Стоматологічна клініка «Royal Dental» пропонує пройти протезування передніх зубів. Наша стоматологія використовує ефективні методики, що дозволяють отримати максимально естетичний результат! Запис на прийом ведеться за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Гарна посмішка – це одне з перших, що помічають при спілкуванні. Саме вона має величезне значення для того, щоб людина була впевненою в собі . Якщо на передніх зубах є вади, це може стати причиною для зниження самооцінки. Вирішити дану проблему допомагає зубне протезування. Воно дозволяє відновити колір, форму і функціональність зубного ряду, а також покращити стан ясен.

Ціна протезування передніх зубів

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Показання для виконання протезування.

Існує маса показань, при яких відновлення втрачених зубних одиниць є необхідним. Так, встановити протези слід якщо:

 • є дефекти – тріщини, відколи;

 • спостерігаються каріозні процеси;

 • у пацієнта неправильний прикус;

 • потрібно домогтися естетичного вигляду посмішки;

 • відсутній один або більше зубів;

 • спостерігається виражена стертість емалі;

 • необхідно усунути наслідки неправильно виконаного протезування.

Протипоказання при протезуванні

Протипоказань для встановлення протезів відносно небагато. Вони поділяються на два типи:

 • абсолютні – до них можна віднести СНІД, онкозахворювання в активній формі, захворювання серцево-судинної системи на стадії декомпенсації, а також загальний важкий стан і період реабілітації після променевої терапії;

 • відносні – не рекомендовано виконувати протезування при діабеті, стенокардії, діагностованих аутоімунних і психічних захворюваннях, алкогольній, наркотичній залежності, алергії на матеріали, з яких виготовлено протези, окрім того, почекати з вирішенням проблеми варто під час вагітності.

Типи протезів для передніх зубів

На даний момент в ортопедичній стоматології існує величезна кількість методик, що дозволяють відновити відсутні передні зубні одиниці. Так, у якості протезів можуть застосовуватися:

 • вініри – тонкі пластини, що прикріплюються до зовнішньої поверхні зуба за допомогою стоматологічного цементу (Виготовляють вініри з композитних матеріалів, а також з кераміки);

 • люмініри – дуже тонкі керамічні пластини, що закріплюються на фронтальній поверхні зубних одиниць;

 • коронки – конструкції, які поміщають поверх пошкодженого або повністю зруйнованого зуба (Для закріплення застосовується зубний цемент);

 • зубний міст – являє собою конструкцію зі штучного зуба, затиснутого між коронками. Коронки фіксуються на опорних одиницях.

Зараз встановити протези можна, не обточуючи сусідні зуби. Це стало можливим завдяки імплантації. У ході такої операції до ясен імплантують міцного штифта з титану. На ньому фіксують протезний орган. На сьогоднішній день цей спосіб відновлення є найбільш надійним.

Який метод протезування кращий?

При виборі типу протезів велике значення має те, які передні зуби необхідно відновити, верхні або нижні. При відновленні верхніх одиниць можна використовувати будь-яку методику, а ось при протезуванні нижніх неможливо використовувати вініри і люмініри. Окрім того, в цьому випадку складність може викликати імплантація, оскільки вона часто вимагає проведення складної кісткової пластики.

Вибір способу протезування також залежить від того, які саме проблеми потрібно вирішити:

 • якщо необхідно приховати невеликі косметичні дефекти (відколи, тріщини), оптимальним вибором будуть вініри або люмініри (З їх допомогою можна змінити колір, скорегувати форму, замаскувати дефекти);

 • коронки є оптимальним варіантом, якщо пошкодження або руйнування є вираженим (З їх допомогою можна виконати повне інкапсулювання. Окрім того, коронки застосовують при лікуванні зубів);

 • мостоподібні протези можна використовувати, якщо необхідно відновити як один, так і відразу декілька зубів (це надійні конструкції, проте для їх встановлення необхідно виконувати обточування);

 • імплантація – це прогресивна технологія, завдяки якій можна повністю відновити функціональність і естетичність (однак вона є хірургічною операцією, а тому може мати протипоказання, які можна виявити протягом огляду у стоматолога).

Таким чином, при виборі методу необхідно враховувати безліч чинників. Одним з важливих є ціна протезування передніх зубів. Скільки це коштує, ви можете дізнатися у нашому прайс-листі. Вартість послуг нашої стоматологічної клініки є найоптимальнішою. Досвідчені лікарі допоможуть підібрати протези, що ідеально підходять саме у вашому випадку. Звертайтеся у стоматологію «Royal Dental» – поверніть собі можливість невимушено посміхатися!

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber