Оскільки щелепно-лицьовий апарат людини має свої особливості, повний знімний протез на верхню щелепу за рядом ознак відрізняється від аналогічної конструкції для нижньої щелепи. Даний ортопедичний виріб встановлюється пацієнтам з повною адентією, коли в роті відсутні свої зуби. Апарат легко знімається та встановлюється на місце.

Ціни

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

Які особливості має повний знімний протез на верхню щелепу?

Сучасне покоління протезних конструкцій виглядає максимально натурально. Вони мало чим відрізняються від природних зубів зовні, а за умов якісного виконання забезпечують максимальний рівень комфорту.

Відмінність повного знімного протезу на верхню щелепу:

  • добре тримається в роті за рахунок надійної фіксації, яка забезпечується вакуумним присмоктуванням до тканин піднебіння;

  • відмінно виглядає, є непомітним для оточуючих під час розмови або посмішки;

  • надійно присмоктується та не зміщується в бік під час їжі;

  • не вимагає тривалого періоду адаптації після установлення.

Незважаючи на велику кількість переваг, до яких також можна віднести невисоку ціну, повний покривний пластинчастий апарат не дозволяє повноцінно розподілити на щелепу жувальне навантаження. Це означає, що з часом при використанні такого виробу відбудеться втрата кісткової тканини.

Це основна причина, через яку подібну конструкцію в нашій стоматології рекомендують встановлювати на обмежений час. Згодом краще замінити її на незнімний аналог.

Види знімних зубних апаратів для верхньої щелепи

Вироби цього типу випускаються в декількох видах. Це знімний повний верхній протез і частково-знімний (якщо наявні зуби-опори). У якості опорних елементів можуть використовуватися вживлені до щелепи імпланти. Вони надійні, фізіологічні, міцні, повністю передають естетику натуральних зубів. Найбільш популярні зубні акрилові й нейлонові моделі.

Акрил

Протезування виробами з акрилу прийшло на зміну конструкціям з каучуку. Надавати їм перевагу почали через привабливість і комфорт, який вони забезпечують. Перші модифікації були досить об’ємними, викликали тривале звикання. Сьогодні цю проблему частково вирішено, оскільки з’явилися нові технології та матеріали.

Переваги:

  • найбільш недорогий варіант з усіх інших;

  • можливість виготовити частковий протез і повний знімний апарат;

  • швидко виготовляється, може бути відремонтованим у разі необхідності;

  • має високі показники міцності, дозволяє нормально пережовувати їжу, не деформується.

Головним недоліком вважається закрите піднебіння, відсутність прямого доступу до смакових рецепторів.

Нейлон

Являє собою аналог акрилу. Добре передає зовнішній вигляд ясен і зубної емалі, гіпоалергенний. Головні недоліки – м’яка фактура, схильність до деформації. Протез повного типу з нейлону робити не рекомендовано. У цьому випадку краще надати перевагу складу Акри-Фрі, який також застосовується в стоматологічній практиці.

Бюгельний апарат

Експерти впевнені, що кращим від знімної конструкції на верхню або нижню щелепу може бути лише незнімний аналог або бюгельний протез. Останній варіант рекомендовано для використання при частковій втраті зубів. Він заснований на металевому каркасі, фіксується на опорних елементах зубного ряду.

Його відрізняють компактні розміри, що гарантує високий ступінь комфорту. Спирається виріб на тонку дугу з металу. Закріплюється кламерами (гачками), атачментами (мікрозамками), телескопічними коронками. Коштує така модель дорожче, проте її ціна є цілком обґрунтованою.

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber