Сучасна стоматологія дозволяє легко розв’язати питання відновлення функціоналу та естетики посмішки за відсутності одного або декількох елементів зубного ряду. Повна адентія теж не є проблемою, протезування зубів за відсутності великої кількості одиниць проводиться в стоматологічній клініці «Royal Dental» швидко, професійно і недорого. Записуйтеся на консультацію за телефонами 0990016106 та 0674559609!

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Варіанти для протезування за відсутності більшості зубів

Виправити недолік такого плану можна двома способами: імплантацією з подальшим встановленням протеза та виготовленням знімного ортопедичного апарату пластинчастого типу. Конструкції на імплантатах коштують дорожче, проте виправдовують свою вартість безумовною зручністю та тривалим терміном служби. Це можливість для проведення незнімного протезування зубів за відсутності великої кількості одиниць і повної адентії.

Основні методи усунення дефекту:

  • All-on-4 – до щелепи імплантується 4 титанових корені, на які ставиться ортопедичний апарат (технологія являє собою недорогий метод виправлення недоліків за відсутності великої кількості зубів. Дозволяє поліпшити якість життя пацієнта, не вимагаючи при цьому значних фінансових витрат. Можливе навантаження на протези в день установлення імплантатів);

  • All-on-6 — схожа техніка, тільки для фіксації протезного виробу використовується по 6 гвинтів на кожній щелепі (апарат добре передає естетику посмішки, рівномірно розподіляє жувальне навантаження, не займає багато місця в роті, комфортний у використанні. З кожним пацієнтом робота ведеться за індивідуально розробленими хірургічними шаблонами. Візуалізація в форматі 3D і наявність інноваційного програмного забезпечення дозволяють побачити результат ще на етапі підготовки до операції. Програма сама моделює процес імплантації, після чого на моніторі з’являється «підсумкова картинка», яку лікар показує пацієнтові);

  • повний знімний протез — це найбільш бюджетне протезування зубів за відсутності великої їх кількості (застосовується у випадках, коли за медичними показаннями заборонено проведення операції для встановлення імплантатів. Використовується, якщо пацієнт не хоче ставити незнімний протез. Апарат виконується з акрилу, нейлону або матеріалу під назвою Акри-Фрі. Такий протез не здатний забезпечити рівномірний розподіл жувального навантаження, що з часом призводить до атрофії кісткової тканини та усадки ясен).

Фахівці рекомендують використовувати знімне протезування у якості тимчасового заходу відновлення зубів. Ці протези є недостатньо зручними, при цьому вони об’ємні та не дуже комфортні в порівнянні з імплантами та встановленими на них ортопедичними апаратами. Наприклад, пластина, що закриває піднебіння на протезі верхньої щелепи загороджує смакові рецептори та не дає повною мірою відчути смак їжі.

Знімні протези з кулеподібним і балочним кріпленням

Перший варіант ставиться із застосуванням імплантів і абатментів, що з’єднують штучний корінь з коронкою. Кулеподібний абатмент допомагає закріпити на конструкції матрицю, наявну у знімному протезі.

Плюси такої технології:

  • надійна фіксація і стабільність протезної конструкції;

  • невисока вартість виробу в порівнянні з аналогічними варіантами протезування за відсутності великої кількості зубів із застосуванням імплантів;

  • комфорт у використанні, простота встановлення та зняття апарату.

Недоліки у такого виробу теж є. Це об’ємність конструкції та крихкість матеріалів. Балочне кріплення в цьому плані виграє. Такий апарат надійно кріпиться в роті, належним чином розподіляє жувальне навантаження, міцний внаслідок наявності каркаса з металу, зручний у використанні.

Якщо вам потрібно протезування за відсутності великої кількості зубів, то приходьте до нашої клініки «Royal Dental». Ми проконсультуємо вас щодо всіх можливих варіантів протезування і підберемо той, який підходить вам найкраще. Записатися на консультацію можна на сайті онлайн.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber