Стоматологічна клініка «Royal Dental» пропонує пройти часткове протезування зубів. Великий досвід лікарів і наявність сучасного обладнання дозволяють нам вирішувати навіть найскладніші проблеми! Запишіться на прийом за телефонами 0990016106 та 0674559609.

Вартість часткового протезування

Ґрунтуючись на даних прайсу, розміщеного на сайті, ви зможете розрахувати вартість протезування.

З метою уникнення можливих непорозумінь, просимо уточнювати вартість послуг у клініці у адміністратора або протягом консультації у лікаря. Ціни на сайті не є публічною офертою.

При частковій адентії у пацієнта спостерігається відсутність лише частини зубного ряду. Достатньо частою є ситуація, коли відсутність зубів є розрізненою – порожні місця розташовані на різних ділянках щелепи. Це істотно ускладнює відновлення, проте сучасні методи протезування дають можливість вирішити проблему.

Причини та наслідки часткової адентії

Часткова відсутність зубів – одна з найбільш поширених стоматологічних проблем. Причини її можуть бути зовсім різними. Ось лише деякі з них:

 • хвороби зубів, ясен;

 • деякі нестоматологічні захворювання (цукровий діабет, остеопороз і т. п.);

 • різні спадкові чинники;

 • механічні травми щелепи і зубів.

Незалежно від того, що призвело до адентії, проблему необхідно вирішувати. В іншому випадку наслідки можуть бути дуже серйозними:

 • порушується естетика зубного ряду, що викликає значний психологічний дискомфорт;

 • з’являються проблеми з травною системою через порушення процесів жування;

 • зубний ряд змінюється – відбуваються зміщення;

 • відсутність навантаження призводить до поступової атрофії кісткової тканини.

Уникнути цих проблем дозволяє своєчасне протезування. У сучасній стоматологічній практиці воно може виконуватися різними способами.

Методи незнімного протезування за часткової відсутності зубів

Як зрозуміло з назви, зубне протезування здійснюється за допомогою конструкцій, які встановлюються на тривалий термін. Вони не вимагають зняття для здійснення процедур гігієни. Часткові зубні протези поділяються на такі типи:

 • зубний міст – конструкція, яка складається з коронок, що фіксуються на опорних зубних одиницях, і штучних зубів, що закривають дефекти (Перевагою мосту є те, що при його встановленні навантаження розподіляється рівномірно);

 • поодинокі коронки (Такий варіант підходить, якщо, незважаючи на зруйновану зовнішню частину зуба, корінь зберігся і дозволяє закріпити протез);

 • мікропротези (До цієї категорії належать вініри, люмініри, вкладки. За допомогою мікропротезів можна усунути невеликі дефекти, захистити зуби, а також повернути усмішці естетичність).

Методи знімного протезування

Якщо відсутня велика кількість зубних одиниць, знімні протези будуть оптимальним варіантом. При частковій адентії використовуються умовно-знімні конструкції наступних типів:

 • бюгельні, що являють собою металеве півколо з пластмасовим ясенним ложем, до якого встановлено коронки (Це міцні, довговічні, естетичні протези, завдяки яким жувальне навантаження розподіляється рівномірно);

 • іммедіат-протези (Такі ортопедичні конструкції частіше використовуються тимчасово: під час підготовки до проведення імплантації, а також при лікуванні важких форм пародонтиту та низки інших захворювань);

 • пластинчасті – недорогі конструкції, що складаються з акрилової основи з пластмасовими коронками (Як правило, їх використовують тимчасово, наприклад, після проведення синус-ліфтингу).

Імплантація при частковій адентії

На сьогодні найбільш сучасним методом відновлення при частковій адентії є імплантація. В області відсутньої зубної одиниці встановлюється імплантат. Він являє собою міцний штифт, який замінює собою корінь. Після приживлення імплантата на ньому фіксується коронка.

Протезування зубів за умов їх частковій відсутності за допомогою імплантації дає безліч переваг:

 • можливе відновлення будь-якої кількості зубних одиниць;

 • коронки, які фіксують на імплантат, можуть бути різних видів – вибір у пацієнта є дуже широким;

 • можна відмовитися від здійснення обточування і депульпації;

Запишіться на прийом онлайн
Заповніть, будь ласка, форму. Ми зв`яжемося з Вами та узгодимо усі деталі.
Телефонуй нам
+38(099) 001-61-06 +38(099) 601-61-06
+38(099) 001-61-06
instagram skype facebook viber viber telegram telegram
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber