Протягом останніх років стоматологічна практика істотно змінилася. І, якщо раніше імплантований до щелепи титановий зуб вважався чимось з області фантастики, сьогодні знімні протези на імплантах не викликають подиву.

Сучасні конструкції відрізняються високим ступенем комфорту. Вони зручні та надійні, добре фіксуються на щелепі, на 100% заповнюють функціональність й естетику природних зубів. Установлення імпланта обґрунтоване при одиничному дефекті та повній адентії.

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Умовно-знімні протези на імплантах

Ортопедичний апарат цього виду використовується за відсутності великої кількості зубів у порожнині рота. Його складно порівнювати з традиційними знімними протезами, але й до конструкцій незнімного типу теж не можна віднести. Знімати його необхідно кілька разів на місяць, щоб провести повний цикл гігієнічних процедур й очистити зубні ряди від забруднень.

Технічно виріб складається з коронок, металевої основи та основи з акрилу, що імітує ясна. При цьому базис з металу є необхідним не для всіх видів продукції. Присутність основи виправдана в тому випадку, якщо потрібно додатково скріпити імпланти та захистити конструкцію від зсуву.

Оскільки умовно знімні протези з опорою на імплантах коштують дешевше, пацієнти часто обирають їх з причини заощадження бюджету. Такі конструкції ставляться в ситуаціях, коли незнімне протезування з певних причин провести неможливо.

Етапи знімного протезування на імплантах

Обирати варіант для проведення імплантації та подальшого ортопедичного лікування, спрямованого на відновлення зубних рядів, рекомендовано під контролем досвідченого лікаря. Спеціаліст:

  1. Підбирає технологію, ґрунтуючись на особливостях клінічної картини, з якою звернувся пацієнт;

  2. Погоджує метод, вартість всіх маніпуляцій та інші деталі із замовником послуги;

  3. Складає докладний хірургічний протокол для точного позиціонування штучних коренів у щелепі;

  4. Проводить операцію з дотриманням техніки безпеки за узгодженою методикою;

  5. Встановлює знімний протез на імплантах, який забезпечує максимальний комфорт і підвищує якість життя пацієнта.

Види протезів

Розрізняють декілька видів ортопедичних апаратів, які належать до знімних конструкцій. Серед них виділяють:

  • пластинчастий – виготовляється зі щільного акрилу (у класичному виконанні повний протез виходить об’ємним, за рахунок чого викликає певні незручності в період адаптації. Він натирає слизову оболонку, може змінювати артикуляцію. Кріплення на імпланти дозволяє зробити апарат менш громіздким, забезпечити більш надійну фіксацію в роті);

  • сегментарного виду – заповнює сектор відсутніх зубів (складається з коронок й основи. Застосовується для встановлення в бічній або фронтальній частині).

Кріплення таких апаратів проводиться переважно двома методами. Балочний варіант відрізняється наявністю металевої балки, що з’єднує імпланти. Подібна модель допомагає проводити ефективну стабілізацію гвинтів у кісткових тканинах. Жувальне навантаження при цьому кріпленні розподіляється рівномірно.

Кулеподібний механізм являє собою абатменти із заокругленою голівкою, які кріпляться у профільних пазах всередині протеза. Особливість такого апарату полягає в тому, що він має невелику рухливість. Навантаження при пережовуванні їжі розподіляється по такій конструкції нерівномірно.

Єдиним істотним недоліком знімних протезів на імплантах є пластмасові ясна, які збільшують обсяг виробу та роблять його менш комфортним для адаптації. У стоматологічній клініці «Royal Dental» в Івано-Франківську виконуються всі види протезування за вигідними цінами. Зателефонуйте нам і запишіться на консультацію в зручний для вас час.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber