ставлять не лише на передні, але й на жувальні зуби. Протези з оксиду цирконію набагато тонші, ніж металокераміка, але все одно міцні, а термін дії користування не менше 15 років.
 2. Прескерамічна коронка напівпрозорий виріб, який створює ілюзію справжнього зуба. Його виготовляють з пресованої кераміки, фарфору, який є гіпоалергенним, не змінює кольору та забарвлення. Конструкція довговічна та повністю безпечна для здоров’я людини. Однак вона дещо поступаються в міцності іншим видам коронок, тому її краще ставити на передні зуби.
 3. Металокерамічна коронка – її основною перевагою є менша вартість, але також хороша міцність і довговічність. Найчастіше коронку фіксують в жувальному відділі після обточування зубів. Такі коронки мають нижчу прозорість у порівнянні з цирконієвими та прескерамічними, а їх відтінок може відрізняти від природного відтінку інших зубів, якщо він з часом зміниться з якихось причин.
 4. Тимчасове протезування з гвинтовою фіксацією здійснюють двома способами: з’єднують абатмент (частина коронки) і саму конструкцію та закріплюють імплант або з’єднують імплант та абатмент, на які кріпиться коронка. Гвинтова фіксація популярна, бо має безліч переваг: при необхідності конструкцію можна зняти, повторно встановити або навіть обробити, навіть якщо відстань між зубами невелика.
 5. Цементна фіксація на імпланти схожа на установку звичайної коронки: вона приклеюється до абатменту на спеціальний цемент – композитний матеріал. При цьому абатмент вже надійно закріплений в імплантаті і відбувається процедура установки безпосередньо в порожнині рота пацієнта.
 6. Тимчасова коронка подовженого носіння – це тимчасова конструкція, яку встановлюють на місце постійного протезу, який перебуває на стадії виготовлення. Її встановлюють для захисту пульпи від негативного впливу патогенних мікроорганізмів, збереження естетичного вигляду ротової порожнини, запобігання зсуву оброблених і сусідніх зубів.
 7. Тимчасовий протез – важливий стоматологічний елемент для формування краю ясен, зменшення дискомфорту після обробки опорних зубів зі зберіганням нерва. Стоматологічні елементи володіють хорошою надійністю та стійкістю, але встановлюються тільки на певний період часу. Пацієнт їх носить від кількох тижнів до кількох місяців, до виготовлення постійних протезів.

Які ціни на зубні коронки в Івано-Франківську?

Ціни на зубні коронки в Івано-Франківську у “Royal Dental”

Назва

Ціна

1

Консультація стоматолога-ортопеда

350 грн

2

Цирконієва коронка

Від 6400 грн

3

Прескерамічна коронка

Від 6400 грн

4

Металокерамічна коронка

Від 4900 грн

5

Тимчасова коронка на імпланті (гвинтова фіксація)

1300 грн

6

Тимчасова коронка на імпланті (цементна фіксація)

900 грн

7

Тимчасова коронка подовженого носіння

1050 грн

8

Тимчасова коронка

900 грн

9

Зняття коронки

350 грн

Вартість зубних коронок буде залежати від індивідуальних потреб пацієнта. Основні фактори, які впливають на ціну лікування:

 • консультування, діагностика та роботи спеціалістів;
 • кількість процедур та обсяг робіт в кожній із процедур;
 • матеріал, з якого буде виготовлена зубна коронка або міст;
 • чи буде потрібне застосування тимчасової коронки тощо.

Як встановлюють зубні коронки в стоматології “Royal Dental”?

Етапи встановлення зубних коронок в Івано-Франківську в стоматології “Royal Dental”

Керамічні зубні коронки, Івано-Франківськ

 1. Первинна консультація, на якій лікар:
 • встановлює наявність/відсутність алергічних реакцій у пацієнта;
 • здійснює огляд ротової порожнини, при потребі назначає додаткову діагностику;
 • складає план лікування і рекомендує зубні коронки згідно побажань і фінансових можливостей пацієнта.
 1. Стоматолог призначає рентгенівський знімок, щоб візуально визначити стан ротової порожнини. При наявності карієсу чи інших проблем призначається відповідне попереднє лікування саме цих проблем.

 2. Лікар робить зліпки щелеп, видаляє нерв (при необхідності), пломбує канал та обточує зуб.

 3. Коронки виготовляються в зуботехнічній лабораторії. Цей час пацієнт носить тимчасові протези.

 4. Коли постійні коронки готові, фахівець їх встановлює.

Лікування проводиться на сучасному обладнанні, з використанням місцевої анестезії, тому у пацієнта не буде болю.

Телефони для запису: +38(099) 001-61-06, +38(067) 455-96-09

Звертайтеся до нашої клініки “Royal Dental”! Завжди раді Вам допомогти!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber