Втрата зубів – не привід опускати руки та прощатися з колишньою привабливістю. Важливо встановити знімний зубний протез на верхню чи нижню щелепу своєчасно. В іншому випадку існує великий ризик, що зуби, які залишилися, змістяться, «попливе» контур обличчя, проявляться повною мірою хвороби шлунково-кишкового тракту через неналежне пережовування їжі.

Вартість цих конструкцій є меншою, ніж у незнімного протезування, вони добре відновлюють функціональність й естетику натуральних зубів. Запис на прийом ведеться за телефонами 0990016106 та 0674559609!

Ціна

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Особливості знімних зубних протезів на верхню щелепу

Встановлення протезної конструкції проходить без особливих складнощів. Тут достатньо місця для розміщення базової частини, та й сама фіксація є надійнішою, оскільки знімний зубний протез на верхню щелепу додатково опирається на піднебіння.

Лікар враховує й інші особливості такого протезування:

  • навантаження на опорні зуби й альвеолярні відростки є меншим, аніж на нижній щелепі;

  • навіть за повної відсутності зубів конструкція тримається на місці за рахунок ефекту присмоктування та точно розрахованого рельєфу, передає анатомію щелепно-лицьового апарату;

  • належним чином виготовлений виріб є непомітним для оточуючих ані під час розмови, ані під час приймання їжі, знімний зубний протез на верхню щелепу має привабливий вигляд і дозволяє пацієнтові відчувати комфорт.

Види протезування

У стоматологічній клініці «Royal Dental» виконуються всі види протезування. Наші лікарі проводять виготовлення та встановлення наступних видів знімних протезів на верхню щелепу:

  • повний – спирається на піднебіння та ясеневу область, ефектом вакууму присмоктується до слизової тканини й утримується на місці (сучасні апарати виготовляють переважно з акрилу та нейлону. Другий варіант підходить тим, хто має алергію, оскільки є гіпоалергенним. Акриловий протез є більш жорстким, але він не деформується від звичного жувального навантаження);

  • частковий пластинчастий, або бюгельний – використовується нейлоновий або інший склад, з якого роблять базисну частину та гачки-фіксатори (популярний бюгельний варіант або металева дуга із закріпленими на ній основою з пластмаси та зубами з кераміки. До опорних елементів кріпиться за допомогою мікрозамків, кламерів і телескопічних коронок);

  • умовно-знімний – встановлюється на вживлені до щелепних кісток імплантів, які виготовляють з титану – біологічно сумісного з тілом людини матеріалу (може використовуватися у якості конструкції для часткового заміщення дефекту та як повний протезний апарат).

Найнадійнішим, комфортним (але в той же час і дорогим) вважається протезування на імплантах. Лікар вживляє у щелепні кістки 4 чи 6 гвинтів і навантажує їх ортопедичним виробом. У стоматологічній практиці ці технології називають All-on-4 або All-on-6.

Система кріплення зубів на титанових коренях буває двох видів. Замкова передбачає виготовлення міні-замків на абатменті та протезі. Коли ці дві частини співпадають, вони замикаються, закріплюючи зуби на місці. Другий механізм є балочним. Мається на увазі з’єднання імплантів між собою своєрідними металевими балками. Це найбільш міцна модифікація, за якої кріплення стикується максимально щільно.

Дізнатися про ціну на знімний зубний протез на верхню щелепу ви можете в прайс-листі клініки «Royal Dental». Однак не треба забувати, що тут вказана вартість за окремі послуги. Щоб розрахувати суму обслуговування точно, відвідайте нашого лікаря та пройдіть огляд у фахівця. Стоматолог підкаже вам, які процедури є необхідними та скільки це буде коштувати. Адресу нашої клініки в Івано-Франківську ви знайдете на сайті.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber